Skocz do zawartości
marco

Oświadczenie

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko spoko.

A kiedys to o ktorej godzinie sie spieralo?

 

Przeslanie moze i dobre, forma gorsza byla :P

'jak nie przypierd*** to sie nie obudza'

 

 

widac, innego czegos potrzeba bylo aby zauwazone bylo co i jak :)

 

forma byla taka na jaka bylo stac 'partyzantow' ;)

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Partyzanci z wyrabanego lasu" :P

 

Kiedys sie bilismy a teraz razem wodke bedziemy pili no ladnie sie porobilo.

 

Zmykam spac

 

PS

Nie robmy offtopa :P

 

no oks NIE robimy :)

 

zapraszam wszystkich na www.zjazd.pl Zjazd w Gdansku :) podlaczacie sie w koncu? ;P

 

peace :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko nadzieje ze za administracja i moderacja pojdzie wiekszosc userow.

 

Mamy naprawde szanse stworzenia czegos fajnego i nie bedziemy sie musieli o nic nikogo prosic, ani czekac na czyjas laske.

Ja sie pisze do tych którzy pójdą za administracją i moderacją ;) A co do całej sytuacji to powiem tym forumowiczom co mają bujną wyobraźnie : nie siać paniki (bo po co), pilnie obserwowac temat i poprostu cierpliwie czekac na to az sie sytuacja wyjaśni.. bo my nie mamy na nią w sumie wpływu (jak sie myle to nie bić :P ) Pozostaje nam userom poprostu czekac :) Bedzie OK - trzymam kcuki za Marco & Paranoika ;)

Edytowane przez Drozda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolilem sobie umiesic posta z oficjalnym oswiadzczeniem marco

 

http://www.oc-forum.org/index.php?showtopi...391entry73391

 

Pewnie niedlugo usuna chociaz stronka wydaje sie taka sobie ale zawsze to cos i szansa ze wiecej ludzi dowie sie jak sprawa miala sie naprawde.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no moi drodzy. Niedlugo na naszych oczach rozegra sie pasjonujaca walka o rzad dusz miedzy purepc, a tweak. Nie bojmy sie! Konkurencja zawsze prowadzi do czegos dobrego.

 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

ja jestem z moderatorami (czyt. z wieksoscia :) ) i z calym TWEAK'iem, ktory nie jest pod wladza P. L. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Dobra, dobra... ale trzeba gdzieś forum trzymać, przynajmniej te z dala od pana L., stać Was na to? Może zrobić jakąś zbiórkę pieniędzy na ten cel? Na pewno wiele osób chętnie, by wspomogło Was przynajmniej złociszem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co Wy tak tej nazwy się czepiacie - na słowo "Tweak" dostajecie orgazmu?

jak dla mnie nie ma to najmniejszej różnicy, myślę, że dla 99% userów też, najważniejsze, że lata tego co razem stworzyliśmy przetrwały tą rewolucję!

 

nie zgodzę się z tobą ...

nazwa tweak to była już pewna marka - wiele ludków niezarejestrowanych na tweaku odwiedzało forum ...

z całym szcunkiem dla Ratowników nowa nazwa purepc jakoś do mnie nie przemawia (jest dla mnie nawet nieco infantylna)

 

co do nazwy - skoro już jakaś kasa na purepc poszła to chyba musi już zostać ...

 

Chłopaki wstawcie nr konta - na dobrowolne datki :-P (żeby chociaż wasza prywatna kasa się choć w części zwróciła - zadziała znam jednego gitarzyste z forum któremu dobrzy ludzie pomogli kupić gitarre :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o powstrzymanie się z tekstami krytycznymi wobec Liska - Piotrka Lisowskiego.

Nie ulega wątpliwości, że w mniejszy lub większy sposób przyczynił się do istnienia serwisu Tweak.pl.

Obecna sytuacja jest, jaka jest i szlam wylewany na którąkolwiek ze stron sporu nie pomaga w wyjaśnieniu tej sytuacji w cywilizowany sposób. Ba, wręcz utrudnia wyjaśnienie.

Miejmy nadzieję, że sprawy potoczą w kierunku, z którego wszyscy będą zadowoleni. Na to, jednak, trzeba czasu i trzeźwego podejścia do zagadnienia. Bez napinki.

 

Od razu uprzedzę pytania. Nie, nie jestem rzecznikiem Liska. Zdecydowanie popieram Marka i Kubę, co jasno zadeklarowałem w korespondencji pozaforumowej, zarówno z Nimi, jak i z Piotrkiem.

 

