Skocz do zawartości
randeon

Playstation 2

Rekomendowane odpowiedzi

Można podłączyć do PS2 Slim dysk twardy w obudowie (WD 40 GB) przez USB i słuchać muzy lub oglądać filmy DivX/Xvid?

Można polecam SMS (tak nazywa sie programik), jak masz swapa to mozesz go (sms) odpalac nawet bezposrednio z dysku. Domyślam sie, że twoja konsola umożliwia odpalanie homebrew .

 

pidpinam się pod pytanie, do tego czy jest mozliwość odpalania divx i txt z polskimi znalami, przy odpowiednim przygotowaniu konsoli, z płyt? Oraz czy da się zrobić, by czytało DVD-MP3?

Tak, jak to zrobi przeczytasz tu i tu. W manualu jest opis jak zrobic plytke ktora startuje na niezmodyfikowanej konsoli ale nie sprawdzalem tego, mozesz odpalac elfa z cd\dvd (plyta moze ponadto zawierac kontent), i podmieniac ją na cd\dvd z innymi interesującymi cie plikami. Edytowane przez eryk1982

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ile byście wycenili taki zestaw:

- PS2 Slim SCPH-70004

- oryginalny DS2

- drugi pad to podrobka DS2

- memorka Sony 8MB

- swap magic 3.6

- 2 oryginalne gry (nie wiem jakie, ale napewno nie jakies hity)

- zasilacz, kable, przejsciowka euro

 

konsola ma rok, calosc sprawna, nigdy nie naprawiana

 

 

mam okazje kupic ale nie wiem czy sie oplaca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ile byście wycenili taki zestaw:

- PS2 Slim SCPH-70004

- oryginalny DS2

- drugi pad to podrobka DS2

- memorka Sony 8MB

- swap magic 3.6

- 2 oryginalne gry (nie wiem jakie, ale napewno nie jakies hity)

- zasilacz, kable, przejsciowka euro

 

konsola ma rok, calosc sprawna, nigdy nie naprawiana

mam okazje kupic ale nie wiem czy sie oplaca ;)

To pogrubione to zestaw standardowy (moze poza przejsciowka, warta 5zl), ktory mozna dostac za 400zl nowy. Konsola ma rok, czyli juz pewnie po gwarce, albo na wyczerpaniu. Pad-podrobka 20zl nowy, memorka 65zl, swap takoz. O cenie gier sie nie wypowiadam, bo nie znamy tytulow. Za nowy komplet wychodzi powiedzmy 600zl (400 + 20 + 65 + 65 + gry).

250zl to IMO Snake troche przesadzil, ale takie 300, absolutne max 350zl, to rozsadna cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawalo mi sie, ze w MM czy Saturnie po tyle stoi... moze to tylko promocja byla jakis czas temu.

 

W takim razie tym bardziej Solid z 250zl przesadzil ;) 350zl wychodzi Cie w takim ukadzie dokladnie polowa ceny nowego zestawu (do powzszych wyliczen dodaj 100zl).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mając takiego kompa jak ja warto kupić ps2 w wersji slim? Wydaje mi sie ze granie na padzie na 21' tv powinno byc przyjemniejsze niz na kompie ze zwyklym 17' monitorem(oczywiscie wiadomo ze w strategie na ps2 nie pogram). I czy sa jakies ciekawe RPG na konsole po pl?(język angielski mi nie przeszkadza, ale RPG jakoś wolę po polsku) Z góry mówię że na żadną nowszą konsolę nie będzie mnie stać. Pozdrawiam, Quarion_Blass.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mając takiego kompa jak ja warto kupić ps2 w wersji slim? Wydaje mi sie ze granie na padzie na 21' tv powinno byc przyjemniejsze niz na kompie ze zwyklym 17' monitorem(oczywiscie wiadomo ze w strategie na ps2 nie pogram). I czy sa jakies ciekawe RPG na konsole po pl?(język angielski mi nie przeszkadza, ale RPG jakoś wolę po polsku) Z góry mówię że na żadną nowszą konsolę nie będzie mnie stać. Pozdrawiam, Quarion_Blass.

