Skocz do zawartości
.Melon

Tanie gry

Rekomendowane odpowiedzi

Na gamersgate Square Enix week - sporo gier przez cały tydzień przecenione o 50% i dodatkowo jednodniówki, dziś -66% na Lara Croft and the Guardians of Light (3.38GBP, w euro drożej, steamworks). Warto też zwrócić uwagę na The Last Remnant - niby tylko -50% i taniej w kolejnych dniach nie będzie, ale kosztuje 5 GBP, a na Steamie nie było nigdy taniej niż 10 dolarów (u nas 10 euro), a wersja z gamersgate i tak rejestruje się na Steamie. W kolejnych dniach na jednodniowe promocje trafią: środa - Just Cause 2 (-75%, steamworks), czwartek - Deus Ex: Human Revolution (-75%, steamworks), piątek - Supreme Commander 2 (-75%, steamworks), sobota - Hitman Collection (-75%), niedziela - Order of War (-75%, steamworks).

 

Przeglądałem strony z kluczami do gier i trafiłem "The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena" za 2.99 euro na o**keystore

 

Nigdy u nich nie kupowałem, więc nic więcej napisać nie mogę.

To może ja napiszę. Po co komu klucz do aktywacji Tages gry, jeśli jej nie posiada? Ściągnąć, ani pożyczyć od kolegi nie możesz (tzn. możesz, ale wciąż będzie to taka sama lewizna, z "kluczem" czy bez), więc oferta chyba tylko dla tych, którzy w jakiś durny sposób pozbyli się swojego klucza (np. pies im zeżarł), bo ciężko nawet przekroczyć limit, skoro w przypadku tej gry z tego co wiem po wykorzystaniu trzeciej aktywacji co miesiąc kolejna wraca do puli. Edytowane przez knrdz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocja dnia z tygodnia Square Enix:

 

Deus Ex: Human Revolution £4.98 (-75%, podpina się do Steama)

Deus Ex: Human Revolution Augmented Edition £6.23 (-75%, podpina się do Steama)

 

Rozpoczął się Men of War Weekend i 75% taniej są:

 

Men of War: Assault Squad €6.24 (klucz aktywuje się na Steamie)

Men of War: Vietnam €7.49 (klucz aktywuje się na Steamie)

Men of War: Assault Squad / Vietnam Gold Collection €13.74 (klucze z obu gier aktywują się na Steamie)

Edytowane przez Jami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ktoś chętny na pełną Indie Gala 6 za 7.30 zł?

 

EDIT.

 

Powysyłane PW.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Biedrze znów wrzucili gierki za 9.99, ale dzisiaj ostatni dzień promocji (właśnie przeglądałem ulotkę):

>obrazek<

Byłem dzisiaj w jednej Biedronce i jeszcze jakieś gry leżały, więc można jeszcze coś wyrwać.

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Google Play promo na gry od Madfingers (ci od Shadowgun). Samuraj 2 i najnowszy Dead Trigger po 3,99, wcześniej jakoś w okolicy dyszki. Plota ze tylko dzisiaj (niby z okazji Dnia Niepodległości w US).

 

Edit.

Shadowgun oczywiście również w takiej samej cenie.

 

Wysłane z Defy+ za pomocą Tapatalk

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem na chwilkę, wygląda nieźle. Ale ja lubię zombiaki. Samuraj zresztą tak samo: grafa super, gameplay też fajny. Taka przyjemna kopia Afro Samuraja.

 

Wysłane z Transformera TF300 za pomocą Tapatalk

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem się skusić na obydwie gry i jestem bardzo zadowolony, 8 złotych dobrze wydane :)

 

PS. Jest jakiś łatwy sposób na sprawdzenie promocji google play?

Edytowane przez twistet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj na Amazon kupiłem z tej promocji Dead Space 2, zaktualizowałem jedynie dane w Amazon (wcześniej byłem mieszkańcem któregoś ze stanów Dołączona grafika ) Nie spodziewam się bana konta Origin.

Edytowane przez BraWura

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wakacyjna wyprzedaż CDProjektu > lista gier . Sklepy biorące udział > lista

 

Z tych online'owych na chwilę obecną chyba tylko sklep.gry-online.pl ma przynajmniej większość z tytułów na promocji, bo sprawdzałem na przykładzie Darksiders i ani w Empiku i ani w gram.pl nie było ceny promocyjnej.

 

(...) nie wszędzie są jeszcze ceny takie jak podane na stronie albo gier nie ma, więc jak komuś zależy to musi sam we własnym zakresie sprawdzać ofertę w wymienionych sklepach.

 

Dodatkowo jeszcze za zakup minimum 2 gier można zgarnąć gratisową grę.

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłem na gry-online.pl, bo też od jakiegoś czasu się czaiłem na ten tytuł. W sumie z odbiorem w Empiku byłoby te 9zł taniej, ale i tak nie jest to wygórowana cena. Do tego wziąłem Guild Wars - Złotą Kolekcję i już czekam tylko na przesyłkę.

 

Szkoda, że nigdzie w promocji nie ma LOTR: Bitwa o Środziemie I i II, bo też chciałbym to mieć w oryginale.. Jak by ktoś gdzieś spotkał, to dajcie znać.

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...