Skocz do zawartości
.Melon

Tanie gry

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie tyle tanio co chyba stosunkowo tanio jest Mass Effect 2 w wersji EN: zwykła £15, kolekcjonerska £25.

http://www.game.co.uk/Games/PC-Games/Mass-Effect-2/~r342327/

http://www.game.co.uk/Games/PC-Games/Mass-Effect-2-Collectors-Edition/~r344877/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy każdej grze jest napisane w jakich krajach jest dostępna.

Dla przykładu GTA IV sobie najwyraźniej nie kupisz:

This product is only available for purchase in the United Kingdom, Republic of Ireland, Spain, Italy, France, Belgium, Netherlands, Luxembourg, Finland, Norway, Sweden, Denmark, Austria, Switzerland, Portugal, Greece.

Chyba, że da się zakombinować podając inny kraj przy rejestracji. Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt chyba nie wspominał - w KŚG Extra - Chaos Theory za 9,99., miałem kupić w tej nieszczęsnej pomarańczowej serii a tu niespodzianka ;). Problem w tym, że chyba czeka mnie wymiana napędu - ani ostatnich płytek z CDA ani tej nie czyta ;/ Mam ochotę powiesić geniusza, który wymyślił podział na +/- przy każdym standardzie nośnika <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym d2d na bank nie da sie wyrwac tego gta4 za 7.50?

Ja nabylem juz trine, co prawda zawiodlem sie bo myslalem ze coop dziala na multi, nawet przed zakupem wydawalo mi sie ze widzialem jakiegos linka do moda, trudno i tak nie zaluje :)

Edytowane przez yooguruto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że chyba czeka mnie wymiana napędu - ani ostatnich płytek z CDA ani tej nie czyta ;/ Mam ochotę powiesić geniusza, który wymyślił podział na +/- przy każdym standardzie nośnika <_<

Po pierwsze - takiego "geniusza" nie znajdziesz, musiałbyś powiesić co najmniej dwóch, bo to przecież konkurencyjne standardy. Ale przede wszystkim pomyśl jaki ten "podział na +/-" ma związek z odczytem płyt tłoczonych (DVD-ROM)? Żaden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA4 promocja, 4 funciaki.

 

DtD wystawiło w promocji GTA4, wychodzi coś około 20zł, kwestia tego, że trzeba szukać proxy podczas zakupu. Polandie zablokowali :P. Jak komuś uda się kupić to niech się pochwali sposobem.

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupisz tą grę w UK, a później ściągniesz w PL to czemu miałbyś łamać prawo? Produkt został zakupiony legalnie i można go używać w dowolnym miejscu na świecie :P. Krótko mówiąc wystarczy znajomy z UK i po problemie z legalnościa tego typu zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, ze wydawca nie życzy sobie aby gra była sprzedawana na innych rynkach za te pieniądze? Na wielu grach/programach jest napisane, ze tylko do sprzedaży na terenie danego kraju nawet polscy wydawcy czasem zamieszczają informacje o sprzedaży tylko na terenie PL, a Ty właśnie ewidentnie pytasz o obejście zabezpieczenia przed ściąganiem z innych krajów niż te przewidziane w DtD, a nie piszesz o zakupie na terenie UK...

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nah, ja już mam GTA kupione w Polsce w dzień premiery :P. Odpowiedź miała być dla ciekawskich, nie dla mnie. Stary jeśli kupisz tą grę to musisz wywiązać się jedynie z umowy twórcy gry, a nie dystrybucji. To, że dystrybutor chcę, aby kupić grę na terenie UK, nie znaczy, że kupując w PL przez kogoś z UK stanie się ona piratem.

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale kupowanie w UK z terenu PL za posrednictwem proxy czy VPN, zeby oszukac system DtD, juz jest. I na tym radzilbym zakonczyc ta dyskusje, bo prowadzi ona wprost do naruszen regulaminu forum.

 

Mi chodziło o całkiem inny trick. Znajomy w UK czy gdzieś tam loguje sie na twoje konto, kupuje grę za pomocą karty UK/innej i potem ty logujesz się na konto w Polsce i grasz. Nie ma w tym nic nielegalnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cos nie rozumuje czy te gifty nie sa objete promocjami?

Wszystko można kupić jako gift (w tym oczywiście w promocji), wymienione na tej stronie są propozycjami dla wielbicieli różnych typów gier i tytuły z tej listy będące aktualnie w promocji też mają na niej obniżoną cenę (np. X-Com pack).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paczka gier niezależnych twórców - zapłać, ile chcesz!

 

(World of Goo, Gish, Aquaria, Penumbra Overture i Lugaru HD) za tyle, ile sam zapłacisz. Tylko przez tydzień - wstyd ominąć!

 

The Humble Indie Bundle (pay what you want for five awesome indie games)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...