Skocz do zawartości
Hanu

Dfi Lanparty Nf4 (wszystkie Modele)

Rekomendowane odpowiedzi

@pipanol-pl

 

Czekam z niecierpliwoscia na tego moda jak ci sie uda to napisz domnie na pw to tez sprobuje zrobic tego moda i wezme od storma druga 7900gt i wezme sie za podkrecanie

 

POZDRAWIAM: rafiki20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pipanol-pl

 

Czekam z niecierpliwoscia na tego moda jak ci sie uda to napisz domnie na pw to tez sprobuje zrobic tego moda i wezme od storma druga 7900gt i wezme sie za podkrecanie

 

POZDRAWIAM: rafiki20

 

 

aaa jaka masz rev. plyty ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pipanol-pl

 

Czekam z niecierpliwoscia na tego moda jak ci sie uda to napisz domnie na pw to tez sprobuje zrobic tego moda i wezme od storma druga 7900gt i wezme sie za podkrecanie

 

POZDRAWIAM: rafiki20

mod dziala bez problemu

sam zrobiolem olowkiem i smiga

 

zeskrobalem troche tego czarnego miedzy pinami i troche z samych pinow

Dołączona grafika

pomalowalem troche olowkiem i mam sli

 

dziala

bo pisze na boot'cie ze mam nForce4 SLI

pozatym wyniki z 2x7600gs w moim podpisie zrobilem na mojej ultra-d ;]

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi,

mam pytanko

 

czy z pozimu biosu mozna regulowac obrotami zasilacz? pytam poniewaz po wgraniu nowego biosu mam wrazenie ze obroty wskoczyły na wyzsze - Zasilacz 5273 RPM :unsure:

 

dzieki za info

Nie - można z windowsa - jeżeli masz podłączone pod płyte (np speed fan) dziwne, że po wgraniu nowego biosu skoczyły Ci odbroty zasilacza ...? a jak wgrasz stary?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prostu obroty sa pewnie niskie i odczyt sobie nie radzi ...

tak czasem jest .. jak mi wiatraki na chlodnicy zwolnia ponizej 900rpm to bios pokazuje 0 albo jakeis niestworzone liczby typu 5k albo i 10k

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tez moze byc

dodatkowo obroty witraka na cpu zmieniaja sie coo chwila do tego stopnia ze jest moment gdzie sa tak niskie ze Everest wykzuje brak w ogole chłodzenia na cpu. Dlaczego tak sie dzieje ?jak przełącze zasilanie wiatraka cpu pod inne złącze fun jest ok gdy jest podpiety pod specjalny cpu fun wtedy obroty chodza jak chca??? WHY :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo. A ja mam 2 problemy, na poczatku nie zwracalem na nie uwagi, ale teraz pomyslalem sobie, ze czas je rozwiazac :rolleyes:

1) Nie pali sie dioda wskazujaca prace dysku, podlaczalem ze starej obudowy, tez sie nie swieci,

2) Mycha PS2 + klawa USB i nie dziala myszka jesli nie ma dodatkowo podlaczonej klawy PS2, krotko mowiac musze miec 2 klawy na biurku.

Pozdro B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tez moze byc

dodatkowo obroty witraka na cpu zmieniaja sie coo chwila do tego stopnia ze jest moment gdzie sa tak niskie ze Everest wykzuje brak w ogole chłodzenia na cpu. Dlaczego tak sie dzieje ?jak przełącze zasilanie wiatraka cpu pod inne złącze fun jest ok gdy jest podpiety pod specjalny cpu fun wtedy obroty chodza jak chca??? WHY :mur:

Bo najprawdopodobniej masz ustawiona automatyczna regulacje wentyla. Dlatego tak sie dzieje. Obroty dostosowywuja sie do temperatury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@koles

 

 

 

Przy jednej kości pamieci (bez duala) tracisz całą przewagę A64 nad A XP dal tego postaraj sie poszukac pamieci o takiej samej pojemności (512) marka nie gra roli bo jeszcze nie było żeby komuś różne pamieci nie chodziły pozdrawiam

Edytowane przez patryk1234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy te pamięci bedą działały na płycie co w podpisie lub współpracowały z pozostałym ramem???