Warto, tylko te pytanie powinieneś zadać w odpowiednim temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Czy mając takiego kompa jak ja warto kupić ps2 w wersji slim? Wydaje mi sie ze granie na padzie na 21' tv powinno byc przyjemniejsze niz na kompie ze zwyklym 17' monitorem(oczywiscie wiadomo ze w strategie na ps2 nie pogram). I czy sa jakies ciekawe RPG na konsole po pl?(język angielski mi nie przeszkadza, ale RPG jakoś wolę po polsku) Z góry mówię że na żadną nowszą konsolę nie będzie mnie stać. Pozdrawiam, Quarion_Blass.

Kupowanie konsoli dla RPG to głupi pomysł. Ja bym nie brał wersji slim wolałbym dużą z chipem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie konsoli dla RPG to głupi pomysł.

Bo? Na niedobor tytulow nie powinien narzekac, choc trzeba uczciwie zauwazyc, ze zdecydowana wiekszosc z nich to produkcje japonskie.

 

Ja bym nie brał wersji slim wolałbym dużą z chipem.

I placic 250zl w przypadku awarii lasera... jasne. Poza tym gruba konsola ma sens tylko, jesli chce sie korzystac z HDD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie konsoli dla RPG to głupi pomysł. Ja bym nie brał wersji slim wolałbym dużą z chipem.

Pograj w FFXII na pc :P

 

Zreszta pograsz bo jest "emulator" ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

God of War nie jest taki długi ale faktem jest, że to kilkanaście godzin zabawy za pierwszym razem (mój sejw mówi, że przeszedłem go w 10h ale grałem przynajmniej o 5h dłużej, dziwnie to obliczał :) ).

 

Jak chcesz tanio a dobrze to z RPG wiadomo,tak jak costi podał - FFX, ja aktualnie gram (z braku czasu dopiero 40h na koncie) z tym, że to "japoniec" i nie musi się każdemu podobać. A jak lubisz ścigałki to Gran Turismo 4 i też na brak wrażeni nie będziesz narzekał. Albo może Tekken 5 jak lubisz bijatyki ale tutaj przydałby się jakiś kumpel (no i dodatkowy pad ;) ), wtedy jest miód. GT4,T5 czy FFX powinieneś dostać praktycznie w każdym MediaMarkt w cenie 50 zeta, przynajmniej nie ryzykujesz że na allegro kupisz jakąś "zjechaną" płytę. Ale decyzja należy do Ciebie. Może jeszcze ktoś coś doda?

 

EDIT:

 

@leborg

 

Już poprawiłem, nie wiem co mnie na tą piątkę naszło :P.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek może być God of War :) dosc długa i bardzo wciągająca gra :D Powiem nawet ze jedna z najlepszych w jakie grałem na ps2 :)

GoW'em to mozna sie najwyzej zrazic do konsolki. Głupia nawalanka, w dodatku krotka. Nie wiem czym sie ludzie tak niezdrowo podniecaja.

 

Najlepiej oczywiscie zainwestowac w Final Fantasy X. Chyba ze kochasz scigałki to polecam Gt4 [bo 5 to raczej jeszcze nie istenieje :P].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry typu pes, czy fifa szybko się nudzą, lepiej zainwestuj w Gran Turismo 4, GTA, albo Silent Hilla.

Jak pes moze sie nudzic? grałes w to z kimś przy piwku? bo wyglada na to, ze jesteś na nie dla całej piłki kopanej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

ja uzywalem, ale oddalem, bo PES z tym nie dziala.

wkladasz plytke z tym programem do napedu, czekasz kilka sekund, wybierasz rozdzialke (720p i 1080i byly u mnie niestety w malym okienku na srodku ekranu, jedyna sensowna to bylo 480p i 575p czy cos w ten desen - zalezy czy gra miala 60Hz czy 50Hz) i lecialo sie do przodu. Burnouty wygladaly znacznie lepiej, ICO sie nie odpalalo, Gran Turismo 4 mialo jakies przeklamania (dzwiek z obrazem sie rozjezdzal czasami :( ), o tyle dziwne, ze Gran Turismo 3 dzialalo bez problemow. Najlepsze wrazenie robily gry dynamiczne - God of War powalal na nogi - wygladal znacznie lepiej - ale ze tego HDTV Playera kupilem glownie dla PES i Gran Turismo 4, wiec w koncu oddalem, bo jednak 50 ojro piechota nie chodzi. a w Silent Hillach roznicy nie widzialem, wiec rybka. Na pewno porownania z XBoxem 360 nie ma ;) - choc dla posiadaczy HDTV jest to pewna ciekawostka. Jak stanieje do tych 30 Euro to kupie ponownie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...