Skocz do zawartości
randeon

Playstation 2

Rekomendowane odpowiedzi

Patrz na post Mareczka :D

A może dlatego, że Xbox ma równie wielką wydajność by pociągnąć taką grę (która nawiasem mówiąc pod względem technicznym nie będzie się wiele różnić od wersji na PC).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoby piszace o wymaganiach sprzetowych gier na PC i na konsole zapominaja o tym ze gry na blaszaka nie sa pisane pod konkretny sprzet, tylko pod Windowsa, DirextX i cala mase sterownikow. Poniewaz na tym sprzecie musi pracowac wiele programow naraz to i wymagania sa wieksze i wydajnosc nizsza. Na konsoli, gra dziala bezposrednio na sprzecie, ktory dodatkowo jest wysoce wyspecjalizowany. Programista piszac gre na konsole wie jakie mozliwosci ma sprzet i moze go wykorzystac w pelni. Piszac to samo na PC, trzeba zapewnic kompatybilnosc z wieloma systemami i cala masa sprzetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mareczek napisał:

Konsole zawsze będą silniejsze i co do tego nie ma wątpliwości. Dlatego, że nie są ograniczone starą architekturą x86.

A XBOX nie jest ograniczony architekturą x86? Przeciez tam siedzi Intel...

 

A teraz spróbuj włożyć GF3 (bo mniej więcej taka karta tam siedzi) i odpal nowe gry w tej rozdzielczości (np. Drivera 3).

Skąd wiesz jak będzie wyglądać Driver 3 na PC? Skąd wiesz jakie będzie mieć wymagania? Puki nie ma Drivera 3 na PC to lepiej sie

wstrzymaj z takimi porównianiami.

 

Konsole są konsolami i służą głównie do grania i robią to dobrze. PC to potęzne maszyny na których mozna robić niemal wszystko, rozwijać się, pisać programy, projektować, na konsoli nie zarabiałbym 2500zł miesięcznie... Powiem tak konsole są ogłupiające, ktoś kto używa tylko konsoli i uwaza ze jest panem jest w błedzie, niech zauwazy ze własciciele PC dzięki swojemu zainteresowaniu mogą pozniej zdobyć prace, pisać programy, gry na konsole itp.

 

Tak pozatym uwazam ze pasowało by konczyć już ten temat bo powoli znikają racjonalne argumenty i zachwile wszyscy się zaczną obrzucać mięsem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mareczek napisał:

Konsole zawsze będą silniejsze i co do tego nie ma wątpliwości. Dlatego, że nie są ograniczone starą architekturą x86.

A XBOX nie jest ograniczony architekturą x86? Przeciez tam siedzi Intel...

 

A teraz spróbuj włożyć GF3 (bo mniej więcej taka karta tam siedzi) i odpal nowe gry w tej rozdzielczości (np. Drivera 3).

Skąd wiesz jak będzie wyglądać Driver 3 na PC? Skąd wiesz jakie będzie mieć wymagania? Puki nie ma Drivera 3 na PC to lepiej sie

wstrzymaj z takimi porównianiami.

 

Konsole są konsolami i służą głównie do grania i robią to dobrze. PC to potęzne maszyny na których mozna robić niemal wszystko, rozwijać się, pisać programy, projektować, na konsoli nie zarabiałbym 2500zł miesięcznie... Powiem tak konsole są ogłupiające, ktoś kto używa tylko konsoli i uwaza ze jest panem jest w błedzie, niech zauwazy ze własciciele PC dzięki swojemu zainteresowaniu mogą pozniej zdobyć prace, pisać programy, gry na konsole itp.

 

Tak pozatym uwazam ze pasowało by konczyć już ten temat bo powoli znikają racjonalne argumenty i zachwile wszyscy się zaczną obrzucać mięsem.

 

nikt tu nie napisal że konsola jest lepsza do pracy od pc. powiem od siebie że do pracy to ona się wogóle nie nadaje.