Koleś a umiesz czytac ?? to pamięci ECC niepójdą ci z tymi z podpisu. Sam mam Ecc 512mb infineona i na dfi niechciała pracować. Śmiga jedynie na asusie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś a umiesz czytac ?? to pamięci ECC niepójdą ci z tymi z podpisu. Sam mam Ecc 512mb infineona i na dfi niechciała pracować. Śmiga jedynie na asusie.

Czytać potrafie, ale nie byłem pewien na 100% po przeszukaniu tej częsci wątku i poprzedniej odpowiedź nie była jasna.

Teraz wiem że nie pójdą. A zainteresowaałem sie nią bo jest na kościach samsunga uccc, ale to teraz bez znaczenia.

THX na pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@koles

Przy jednej kości pamieci (bez duala) tracisz całą przewagę A64 nad A XP dal tego postaraj sie poszukac pamieci o takiej samej pojemności (512) marka nie gra roli bo jeszcze nie było żeby komuś różne pamieci nie chodziły pozdrawiam

Mi nie dzialaly 2 kosci takie same. Lepiej zebys mial mozliwosc zwrotu tam gdzie mieszkasz, znajomy musial dobieracchyba za 2 razem wyszlo. a o tej wydajnosci to faktycznie roznica jest gigantyczna:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo. A ja mam 2 problemy, na poczatku nie zwracalem na nie uwagi, ale teraz pomyslalem sobie, ze czas je rozwiazac :rolleyes:

1) Nie pali sie dioda wskazujaca prace dysku, podlaczalem ze starej obudowy, tez sie nie swieci,

2) Mycha PS2 + klawa USB i nie dziala myszka jesli nie ma dodatkowo podlaczonej klawy PS2, krotko mowiac musze miec 2 klawy na biurku.

Pozdro B-)

Go up, please...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 3 pary kości pierwsz to Twinmosy cl 2,5 (dual) i bez problemów chodziły. Później miałem jedną parę 2x 512 Geili ultra x na BH5 później dokupiłe 2 parę kości i czy miałem 2 kosci czy 4 to chodziło bez problemów. A teraz mam G. skill też chodzą tylko że trafiła mi sie paściarska para bo nie polecą nawet 270 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazlem bardzo fajna stronke z opisem MODA na SLI polecam ja napewno go zrobie tylko zalatwie sobie karty do SLI hehe bo narazie nie mam zadnej na pci-e

może ktoś byłby chętny i potłumaczył troche bo mój inglisz nie jest aż tak szeroko pojęty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktoś byłby chętny i potłumaczył troche bo mój inglisz nie jest aż tak szeroko pojęty

tu żadnej filozofii nie ma :), musisz zdrapać np nożykiem ten "klej" który zakrywa dwa piny(pokazane czerwonymi strzałkami), a następnie połączyć je ze sobą :)

i SLI gotowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !! Mam pytanie: Czy na chipsecie znajduje sie pasta termoprzewodząca czy taśma. A jesli taśma to jak ją skutecznie usunąc z chipsetu? Z góry dzięki za odp.

Nie ma pasty,ani taśmy .Zdejmij wiatraczek ,a się przekonasz :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To popatrz na to .

http://forums.amd.com/index.php?showtopic=69353

I niepisz bzdor ze niema tam pasty albo tasmy.

No i co tam widzisz mądralo.Trzeba było odpowiedzieć koledze jak się pytał.

Ja osobiście nie miałem pasty ,ani taśmy,tylko jakiegoś wysuszonego kleksa strukturą przypominającą pianke neoprenową :D

 

A do bzdór można zaliczyć 90% twoich postów

Edytowane przez Gemmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...