Skocz do zawartości
karololszewski

Top Gear

Rekomendowane odpowiedzi

A ja jestem lekko zawiedziony pierwszym odcinkiem, za malo bryczek testowanych, wole wiecej testow (super)samochodow zamiast glupawych akcji w stylu budowania drog. Co to ma byc, program motoryzacyjny, ktory trwa godzine a pokazali tylko Jaga XKR (swoja droga wkurz mnie ich zachwycanie sie rodzima motoryzacja), ehh, mam nadzieje ze nastepne odcinki beda lepsze.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle te ich "ciekawe i dowcipne" testy przestały juz dawno byc smieszne. Poza tym czasami są tak naciagane, ze to się aż niesmaczne robi (vide płonąca przyczepa) - no ale ogladalność jest, wiec BBC kase daje na te glupoty:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To proponuje przestawic sie na motowizje niemiecka. Albo ogladac pierwsze sezony topgear. Odkad jest Clarkson topgear jest motoryzacyjnym show a nie 'stadartowym' programem telewizyjnym.

A czy przypadkiem właśnie to, że TopGear jest takim show nie robi z niego klasyka wśród programów motoryzacyjnych. Zgadzam się pierwszy odcinek może i nie zachwyca, ale na pewno doczekamy się tutaj jeszcze ciekawych akcji w stylu 'challenges'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mowie, ze wszystkie ich "testy" sa be, bardzo podobaly mi sie akcje w stylu kup Porsche za 1000L i jedz do baru ze stripteasem, ale ta budowa drogi byla do [gluteus maximus], zdecydowanie bardziej wole popatrzec na superwozki i na powerslidy Jeremy'ego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze było jak Hammond przed startem powiedział "gdy nacisnę ten przycisk to nie będę już miał 5k koni mechanicznych. Będę miał 10k... i prawdopodobnie największy wypadek jaki kiedykolwiek widzieliście" :lol: Dobrze że wszystko tak się skończyło i można się teraz z tego pośmiać :-P

Edytowane przez bart3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze było jak Hammond przed startem powiedział "gdy nacisnę ten przycisk to nie będę już miał 5k koni mechanicznych. Będę miał 10k... i prawdopodobnie największy wypadek jaki kiedykolwiek widzieliście" :lol: Dobrze że wszystko tak się skończyło i można się teraz z tego pośmiać :-P

Właśnie. Jak oglądałem to aż się dziwiłem z mentalności Anglików. Takie teksty przy człowieku, który otarł się o śmierć. Oni to potrafią mieć dystans do wszystkiego. Podziwiam Hammonda, że tak szybko wyzdrowiał i powrócił do programu.

 

PS. Ale mu przywitanie przygotowali, jak na Broadway'u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wlasnie strasznie imponuje to u brytoli - potrafia sie smiac z siebie, nawet z czegos tak powaznego jak wypadek Hamstera - to co przytoczyl Prog. Tzn ci sensowni brytole a nie lalusie Blaira czy glupki od bezpieczenstwa - chyba ich bhpowcy ;-)

 

Aha i nie zapominajmy ze to jednak jest program brytyjski i dziejacy sie w realiach brytyjskich (pomimo popularnosci na swiecie) - dlatego wlasnie sa tematy 'lokalne' jak 'white van man' czy remonty dróg czy upiedliwość jazdy za przyczepami kempingowymi.

Edytowane przez ^BerZerK^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na ich test najwiekszych traktorow :->

Na topgear.com bylo jak redaktor topgear jechal do centrum londynu najwiekszym mozliwym traktorem.

http://www.topgear.com/content/features/st...ories/08/1.html

Teraz beda trzy a prowadzic beda te trzy jelopy. Na pewno bedzie sie dzialo :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na ich test najwiekszych traktorow :->

Na topgear.com bylo jak redaktor topgear jechal do centrum londynu najwiekszym mozliwym traktorem.

http://www.topgear.com/content/features/st...ories/08/1.html

Teraz beda trzy a prowadzic beda te trzy jelopy. Na pewno bedzie sie dzialo :-)

Lol musze to zobaczyć....najwiekszymi traktorami w centrum...po tych ich "szerokich ulicach"?? :D

Sound's good :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propo tych innych programow, szczegolnie niemieckich, ktore leca na tvn turbo, to jedyne co tam jest ciekawe to samochody, zwykle testy, 0 humoru i pomyslu na przyciagniecie widza

Chmmmmmmmm

Pomyslmy gdyby każdy program motoryzacyjny wzrowany był by ala TG to było by dobrze ??

Wydaje mi sie jednak że nie. Niemieckie programy mają większą wartośc porównawczą, można z nich sie dowiedzieć nieco więcej niż z TG.

TG jest fajny ale gdybym miał już kupić jakiś wóza to raczej cieżko by iśc za ich radą, bo wiekszośc z nich ma charakter jakby to emocjonalno-subiektywny :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chmmmmmmmm

Pomyslmy gdyby każdy program motoryzacyjny wzrowany był by ala TG to było by dobrze ??

Wydaje mi sie jednak że nie. Niemieckie programy mają większą wartośc porównawczą, można z nich sie dowiedzieć nieco więcej niż z TG.

TG jest fajny ale gdybym miał już kupić jakiś wóza to raczej cieżko by iśc za ich radą, bo wiekszośc z nich ma charakter jakby to emocjonalno-subiektywny :wink:

Jasne i na tym to się u nich opiera. Znamy przecież słynny reportaż JC o FSO Polonez... Subiektywizm i patrzenie z perspektywy dość bogatych ludzi to właściwe wizytówka TopGear. Jednak jest to program opiniotwórczy - pamiętny Ford Ka i spadek sprzedaży w UK.

 

Programy niemieckie są bardzo ułożone i konkretne. To się im chwali, ale kompletny brak humoru czasem odciąga od oglądania. Mimo to ich testy są oczywiście o wiele bardziej wiarygodne i miarodajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello and Welcome ;]

Właśnie obejrzałem 2ep. Test najszybszego samochodu świata Bugatti Veyrona przez James'a Maya (aż się popłakał przy tych 407km/h ;oooo ); ciekawy beuheha test 3 autek nowego Audi TT, AR Brera i Mazdy RX8; Hugh Grand w aucie za rozsądną cenę ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...