 

do gier owszem jest lepsza i tego nikt nie zmieni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoby piszace o wymaganiach sprzetowych gier na PC i na konsole zapominaja o tym ze gry na blaszaka nie sa pisane pod konkretny sprzet, tylko pod Windowsa, DirextX i cala mase sterownikow. Poniewaz na tym sprzecie musi pracowac wiele programow naraz to i wymagania sa wieksze i wydajnosc nizsza. Na konsoli, gra dziala bezposrednio na sprzecie, ktory dodatkowo jest wysoce wyspecjalizowany. Programista piszac gre na konsole wie jakie mozliwosci ma sprzet i moze go wykorzystac w pelni. Piszac to samo na PC, trzeba zapewnic kompatybilnosc z wieloma systemami i cala masa sprzetu.

Wiele razy pisalem tutaj zeby nie porownywac tego co siedzi w konsoli z tym co siedzi w blaszaku. Wielokrotnie powtarzalem ze w konsolach nie ma czegos takiego jak windows/OS, ktory potrafi zeżrec n% zasobow pamieci blaszeka. Do tego ciagla walka z kompatybilnoscia. Gry pisane sa nie pod maszyne ale pod standard. Gry dostepne na konsolach sa pisane pod konsole i kazdy scalak konsoli w przeciwienstwie do gier pisanych pod blaszaki gdzie trzeba trzymac sie standardow i myslec o slabszych komputerach. Tak wiec piszac pod konsole wykorzystuje sie 100% mozliwosc jakie daje nam konsola podczas gdy piszac pod blaszaka nie wiadomo w zasadzie dla jakiej maszyny pisze sie gre. To glowne roznice miedzy grami pisanymi na konsole a blaszaki.

A tutaj czesto ludzie powtarzaja ze ich n-GHz procesor jaki maja w blaszaku zgniecie tego w konsoli nie mowiac o karcie graficznej ktora rowniez zgladzi konsole. A to porownanie jest bezsensowne. To tak jak porownywac ogladanie filmow na telewizorze i na kompie. Na jednym i na drugim mozna ogladc filmy ale nikt nie lubi ogladac ich na monitorze(przynajmiej ja wole na TV). Moze nie idealna porownanie ale zblizone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat: 

Na dodatek w chwili obecnej kazda konsola jest o lata swietlne w tyle za DOBRYM PC wiec... pax dzieci, nie goraczkujcie sie ;] 

 

 

Tak się składa, że jest dokładnie odwrotnie  Jak and Daxter na PS2, gra mająca 2 lata, a wodę z tej gry można było zobaczyć dopiero w Far Cry i to na komputerze kosztującym ze 3x tyle co konsola  Dlaczego Far Cry Instinct jest tworzone na Xbox'a? Czy może dlatego, że konsole są w tyle za pecetami? A może dlatego, że Xbox ma równie wielką wydajność by pociągnąć taką grę (która nawiasem mówiąc pod względem technicznym nie będzie się wiele różnić od wersji na PC). Dlaczego na Xbox'a powstaje Doom 3 (premiera w paźdździerniku), czy HL 2? O moc konsol się nie martw, bo dzięki zintegrowanej architekturze są mocniejsze niż komputer o zegarze procesorsa ze 2x większym. Konsole zawsze będą silniejsze i co do tego nie ma wątpliwości. Dlatego, że nie są ograniczone starą architekturą x86.

:lol:

 

Facet , ty nie wiesz co piszesz :twisted: .

Porównaj choćby jakość tekstur , widoczność , złożenie geometrii , fizykę i AI w Far Cry i Jak and Daxter 2. Różnica jst bardzo duża na korzyść FC! Dobrze , że napisałeś o JaD2 bo , to jedna z najładniejszych gier na PS2 i można ją porównać do najładniejszej gry na PC jaką jest FC.

Po raz któryś już pisze , że niema co się za bardzo podniecać Far Cry Instics , że pod względem technicznym będzie zbliżona do wersji PC.

