Jump to content
Sign in to follow this  
karololszewski

Top Gear

Recommended Posts

Osobiście wyścig bardzo mi się podobał. Miło popatrzeć jak 10 lat starsza wolnossąca 6-litrowa jednostka kopie tyłek 8-litrówce quad-turbo w biegu na ćwiartkę.

To Stig skopał tyłek Hammondowi :lol:

Veyron jest szybszy od MCL już od pierwszych kilku(dziesięciu) metrów.

Ale to Top Gear...

Świetny odcinek.

Czarnule zdyskredytowano za to, że .... Clarkson go nie ma.

Cheap cars - Aveo i inni vs MiTo i inni - mają czelność porównywać & reklama FIJET - ale za to kocham TG

Keny from the block znów pokazał klasę - a mina Captain`a Slow podczas skoku bezcenna.

A gość w studio to jakiś mistrz. Płakałem razem z Clarksonem :D

Newsy średnie. Gdyby zamiast most cheap cars zmontowali znów jakiś wyścig to byłby to chyba mój najlepszy odcinek.

Ile razy to oglądam to śmieje się z tego zawsze do rozpuku - http://www.youtube.com/watch?v=5Ch43UXTrtQ

Edited by Kaeres

Kolejny poszedł :wink: W sumie całkiem niezły... Wyścig Porsche Panamera vs. 1st Class Royal Mail Letter :D Nieziemskie EVO ciach! przed zgrają komandosów :lol: I na początek 300KM w przednionapędowym aucie :huh: pzdr

Do poprzedniego odcinka się nie umywa.

Najbrzydsze Porsche vs Royal Mail.

Najgłupszy z ich wyścigów, na szybko bez emocji.

EVO od dilera też na siłę z armią. Akcje raczej bardzo kiepsko wyreżyserowane. Wiem, że program jest czysto rozrywkowy i wszystko musi być poukładane (jak rozkładany most) ale na Boga oni w tym odcinku mieli nas naiwniaków - znów bez emocji.

Bolt jest tak drętwym gościem, że gdyby nie kazali się widowni śmiać to już kompletna klapa.

News o Gallardo w ogniu, jedynie fajnie May podsumował, że w nowej Zondzie nie jest problem jak zahamujesz i się zerzygasz ale większym będzie jak później nagle przyspieszysz :D

Początek jedynie poszedł ostro z testem Focusa RS - piekielna maszyna.

Ale wyścig Megane R26 vs Fucus RS również jakoś składany z kilku chyba.

Na metę wpadli niemal równo co do setnej, a różnica na fotokomórce ponad 1s (nie zdradzę tylko kto wygrał).

Meganka jest jak pseudo-rajdowa zabawka Fuks jak normalny samochód do codziennej jazdy z potworem pod maską. Dlatego Fuks jest lepszy ma radio, klimę, bagażnik i szyby ze szkła :lol2: w przeciwieństwie do Meganki.

wyscig nudny jak flaki z olejem. co do samej panamery nie bede oryginalny - obrzydliwa! evo bylo miodowe, bardzo chetnie bym je przygarnal :] natomiast ta zabawa mnie nie porwala. byly fajniejsze, jak np. gonily go jakies psy w takim malym suvie, czy test boxter i merc cl(?) vs paintballowcy. bolt jakis taki nieciekawy, zreszta poprzeczka co do gwiazd bardzo wysoko ustawil ten komik z odcinka trzeciego :D jego okrazenie natomiast swietne. beka z gallardo na calego, ALE NAJLEPSZY BYL FOCUS RS. genialne auto. evo X o tej samej mocy jest szybsze na ich torze tylko o 1s. to mowi wszystko. wspanialy samochod. musze przyznac, ze od premiery na niego choruje ;] choc cena jest troche odstraszajaca, bo ford kosztuje 130 tys, a 145 tys juz kosztuje 300 konne evo. pomijam juz fakt, ze wszystkie rs'y sa juz wysprzedane :D co do meganki to nie podoba mi sie ani troche - zreszta to w ogole nie jest hot hatch. a te gumy? gdyby zalozyc jej normalne opony (tej samej klasy co w focusie) to meganka byla by wolniejsza o 2 sekundy.

jak np. gonily go jakies psy w takim malym suvie,

To były konie i goniły Foxa ;)

TG S13E05 - świetny odcinek. Nie było słabych punktów.

M5 vs Jaaag świetne chociaż tendencyjne podejście do Jagów w TG udzieliło się oczywiście i tym razem.

Samochody za 1500Ł świetne, a końcówa z Morrisonem po prostu mnie zmiażdżyła (kto widział wcześniejsze epizody TG ten będzie wiedział ocb).

A Jeremy wynalazł najlepszy sposób ekologii - geniusz ;)

Edited by Kaeres

Bardzo dobry odcinek, chociaż nie wiem, czy najlepszy z tej serii... ...mimo wszystko do poziomu najlepszych serii z przeszłości obecna nie ma sił dobić...

