Skocz do zawartości
vojt

Goodram Ddr2 (wszystkie)

Rekomendowane odpowiedzi

na razie pierwszy zrzut z SPD fabrycznego ( startują jako 800 przy 1.8V)

Ciekawe co pokażesz.

 

BTW, żeby nie było, że GR PRO 1066 2x2 są wysoko napięciowe - 1140 5-5-5-15 @ 2.06v 100% stable (ta sama parka co wyżej - retaile). Później screeny będą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby wyglądała gwarancja 4 pamiątek starych 900 PRO. Wystarczy wysłać do producenta? Są szanse na dostanie 2X2? Obecnie mój kwartet zaczyna sprawiać mi poważne problemy. Przy każdorazowym włączeniu komputra muszę żonglować kostkami żeby komp zabootował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby wyglądała gwarancja 4 pamiątek starych 900 PRO. Wystarczy wysłać do producenta? Są szanse na dostanie 2X2? Obecnie mój kwartet zaczyna sprawiać mi poważne problemy. Przy każdorazowym włączeniu komputra muszę żonglować kostkami żeby komp zabootował.

Musisz wysłać maila do działu serwisów Wilk Elektronik i przedstawić sytuację dlaczego nie możesz oddać ich do sprzedawcy (tak jak to jest w polskim prawie) i wtedy umożliwią wysłanie bezpośrednio do Wilk Elektronik.

 

 

Kurde cos chlopaki na egieldzie i overclock nie testuja, a szkoda. :(

Daron pobił swoje osobiste rekordy na D9, miał porobić screeny i wrzucić tutaj, ale pewnie czeka już na recenzje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to nie jest 1200 tylko 1100, pozatym ocz nie są mejd in Poland i zanim trafią do klienta detalicznego muszą przebyć pewną drogę

Ja nawet bym tych ocz nie kupił, bo są za drogie;)

A co do tych GoodRam 1100mhz to się zastanawiam, bo nic lepszego w tej cenie nie kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA

 

W agito.pl jest błąd

 

Pamięci 2x2 1100 PRO są z serii BLUE LINE i są robione na kościach Micron i mają specyfikację 6-6-6-18 1.8v ..

 

Chodzilo mi o to ze GoodRAM oficjalnie nie zapowiedzial 2x2GB 1100mhz.

Wygląda na to, że handlowcy sprzedali coś przed premierą :rolleyes:

Edytowane przez Xtreme Addict

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reapery są be...

 

No i by się przydało wspomagać polski przemysł :P

 

Tak swoją drogą, to w tych kostkach, które są zastosowane w modułach 2x2GB nie występuje efekt degradacji ? Mowa o rozsądnych napięciach 2.1-2.2v.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest różnica pomiędzy:

http://www.agito.pl/ddr-2/goodram-pro-ddr2...607.345496.html

a

http://www.agito.pl/ddr-2/goodram-pro-ddr2...607.345497.html

W sensie czy te same kości w nich siedzą i jakimi napięciami w pracy na codzień można je traktować?

Edytowane przez l1ght

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...