To nowa wersja specjalnie przygotowana dla konsol z wiadomej przyczyny.

HL2 I DOOM3 wyjdą na X-a , wiadomo dla KASY :D (wszystko wychodzi dla kasy :oops: ?) , ale też dlatego , że jest on w stanie jako tako jeszcze te 2 gry pociągnąć , co nie zmienia faktu , że obie będą tu i tam poucinane względem PC.

 

O moc konsol się nie martw, bo dzięki zintegrowanej architekturze są mocniejsze niż komputer o zegarze procesorsa ze 2x większym. Konsole zawsze będą silniejsze i co do tego nie ma wątpliwości. Dlatego, że nie są ograniczone starą architekturą x86

Możesz mi to wytłumaczyć , bo nie czaje :D .

 

Podsumowując , nie ma się co spierać o sprawy techniczene , bo tu ZAWSZE PC będzie górą!

Chyba , że zmienią cykl wypuszczania konsol na roczny :lol: (wiadomo że tak nie będzie :wink: ), i będą montować w konsolach rozsądną ilość pamięci to kto wie.

Inna sprawa jeśli chodzi o gry. Jedni lubią bardziej gry konsolowe , a drudzy pecetowe , generalnie kto co lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam na I miejscu grafikę, dlatego żadna konsola nie ma

szans z PC. Z resztą gram zazwyczaj w FPP, a konwersacje

strzelanek na PS2 czy Nintendo wyglądają paralitycznie.

Ja dziękuję, ale ograniczona konsola do grania czy słuchania

muzyki to sprawa nie podlegająca żadnej dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie możecie się ze mną nie zgodzić - Gran Turismo 3, najlepsze wyścigi jakie istnieją na którąkolwiek platformę !! 185 samochodów, ogromne możliwości tuningu, niesamowicie realistyczne (pomijając brak uszkodzeń i brak możliwości wywrócenia samochodu), długo by tu jeszcze wymieniać zalety a wad absolutnie brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie możecie się ze mną nie zgodzić - Gran Turismo 3, najlepsze wyścigi jakie istnieją na którąkolwiek platformę !! 185 samochodów, ogromne możliwości tuningu, niesamowicie realistyczne (pomijając brak uszkodzeń i brak możliwości wywrócenia samochodu), długo by tu jeszcze wymieniać zalety a wad absolutnie brak.

Zgadzam sie co do jednej rzeczy grand tourismo 1, 2, 3 to najlepsze wyscigi na PS2. Nie wiem czy z wszelkich platform ale na pewno na plastik.

Realizmu w tej grze tam niezawiele ale ilosc samochodow oraz mozliwosci ich rozbudowania i mnogosc wyscigow jest napewno nawieksza ze wszystkich znanych nam gier. Grafika w GT3 rowniez powalila swoim wygladem ale tylko do roku po premierze. Dzisiaj kazda PC-owa scigalka taka oferuje.

Jak juz wspominalem GT oraz tekeny to chluba PS oraz swiata gier wogole. Nikt nie moze miec im wiele do zarzucenia czy bylyby one na PC, Xbox, PS2 czy komorke nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj widze że dla was (czytaj dla Fanboy PC madfacka) liczy sie tylko grafika zresztą przykładem jest właśnie ciągle powtarzana do znudzenia gra Far Cry.Juz napisałem że jedną grą nie ma sensu żyć!!!Jeszcze odnośnie grafiki nie liczy sie tylko moc obliczeniowa liczy się również (a nawet bardziej sie to liczy chyba od mocy) jak programisci potrafia to wykorzystac chodzi mi o wierność odzorowania np ognia,wody itd bo ja np gram teraz Primala (pewnie mało kto kojaży tą gierke) i np w żadnej grze nie widziałem tak rewelacyjnego ognia,nieba (księżyc ryje beret) i świateł!!Zresztą napisze wam tylko że gra jest raczej z typu Fantasy a nie wygląda tak sztucznie jak Far Cry!!Ale koniec z tym wiadome jest że do pracy jest najlepszy PC ale my nie o tym,nam chodzi głównie o gry a tutaj dominacja jest zdecydowana na rynku konsol i jeżeli ktoś ma klapki na oczach to trudno!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie możecie się ze mną nie zgodzić - Gran Turismo 3, najlepsze wyścigi jakie istnieją na którąkolwiek platformę !! 185 samochodów, ogromne możliwości tuningu, niesamowicie realistyczne (pomijając brak uszkodzeń i brak możliwości wywrócenia samochodu), długo by tu jeszcze wymieniać zalety a wad absolutnie brak.

