Skocz do zawartości
karololszewski

Top Gear

Rekomendowane odpowiedzi

ludziska.. powiedzci mi ...w ktorym odcinku clarkson jezdzil bmw (?) po polskich drogach? gdzie byl taki przerazony tym ze ciagle sie kamera trzesie? :P bo qrcze szukam szukam i nie moge znalezc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludziska.. powiedzci mi ...w ktorym odcinku clarkson jezdzil bmw (?) po polskich drogach? gdzie byl taki przerazony tym ze ciagle sie kamera trzesie? :P bo qrcze szukam szukam i nie moge znalezc :P

 

Jedyne co Clarkson miał wspólnego z Polską to odcinek gdy tworzyli reklamy oraz gdy dewastował Poldolota.

Nigdy nie jeździł po Polskich drogach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I chyba w którymś odcinku Polacy kładli mu płytki w jakimś aucie chyba Mercedesie gdzie był piec czy kominek i jakieś meble.

Twierdził chyba ,że tylko Polacy potrafią położyć płytki w samochodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w papierowym top gear Tom Ford, który przy okazji pracował dla fifth gear, przyjechał prawie seryjnym X6 szukać wilków w Puszczy Białowieskiej. O dziwo auto spisało się świetnie. Ale nie martwcie się. Coś czuję, że w miarę jak będzie im brakować tematów, przyjdzie na nas czas. Odcinek z Rumunią był świetny, ale mam nadzieję, że pokażą nas w lepszym świetle. :P

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zjechali, nie zjechali... To że anglicy mają lepsze warunki do jazdy i przez to jeżdżenie jak ostatnia pipa im nie szkodzi, nie znaczy że u nas to samo sprawdza się równie dobrze. ;-) Francuzów i Włochów cisną bardziej jeśli o to chodzi.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia.

 

Z jednej strony świetny film o katedrze na kółkach, najmocniejszy element odcinka, całkiem fajny materiał z jazdy w okolice krateru wulkanu, plus film z Robinem który może byłby fajny, gdyby nie przesadzili trochę z eksploatacją "speszjal ficzer" - po trzecim razie stało się to już zwyczajnie nudne.

 

Z drugiej strony newsy krótkie (chociaż parę elementów było fajnych) i zostawiły niedosyt, wybitnie słaby film ze zniszczeniem szewroleta i podobnie słaby ze spędem gwiazd na trasie (chociaż kiedy zmieniali Lianę, też było słabo podczas masówki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy odcinek zdecydowanie lepszy. ^_^

 

Materiał ze sport sedanami za 5kŁ mistrzowski, świetny materiał, świetna realizacja. Po raz pierwszy od długiego czasu bardzo fajny SIARPC - politycznie, ale świetnie się ubawiłem przy tym. Newsy słabsze niż poprzednio, ale przy filmie z berlina można to wybaczyć. Film z boxerem niczym (poza deszczem) specjalnym się nie wyróżnił, ale jest bardzo poprawny i fajnie dopełnił całość. Bardzo dobry odcinek! ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No test ADAC był zabawny. Tak samo jak Stig w Robinie. Czy mi się wydaję czy 2 raz Clarkson wspomniał coś o Polsce w tym sezonie? Czyżby fan klub TG spamował ich maila? ;)

 

Nie wydaje Ci się. Jak mierzyli ekonomię aut, to wybrali się z Berlina do Polski. Mnie pierwszy odcinek podobał się bardziej, ale ten też był bardzo zacny. WANT MORE!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...