Skocz do zawartości
karololszewski

Top Gear

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie jeśli ktoś ma BBCKnowledge :twisted:

Wiem ze nie ma wiekszego problemu zeby zobaczyc po angielsku, moj poziom znajomosci jezyka nie pozwala na wylapanie wszystkich tekstow, dowcipow i niuansow tak wiec polska edycja byla mi bardzo pomocna a dla wielu innych wrecz nieodzowna (mimo momentami kiepskiego tlumaczenia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ok:

 

- BBCKnowledge to kanał polsko języczny - TG bedzie leciał tak jak w BBCPrime czy jak mu tam więc bez opóźnień odcinków jak w TVNTurbo (lol)

- TVN musi robić obsuwę czasową bo BBC ma inny wyznacznik odsprzedawania odcinków dla róznych telewizji (robią tak po wydaniu pełnej DVD z jakąś serią bodajże),

- lektora jeszcze nie znamy więc nie wiadomo czy będzie jak w starych seasonach czy może ten gejowaty emogłosik co w TVN'ie.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TVN Turbo jest duzo bardziej dostepne niz BBC Knowledge

Bo jest nadawane zarówno analogowo, jak i cyfrowo. Natomiast BBC Knowledge wyłącznie cyfrowo.

Czyli zostaje dostęp przez jakąś platformę lub kablówkę, która uruchomiła nadawanie cyfrowe.

A to generuje dodatkowe koszty. W mojej kablówce to 10 zł miesięcznie za pakiet cyfrowy + 50 zł (jednorazowo) kaucja za dekoder.

Ale IMHO warto.

 

Programy BBC są w sumie niezłe, reklamy nie są nachalne, a i ich ilość też jest do przyjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Sikor

Zgadzam sie, mialem okazje zobaczyc Top Gear na BBC Knowledge i przeszkadzal mi tylko fakt przetlumaczenia nazwy zakretu hammerhead na mlotek (przyzwyczajenie)

Ciekawe tylko czy jakakolwiek kablowka ma w ofercie ten kanal czy jest on na prawach wylacznosci w Polsacie.

Bo jesli ktos nie ma technicznej mozliwosci skorzystania z cyfrowego polsatu pozostaje mu chyba tylko piractwo - sciagniecie wyemitowanych juz odcinkow z internetu - a chyba nie o to chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak można nie mieć technicznej możliwości korzystania z polsatu ? chyba byś musiał nie mieć telewizora albo mieszkać 100m pod ziemią by nie mieć możliwości technicznych :)

Wyobraz sobie ze mieszkasz w takim miejscu ze nie masz mozliwosci powieszenia anteny SAT (lub skierowania jej w odpowiednim kierunku), a kablowka nie ma BBC Knowledge w ofercie - jakie masz rozwiazanie tego problemu?

 

@ remix

Nie wiedzialem, szacunek dla BBC za ta decyzje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Sikor

...

Ciekawe tylko czy jakakolwiek kablowka ma w ofercie ten kanal czy jest on na prawach wylacznosci w Polsacie.

...

Grunt to uważne czytanie ze zrozumieniem. :wink:

 

....

W mojej kablówce to 10 zł miesięcznie za pakiet cyfrowy + 50 zł (jednorazowo) kaucja za dekoder.

Ale IMHO warto.

 

Programy BBC są w sumie niezłe, reklamy nie są nachalne, a i ich ilość też jest do przyjęcia.

Kliknij link, jeżeli jesteś zainteresowany ofertą programową mojej kablówki. :-P

 

Podejrzewam, że jest to kwestia negocjacji pomiędzy kablówkami a emitentem. W mojej np. na pewno w tym roku nie będzie pakietu programów Discovery - za dużo chcieli widocznie od gniazda abonenckiego. Natomiast z BBC się dogadali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy odcinek top gear zawalisty po prostu :P zaprosili hamiltona ktory jechal suzuki liana po torze topgear... podspiewujac sobie i robiac jaja :D :D co lepsze.. mial czas zblizony do stiga tyle ze on jechal po mokrym torze a do tego troche upapranym olejem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy odcinek top gear zawalisty po prostu :P zaprosili hamiltona ktory jechal suzuki liana po torze topgear... podspiewujac sobie i robiac jaja :D :D co lepsze.. mial czas zblizony do stiga tyle ze on jechal po mokrym torze a do tego troche upapranym olejem :D

piszesz o tym odcinku z przed pol roku?? :| jaki on tam nowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piszesz o tym odcinku z przed pol roku?? :| jaki on tam nowy...

Moze nie nowy.. ale na bbc polskim nowy ;) A nie mialem okazji ogladac wersji po angielsku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie gadaj

podpalany pojechał na lajcie i złatał Stiga jak nic

 

trudno, zeby monochromatyczny pojechal zle w angielskim programie ;)

A moze byscie tak przestali wymyslac jakies zje.bane słowa określające(?) jego kolor skóry i zaczęli go nazywać po imieniu/nazwisku?... <_<

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze byscie tak przestali wymyslac jakies zje.bane słowa określające(?) jego kolor skóry i zaczęli go nazywać po imieniu/nazwisku?... <_<

moze i moglbym, ale mi sie nie chce

 

dokladnie. i kiedy wychodzi 11 seria? czytalem kiedys, ze miala byc w polowie kwietnia

Top Gear is currently off the air and will be back in the summer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...