Skocz do zawartości
.Melon

Tanie gry

Rekomendowane odpowiedzi

Bylem zadowolony z tlumaczenia Fallouta. Tekstu bylo duzo, a jednak zachowali klimat. Tylko tam dubbingu nie bylo. Nie pamietam IceWind Dale, bo dawno nie gralem, ale z tego co kojarze rowniez pololonizacja byla dobra :) Ogolnie CD Projekt potrafi spolonizowac gre.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Dziubek , ale ja prosilem o nowe gry...

 

Poza tymi nowymi , ktore wymienilem sam nowych nie znajdziesz. Fallout i jego tlumaczenie to cos kolo 1999-2002 , nie pamietam a nie chce szukac CDA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienisz mi , poza Wiedzminem , jakas nowa , ktora daje rade?

On wymieni ,ja wymienię ,a Ty napiszesz ,że nie, bo słabe no i czemu ma być nowa gra -wstępnie w OT nie chodziło o tylko nowe gry? :wink: .Bez sensu dyskusja nieco ale jedno powiem -ostatnio jakoś modne się zrobiło narzekanie na dubbing czy ogólnie polonizację, "bo Mass Effect..." czy jakaś inna nie dała rady.Aż dziw ,że wszyscy tak kolokwialnie i idiomatycznie język angielski znają z wychwyceniem regionalizmów łącznie aby oceniać jakość spolszczenia :unsure: .Najczęściej to głosy ludziom nie brzmią...

@DziubekR1 -zgadzam się z Tobą.Oczywiście wiele knocą (jak wszędzie na świecie) lecz nie popadajmy w "jak zwykle" ,bo to gruba przesada no i do tego rzecz podlega w końcu pod gusta.Ja np.wolałem w Splinter Cell CT głos M.Baki niż kolejny "sensejszyn marin".A jak słyszę oryginalny głos "wodza" oddziału w GRAW2 to się modlę o podłożenie mu głosu Jurka Owsiaka zamiast tego sepleniaczka(chyba koleś od bajki Tom i Jerry mu użyczył brzmienia) .Wszystko to gusta ale stwierdzenie "autorytatywne" ,że każda polonizacja u nas powstała na odwal się i niedbale jest mocną przesadą.STALKER CS...no cóż -facet pewnie robił próbę "emotions off" ,a oni to nagrali po cichu :rolleyes: W jedynce to brzmiało IMO zachwycająco ale tu....

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zakupiłem i czekam. Są dwie opcje zakupu na stronie: kupujesz 2 gry a dwie gry które chcesz żeby Ci dodali dopisujesz w uwagach lub do koszyka wrzucasz 4 gry a podobno oni i tak zmienijszą rachunek jakbyś kupił dwie.

Wybrałem pierwszą z opcji i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stachuuu - gdzieś mi się obiło o uszy (topic o fc/fc2?), że coś koło 8 złociszy...kurcze swojego FC z supersellera straciłem, pewnie też przyszarpię (choć nie wiem czy nie lepiej za 19 mieć elegancko w pudełku..)

 

jest jeszcze ta promocja 2+2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy czasem FarCry nie jest od roku dostępny za darmo w sieci ?

Jest tyle ze to wersja Far Cry Free Full Game (Ad Supported) z adnotacja:

"You will need an Ubi.com account and you must live in the U.S. to play the game"

 

Pewnie w trakcie odpalania laczy sie z ubi i weryfikuje czy dane ip jest z US.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym polecić gry : Fahrenheit i Beyond Good & Evil. Mam je kupione w normalnych edycjach, ale można je kupić teraz w tanich seriach :

 

http://www.allegro.pl/item464767766_fahren...l_xk_sklep.html

 

http://www.allegro.pl/item456041266_beyond...nowa_sklep.html

 

 

Gorąco polecam - te gry to jedne z moich najbardziej ulubionych ever.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli tylko beda dostepne te gry to moja kolekcja powiekszy sie o kilka tytulow. Mam nadzieje ze beda to nie plyty w kopertach czy kartonikach, lecz pudelka z chocby instrukcja...

 

Co do WTCC z play`a, to ja rowniez chcialbym sie dowiedziec czy cd-key ma kazdy inny, i czy da sie grac w necie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...