Samochody za 1500Ł świetne, a końcówa z Morrisonem po prostu mnie zmiażdżyła (kto widział wcześniejsze epizody TG ten będzie wiedział ocb).

Morrisem :'P

A James wynalazł najlepszy sposób ekologii - geniusz ;)

Plus chyba najlepsze przejęzyczenie Jamesa przy wiadomościach od długiego czasu... :lol2: Edited by KHOT

Po pierwsze pomyliłem Jeremiego z Jamesem.

Po drugie kurcze nie zrozumiałem co tam pomylił James May w newsach :huh:

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "tłumaczenie z pamięci"
(kobieta wyrzucająca faceta na tylne siedzenie) "w rzeczywistości mówi: zrobiłeś mi dziecko, teraz wciskaj się z tyłu"

...btw. "I can fix things" rządzi... :lol2: Edited by KHOT

"U given me the baby now get in the back"

W życiu bym tego tak nie przetłumaczył jak Ty.

Ale ja z potocznej angielszczyzny jestem widać cienki :)

KHOT nie zgodzę się z Twoim tłumaczeniem :razz:

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "interpretacja"
"You've given me" czyli "Dałeś mi" a jak wiadomo to kobieta "daje" a nie mężczyzna, dlatego wybuchnęli śmiechem. Tak przynajmniej ja to zinterpretowałem. ;)

KHOT nie zgodzę się z Twoim tłumaczeniem :razz:

(...)

Takie tłumaczenie właśnie jest odpowiednie i tu wychodzi ten cały "żart". To przejęzyczenie ledwo spowodowało u mnie lekki uśmiech co dopiero lać przez pięć minut :lol: Dlatego dla mnie czegoś w tej nowej serii brakuję, są momenty świetne, ale są właśnie takie jak ten, czyli haha ale śmieszne ale tylko Jeremy się śmieję :sad: pzdr

Odcinek wyjątkowo słaby. Test na początku nieciekawy, newsy nudne, podobnież "speszyl ficzer" (fajnie się zaczęło, ale druga część nijaka).

mnie sie podobał, ale faktycznie czegoś brakuje w tej serii. Na początku genialnej 12stej się podniecałem, że jakim cudem oni mają tyle pomysłów i jeszcze się nie wypalają i chyba wykrakałem. ;-) Powinni się wziąć za siebie, bo imo przemysł znów zaczyna produkować coraz fajniejsze auta i szkoda tak marnować ich potencjał. Moim zdaniem testy foki rs, 370z i z4 mogłyby być o wiele lepsze. I James May w spotkaniu z Kenem Blockiem byłstrasznie żenujący. Jego flegmatyczność jest już tak przesadzona, że przestaje być śmieszna a zaczyna irytować. Ale i tak miło się ogląda i lepsze to niż automaniak max. ;-)

Edited by Sysak

Rzeczywiście średni odcinek.

Jak na razie S13E03 rządzi i chyba to będzie najlepszy odcinek tej serii bo reszta odbiega zdecydowanie i nie zapowiada się na poprawę :/

No i po trzynastce :wink: I nic się nie poprawiło. Imo odcinek drugi najlepszy i gość jakiego mieli w trzecim, ale i tak słabo. Pomysły się kończą i coś czuję, że jeszcze jedna seria i imo poszukają nowych prezenterów (może nie wszystkich, ale koś nowy się pojawi) :sad: pzdr

Nie zapominajcie o tym, że odcinki są gorsze bo i budżet sporo mniejszy, jak budżet był większy to i pomysły były lepsze.

jak budżet był większy to i pomysły były lepsze.

jak np. wystrzelenie samochodu w kosmos :D:D:D

jak dla mnie odcinek byl ok. test chomika fajny, reklamy nie byly najgorsze, natomiast koncowka byla beznadziejna. to bylo najnudniejsze 4 minuty w tej serii, a sam vantage tylko niezly. te wloty na masce sa ochydne.

[...] natomiast koncowka byla beznadziejna. to bylo najnudniejsze 4 minuty w tej serii, a sam vantage tylko niezly. te wloty na masce sa ochydne.

Czy ja wiem... raczej smutne. Rzeczywiście, coś się kończy w świecie motoryzacji (no może poza Australią, tam jak widać nie mają problemów ze zbudowaniem porządnych samochodów dla przeciętnego człowieka ;] ).

Ostatni odcinek jest moim drugim ulubionym w tej serii.

Cool Wall był świetny, gość w samochodzie za rozsądną cenę z całkiem niezłym parkiem samochodowym.

Testy australijskich wynalazków całkiem niezłe - lubię jak się podniecają driftami - ale same samochody jakby sprzed epoki.

Extra materiał o reklamach (BBC dało ciała i z błędem zrobili reklamę - Prejście Graniczne).

O V12 Vantage można poczytać większym wywodów Clarksona w Top Gear PL w sierpniowym numerze (który ukazał się 17 lipca), a tutaj był świetnie pokazany na zakończenie serii.

Dla mnie E02 i E07 dwa najlepsze, reszta może nie istnieć w tej serii.