Zgadzam sie co do jednej rzeczy grand tourismo 1, 2, 3 to najlepsze wyscigi na PS2. Nie wiem czy z wszelkich platform ale na pewno na plastik.

Realizmu w tej grze tam niezawiele ale ilosc samochodow oraz mozliwosci ich rozbudowania i mnogosc wyscigow jest napewno nawieksza ze wszystkich znanych nam gier. Grafika w GT3 rowniez powalila swoim wygladem ale tylko do roku po premierze. Dzisiaj kazda PC-owa scigalka taka oferuje.

Jak juz wspominalem GT oraz tekeny to chluba PS oraz swiata gier wogole. Nikt nie moze miec im wiele do zarzucenia czy bylyby one na PC, Xbox, PS2 czy komorke nawet.

Widać że mało grałes na PS2!!!!Polecam ci jeszcze takie gry jak

Metal Gear Solid (całą serie),Ace Combat 4,Jak & Dexter (całą serie),Burnout (2,3 gwarantuje że zryło by ci beret),Devil May Cry i wiele innych ale niechce mi sie juz wymieniac bo i tak nie zagrasz!!

 

A jeżeli uważasz że dzisiejsze wszystkie ścigałki mają taką samą grafike jak GT3 to pokaż mi w której innej grze masz tak dopracowane modele samochodów!!A jeżeli nie to GT4 to zmieni!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj widze że dla was (czytaj dla Fanboy PC madfacka) liczy sie tylko grafika

Grafika to podstawa przy grach FPP. Jest to elemęt gry który stoi na ruwni z fabuła (jakby nie patrzec to grafika buduje cały klimat gry). Zagraj w Call of Duty na PC w full detalach i rozdziałce 1024x768 i na PS2. Róznica jest kolosalna i jak sie patrzy na taką kaszke manną jaka mamy na konsoli to sie odechciewa grac.

zresztą przykładem jest właśnie ciągle powtarzana do znudzenia gra Far Cry.

To jest tylko przykład jak moga wygladać gry na PC.

Juz napisałem że jedną grą nie ma sensu żyć!!!Jeszcze odnośnie grafiki nie liczy sie tylko moc obliczeniowa liczy się również (a nawet bardziej sie to liczy chyba od mocy) jak programisci potrafia to wykorzystac chodzi mi o wierność odzorowania np ognia,wody itd bo ja np gram teraz Primala (pewnie mało kto kojaży tą gierke) i np w żadnej grze nie widziałem tak rewelacyjnego ognia,nieba (księżyc ryje beret) i świateł!!

No to zapraszam do Myth3. Ja wiem że to strategia i że trzeba wysilic szare komórki a wam konsolowcom to cięzko przychodzi ale trzeba troche pocierpiec :lol: . Gra jest stara ale nadal bardzo dobra a plansze w podziemiach poprostu wymiatają. Mozna zawsze odpalić Dungeon Siege i wysarczy połazić troche po lesie albo po jakiś katakumbach i zobaczysz zeczy które tak bardzo zachwlasz.

 

Zresztą napisze wam tylko że gra jest raczej z typu Fantasy a nie wygląda tak sztucznie jak Far Cry!!