Liczę, że wypowiadając się na temat zaistniałej sytuacji, weźmiecie pod uwagę moją prośbę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę sprawa jest dosyć pogmatwana pod względem prawnym, teraz jest PurePc jako backup Tweaka co będzie jak Lisek uruchomi serwis i forum wtedy upomni się o swoje (poniekąd) sprawa bazy i jej własności jest jedną z podstawowych kwestii w tej sprawie warto by w tej kwesti zasięgnąć opini prawnika, serwis i forum były na kogoś zarejestrowane, osobę fizyczną czy firmę bez znaczenia jeżeli w pojęciu własności forum mięsci się także baza to sprawa może wyglądać nieciekawie. Wszystkie wątki odnośnie niezałatwionych spraw podatkowych sąd może ewentualnie odesłać do rozpatrzenia odpowiednim organom. podsumowując chciałbym się dowiedzieć od administracji forum czy kwestie własności bazy zostały przez Was wyjaśnione pod względem prawnym czy podjeliście kroki, które przelały na Was prawa własności do tejże. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Tweak.pl to już renoma na rynku serwisów poświęconych IT, na pewno łatwiej z taką marką potem znaleźć reklamodawców. To jest pierwszy i najważniejszy argument.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram Sikora. Mam wrazenie, ze niektorzy po 'przeniesieniu forum' poczuli, ze dostali wiatr w zagle i moga wyladowac swoje niezadowolenie za poprzedni stan rzeczy na Liska. Pamietajmy o tym, ze gdyby nie jego inicjatywa (na samym poczatku), to pewnie tweaka by nie bylo, a wiec nie byloby tez naszej zbiorowosci.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznać, że byłem przyzwyczajony do nazwy tweak i chciałbym, aby jego ewolucja miał podobną nazwę np. tweak-revolucje ;) bo purepc to mi się mało uśmiecha, ale jak nie będzie innego wyjścia to i tak zostanę z wami :) i zapewne zrobi to 90% forumowiczów

 

twojepc>>> http://twojepc.pl/b.php?id=109583

gazeta.pl>>>http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=34&w=40167957

Edytowane przez romek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem marco czas najwyzszy skonczyc dziecinade z liskiem i odlaczyc sie od tweaka zupelnie! Gdyby trzeba bylo prawdopodobnie uzytkownicy odkupiliby domene. To juz nie czasy dyskusji.pl gdzie wszyscy przeszli na tweaka, mamy tu do czynienia z zupelnie inna sytuacja. Lisek nie mail absolutnie zadnego wkladu w rozwijanie forum, co potwierdzilo juz kilka osob. Podzielam rowniez oponie Simoon na temat wykonanej tutaj pracy, nic za darmo.

 

MeHow, za 10 lat tez napiszesz ze gdyby nie listek, nie bylo by tweaka? Czlowieku nie badz smieszny, jego wklad w ten serwis skonczyl sie juz dawno temu!

Edytowane przez Manial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dosc zabawne to Wasze rozumowanie, baza zostala przeniesiona bez zgody wlasciciela na inny serwer = nie zostala skradziona.

 

Radio z mojego auta zostalo przeniesione bez zgody do auta kolegi, ktory mi je wczesniej zakladal = nie zostalo skradzione, kolega uznal ze nienalezycie sie nim zajmuje :) No to co teraz, przeciez nic nikomu nie powiem bo on je zakladal a ja zostawilem je w samochodzie a nie zabralem do domu. No tak czy nie?

 

niezly zart :lol2:

 

Jak Wam sie uda to ja otwieram firme montujaca i sprzedajaca radia - bede sprzedawal te co wczesniej zamontowalem a pozniej zabralem (przepraszam, przenioslem) - bo lezalo sobie nieuzywane w samochodzie jak kolesia nie bylo a ja bym wtedy akurat sluchal. Hmmm moze nawet lepiej - mieszkania bede sprzedawal i zmienial drzwi jak nie bedzie wlasciciela - grubsza kasa :)

 

Jestem bardzo ciekawy tego co sie dalej wydarzy ale mysle ze oficjalne przeprosiny w prasie i kara finansowa to minimum. Jesli Lisek poplynie dalej to moze nawet bedziecie spiewali czarny chleb i czarna kawa jak akurat kompan z celi nie bedzie mial ochoty zatkac Wam ust :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No prosze, teraz to chyba cale #TC powinno dostac przeprosiny :P

 

A tak serio to wspolczuje Paranoikowi i Marco tego ze musieli wspolpracowac i tlumaczyc sie za lisieckiego. Ja Ich tez przeprosze ze sie im obrywalo za tego losia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafi , zly tok rozumowania...

 

Kolega napotkal twoje auto , ktore porzuciles i wyciagnal sobie z niego radio...

 

A ty przy okazji poplyniesz za to , ze starales sie wbrew prawu na lewo zarobic (czytaj : nie zezlomowales samochodu , przez co jestes do przodu o kase ktora wydalbys na zlomowanie) -> tu aluzja do faktu iz Piotr Lisowski "legalizowal" dochody z tweaka w firmie budowlanej :blink: :lol:

 

Wracajac do tematu : Oczywiscie stoje po stronie administracji i moderacji , bo gdyby nie oni to w ogole by juz nie bylo tego forum .

Edytowane przez Heat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zachowujmy sie jak PO i PIS :P Jak siegam pamiecia to Lisek kiedys mial dylemat co dalej z forum i byl juz zmeczony dzialalnoscia - zdarza sie. Pionierow nalezy szanowac i doceniac. Posty na forum to wlasnosc intelektualna uzytkownikow,a to czy bedzie pod etykietka Bugatti, czy Ferrari nie ma wiekszego znaczenia, choc nie ukrywam, ze nalezy szukac konsensusu i powrot pod szyldzik Tweak.pl jak najbardziej wskazany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No prosze, teraz to chyba cale #TC powinno dostac przeprosiny :P

 

A tak serio to wspolczuje Paranoikowi i Marco tego ze musieli wspolpracowac i tlumaczyc sie za lisieckiego. Ja Ich tez przeprosze ze sie im obrywalo za tego losia...

:evil:

Wyjdź :icon_exclaim:

Przecież prosiłem, żeby powstrzymać się od inwektyw.

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...