Skocz do zawartości
.Melon

Tanie gry

Rekomendowane odpowiedzi

A w Carreofur'ze promocja. To co wyżej, tylko za 12.49 :P

 

Dobrze, że zdecydowałem się na tego DS wtedy :)

Normalka, na alledrogo już ludki wystawiają po parę złoty drożej gry z tej "przeceny zimowej" bo inni nadal mają stare ceny.

No i ludzie się łapią na to, myśląc że pana boga za nogi złapali a tak naprawdę są i to bez wazeliny robieni na własne życzenie.

 

Szkoda że się komentarzy dodawać nie da na allelolu coś jak na YT bo kopalnia niezłych tekstów by była no i wiadomości przy okazji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

A ja właśnie wróciłem z KŚ GRY z koiosku. Głównie kupiłem dla Hired Guns, turówek ostatnio bardzo mało ta w sumie nie zachwyca ale za 15zł czemu nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według strony EA znów jest promocja 2 za 1 lae nie mogę się doszukać kto przystąpił do niej Wiem tyle że na gram.pl i kilku onlineowych sklepach jest ale wolał bym zwyczajnie skoczyć do Empiku czy MM wie ktoś może czy tam promo obowiązuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w saturnie i rzeczywiście jest promocja 2 za 1 na ea classics. Z tego co pamietam to do 21 stycznia 2010 trwa. Ale wygląda na to, że dotyczy tylko 4 gier, choć mogę sie mylic. Na bannerze były po prostu tylko 4 okładki i ani słowa o innych tytułach i tylko na tych grach na półkach były naklejki 2za1. Więc do sprawdzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie jest to miejsce, w którym można umieścić takiego posta, ale gdzieś wypada ludzi poinformować :P.

 

Dragon Age jest obecnie na promocji w gram.pl za połowe ceny ;]. Czyli bodaj 69zł plus przesyłka.

ta promo trwała do wczoraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, rzeczywiście :P. W sobotę zamówiłem już swoją własną wersje gry (wcześniej gra była "pożyczona") i dopiero teraz postanowiłem napisać na forum o promocji ;]. Myślałem, że jeszcze trwa, a tu lipa ;(.

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdybym nie wyczaił że jest promo EA Classics to pewnie bym kupił bo teraz nie mam bo byłem włascicielem felernej wersji ze spapranym językiem z MM ale nie ma tego złego przeszedłem i oddałem do sklepu :E poczekam na platyne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba z powyższych postów wynika, że pytałem o tesco.

 

Przejechałem się i rzeczywiście, cała kolekcja ea classics za 24.50 - bardzo fajna cena dla kogoś, kto nie chce koniecznie tej drugiej gry gratis.

Dorwałem ostatni egzemplarz l4d. W środku oczywiście latający talerz, ale cdkey był najważniejszy. Cena świetna, patrząc przez pryzmat cen steam keyów na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...