Tak dla konsolowca to wyglada sztucznie bo jakos za bardzo realistyczna grafika . Ja ci powiem ze dla mnie postacie w Tekenie poruszaja sie strasznie plastikowo, sztucznie i śmiesznie .

Ale koniec z tym wiadome jest że do pracy jest najlepszy PC ale my nie o tym,nam chodzi głównie o gry a tutaj dominacja jest zdecydowana na rynku konsol i jeżeli ktoś ma klapki na oczach to trudno!!

Na PC wychodza gry których nie spotkasz na PS2 czy X-klocku. Mając PC przynajmniej moge sie pobawic detalami i ustawic optymalną grafike , a na konsoli to se mozesz ustawić conajwyzej pada. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie możecie się ze mną nie zgodzić - Gran Turismo 3, najlepsze wyścigi jakie istnieją na którąkolwiek platformę !! 185 samochodów, ogromne możliwości tuningu, niesamowicie realistyczne (pomijając brak uszkodzeń i brak możliwości wywrócenia samochodu), długo by tu jeszcze wymieniać zalety a wad absolutnie brak.

Zgadzam sie co do jednej rzeczy grand tourismo 1, 2, 3 to najlepsze wyscigi na PS2. Nie wiem czy z wszelkich platform ale na pewno na plastik.

Realizmu w tej grze tam niezawiele ale ilosc samochodow oraz mozliwosci ich rozbudowania i mnogosc wyscigow jest napewno nawieksza ze wszystkich znanych nam gier. Grafika w GT3 rowniez powalila swoim wygladem ale tylko do roku po premierze. Dzisiaj kazda PC-owa scigalka taka oferuje.

Jak juz wspominalem GT oraz tekeny to chluba PS oraz swiata gier wogole. Nikt nie moze miec im wiele do zarzucenia czy bylyby one na PC, Xbox, PS2 czy komorke nawet.

Widać że mało grałes na PS2!!!!Polecam ci jeszcze takie gry jak

Metal Gear Solid (całą serie),Ace Combat 4,Jak & Dexter (całą serie),Burnout (2,3 gwarantuje że zryło by ci beret),Devil May Cry i wiele innych ale niechce mi sie juz wymieniac bo i tak nie zagrasz!!

 

A jeżeli uważasz że dzisiejsze wszystkie ścigałki mają taką samą grafike jak GT3 to pokaż mi w której innej grze masz tak dopracowane modele samochodów!!A jeżeli nie to GT4 to zmieni!!

1. Malo gram na PS2 z wiadomych wzgledow.

2. Gralem w MGS2 - fajny ale bez porownania do SC

3. Ace Combat - nawet nie widzialem

4. Jak&Dexter - wlasnie z takich gier slynie plastik.

5. DMC - katastrofa

6. Burnout 2 - fajna, odstresowujaca gra dla dzieci.

 

W TRD2 sa lepsze modele niz w GT3. A porowuwnywalne sa chocby w NFS:U. Cala rzecz w szczegolowych modelach, jak to powiedziales, aby te szczegolowe tekstury podlegaly uszkodzeniom. Nie trudno nalozyc teksture, a nawet fotorealistyczna bitmape na wielokat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze wrzuce swoje 3 grosze do calej tej klotni :twisted: sam osobiscie posiadam pc (konfiguracja ponizej) kiedys posiadalem c-64 :wink: potem amige 600 :D potem PSX-a :twisted: ....a teraz mam peceta :? i mimo ze gra na piecu daje mi czasami bardzo duzo satysfakcji...(ostatnio najmilej wspominam AvP2,NOLF2,PrinceofPersia (tez jest na Ps2), Call of Duty, FAR CRY, NFS-U...i pare innych) ...to jak patrze u znajomych na niektore tytuly na PS2 to naprawde jest czego zazdroscic , takie tutuly jak seria-Gran Tourismo , czy np seria ONIMUSHA, lub seria FinalFantasy to majstersztyk gaficzny i grywalnosciowy...mom zdaniem na konsole wychodzi duzo wiecej tytulow dopracowanych niz na pc..nie mam tu na mysli patche ..tylko ogolny gameplay gry ...imho pecet kroluje jesli chodzi o FPP-y ( (duza ilosc ramu (teksury) i mocne obecnie konfiguracje przekladaja sie na super grafike : STALKER, HL2, DOOM3, FAR CRY)) czy tez MMORPG ..na ps2 fppow jest malo a te ktore sa z przyczyn hardwarowych sa slabsze graficznie (najwieksza roznica to tekstury - sa one niestety duzo slabsze) lokacje tez czesto mniejsze (jak zobaczylem MOHHA na Ps2 to sie przestraszylem 8O )

 

.... natomiast na PS2 jest duzo wiecej dobrych innych gier z naciskiem na bijatyki , wyscigi, platformery wszelkiej masci. Moim zdaniem obecnie na konsole jest duzo wiecej hitow niz na pieca , sa to produkcje zazwyczaj bardzo grywalne

 

Padlo tu wczesniej w powyzszej rozmowie pare slow o GT

jesli chodzi o GT i grafike napisze od siebie pare zdan:

 

do dnia dzisiejszego gra ta ma najlepiej wymodelowane samochody i najlepiej cieniowane karoserie aut (chodzi mi o dopasowanie shadera powierzchni auta do otaczajacego go otoczenia czyli trasy i pory dnia) ...zadna gra nie moze sie pod tym wzgledem rownac z GT.

jesli chodzi natomiast o taki temat jak trasy zimowe to najlepsze jakie osobiscie widzialem byly w Rally Championship (microsoftu) (tytul podaje z pamieci wiec moglem cos przekrecic :roll: ) ...zastosowano tu bardzo umiejetnie pixel shader.

Natomiast jesli chodzi o trasy letnie to imho najladniejsza grafike jaka osobiscie widzialem ma XPAND RALLY (tak tak ta polska gra na pieca)....trasy letnie w tej grze naprawde robia wrazenie ...gry oczywiscie jeszcze nie ma mowilem o beta wersji.

a co do tras nocnych no to wiadomo ze NFS-U jest tu the best (moze geometria otoczenia moglabybyc tu lepsza ale z teksturkami , swiatlami i efektami podczas jazdy (light trails, motion blur itp.) robi to wrazenie )

 

MOJE MALE PODSUMOWANIE :twisted: jesli ktos nade wszystko bardzo lubi FPP-y i granie po sieci (mmorpgi platne i darmowe, czy tez np sieciowe strzelawki (counter strike, Tactical ops, call of duty) i stac go na zmienianie co okolo 1.5 roku grafy, procka i czasmi ramu i mobo to pecet bedzie dla niego idealny 8)

a jesli ktos chce sobie za stosunkowo niewielka kwote (jesli ma dostep do piratow of kors - gry na konsole sa drogie) pograc ...i ma w [gluteus...] wydawanie kasy na kolejne upgrady budki a uwielbia j-rpgi, bijatyki, wyscigi, platformowki itp to konsola bedzie swietnym wyborem.............

...............i po co panowie bic piane :twisted: wszystko jest dla ludzi tylko brac , grac i cieszyc sie

 

:D przekazcie sobie znak pokoju :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres

na ps2 też jest SC. ale porównania do metala to już nie ma. metal to jedna z lepszych gier jakie wyszły. mistrzostwo świata. niestety w wersji na pc sterowanie dobija i gralem nie wiecej jak 10 minut.

 

SC fajna byla jedynka, dwójka już nudziła i nic nowego nie wniosła, grafa prawie ta sama, itd. tylko tą gre przeszedłem w jeden dzionek :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yasiu22 napisał:

Na PC wychodza gry których nie spotkasz na PS2 czy X-klocku. Mając PC przynajmniej moge sie pobawic detalami i ustawic optymalną grafike , a na konsoli to se mozesz ustawić conajwyzej pada.

 

 

dodaj jeszcze, o patchach gier, problemach z konfiguracjami, wydajnością, wystarczy poczytac forum i zobaczyć ile ludzi ma problemy z grami, sterownikami,

odwiedz dział sterowniki i zobacz co tam piszą:

 

"nareszcie wyszły nowe stery, poprawilą się wydajność w far cry, lecz znikają mi textury w call of duty."

" graa mi laguje"

"far cry i 9800pro cała prawda"

colin 4 szarpie"

 

to byl tylko przykład i jest tego tysiące (problemów), sam jestem graczem od ładnych kilkunasty lat i wiem troche o tym.. czasem pogrywam na ps2, psx miałem 4 lata, nintendo 64, kompa mam od 3 lat. gralem nalogowo przez ten czas. i z czystym sumieniem powiem, ze konsola daje więcej przyjemnośći z grania i ma miodniejsze gry!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

metal to jedna z lepszych gier jakie wyszły. mistrzostwo świata. niestety w wersji na pc sterowanie dobija i gralem nie wiecej jak 10 minut.

byc moze grales na klawiaturze i myszce ..ja mam do MGS-a 2 (mowie o wersji PECETOWEJ ) joypada (takiego jak te do PS2 czyli 2 galki analogowe +4 przyciski na gorze i 4 z przodu) ..pady takie robi firma MediaTech i Manta ..odrobine lepszy jest ten od Mediatecha ..nie trzeba nic konfigurowac w Metal-u ..podlaczasz takiego pada i dziala ..wibracje w grze tez sa (tu akurat japonce pomysleli o pecetowcach )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres

na ps2 też jest SC.  ale porównania do metala to już nie ma. metal to jedna z lepszych gier jakie wyszły. mistrzostwo świata. niestety w wersji na pc sterowanie dobija i gralem nie wiecej jak 10 minut.

 

SC fajna byla jedynka, dwójka już nudziła i nic nowego nie wniosła, grafa prawie ta sama, itd.  tylko tą gre przeszedłem w jeden dzionek :(

O gustach się nie dyskutuje 8) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

metal to jedna z lepszych gier jakie wyszły. mistrzostwo świata. niestety w wersji na pc sterowanie dobija i gralem nie wiecej jak 10 minut.

byc moze grales na klawiaturze i myszce ..ja mam do MGS-a 2 (mowie o wersji PECETOWEJ ) joypada (takiego jak te do PS2 czyli 2 galki analogowe +4 przyciski na gorze i 4 z przodu) ..pady takie robi firma MediaTech i Manta ..odrobine lepszy jest ten od Mediatecha ..nie trzeba nic konfigurowac w Metal-u ..podlaczasz takiego pada i dziala ..wibracje w grze tez sa (tu akurat japonce pomysleli o pecetowcach )

gralem na padzie. jakiś najtańszy logitech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres

na ps2 też jest SC.  ale porównania do metala to już nie ma. metal to jedna z lepszych gier jakie wyszły. mistrzostwo świata. niestety w wersji na pc sterowanie dobija i gralem nie wiecej jak 10 minut.

 

SC fajna byla jedynka, dwójka już nudziła i nic nowego nie wniosła, grafa prawie ta sama, itd.  tylko tą gre przeszedłem w jeden dzionek :(

Co zrobisz. MGS2 rowniez jest gorszy na pieca od SC. Nawet porownujac MGS2 z PS2 do SC z PC nie daje szans MGS-owi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres

na ps2 też jest SC.  ale porównania do metala to już nie ma. metal to jedna z lepszych gier jakie wyszły. mistrzostwo świata. niestety w wersji na pc sterowanie dobija i gralem nie wiecej jak 10 minut.

 

SC fajna byla jedynka, dwójka już nudziła i nic nowego nie wniosła, grafa prawie ta sama, itd.  tylko tą gre przeszedłem w jeden dzionek :(

Co zrobisz. MGS2 rowniez jest gorszy na pieca od SC. Nawet porownujac MGS2 z PS2 do SC z PC nie daje szans MGS-owi.

heh. tak jak napisał kolega wyrzej o gustach sie nie dyskutuje. to tak samo jak ty wolisz fife od pes3. chociaż wiadomo że pes 3 zgniata każda fife jak chce!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynacie się juz powtarzać z postami...  wydaje mi się ze już wszystko co miało być napisane zostało napisane...

Racja , jak czytam ten temat to widze że nikt tu nikogo już nie przekona.... a ja tam nadal twierdze że najlepsza jest multiplatformowość... nikt mi nei zabroni pograć w GT na PS2 i MOH na Piecu......

 

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gralem w MOH'a na padzie na konsolce :) Zenada :( Nie umiem tak, zreszta mi chyba pad nie lezy, kwestia przyzwyczajenia ale nawet w PES'a mi nie szlo :( Kumple mieli niezly ubaw :] Wole miec klawisze pod reka :)

 

Nie rozumiem tez jak mozna porownywac grafike D3/HL2 czy wreszcie Far Cry z tytulami na konsolke :) PSX2 ma 4 czy wiecej latek. Na 4 letnim czy starszym pececie za cene jaka mozna bylo nabyc PSX2 4 czy 5 lat temu, dzisiaj LADNEJ grafiki (i plynnej) na takim sprzecie nie uswiadczysz :P Far Cry bez shaderow :D, w niskiej rozdzielczosci z detalami na low :P

Dzisiejsze pecety 5 letnie piece to juz nie jest maszynka zbytnio ten tegos.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gralem w MOH'a na padzie na konsolce :) Zenada :( Nie umiem tak, zreszta mi chyba pad nie lezy, kwestia przyzwyczajenia ale nawet w PES'a mi nie szlo :( Kumple mieli niezly ubaw :] Wole miec klawisze pod reka :)

 

Nie rozumiem tez jak mozna porownywac grafike D3/HL2 czy wreszcie Far Cry z tytulami na konsolke :) PSX2 ma 4 czy wiecej latek. Na 4 letnim czy starszym pececie za cene jaka mozna bylo nabyc PSX2 4 czy 5 lat temu, dzisiaj LADNEJ grafiki (i plynnej) na takim sprzecie nie uswiadczysz :P Far Cry bez shaderow :D, w niskiej rozdzielczosci z detalami na low :P

Dzisiejsze pecety 5 letnie piece to juz nie jest maszynka zbytnio ten tegos.....

WIesz, akurat MOH na ps1 bardziej mi sie podobał niż na piecu :D

lepsiejszy był, dłuższy, i było go więcej częsci :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gralem w MOH'a na padzie na konsolce :) Zenada :( Nie umiem tak, zreszta mi chyba pad nie lezy, kwestia przyzwyczajenia ale nawet w PES'a mi nie szlo :( Kumple mieli niezly ubaw :] Wole miec klawisze pod reka :)

 

Nie rozumiem tez jak mozna porownywac grafike D3/HL2 czy wreszcie Far Cry z tytulami na konsolke :) PSX2 ma 4 czy wiecej latek. Na 4 letnim czy starszym pececie za cene jaka mozna bylo nabyc PSX2 4 czy 5 lat temu, dzisiaj LADNEJ grafiki (i plynnej) na takim sprzecie nie uswiadczysz :P Far Cry bez shaderow :D, w niskiej rozdzielczosci z detalami na low :P

Dzisiejsze pecety 5 letnie piece to juz nie jest maszynka zbytnio ten tegos.....

WIesz, akurat MOH na ps1 bardziej mi sie podobał niż na piecu :D

lepsiejszy był, dłuższy, i było go więcej częsci :wink:

 

mnie też się bardzo podobał na psx MOH. nie narzekalem na sterowanie.

 

ostatnio gralem w MoH: Rising Sun fajna zabawa szkoda ze na pc nie ma :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...