Skocz do zawartości
DrKleiner

Na temat serwisu PurePC.pl

Rekomendowane odpowiedzi

SKRYTOBOJCA

 

A co z opcja Go last unread

 

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=199265&view=getnewpost

przy nazwie tematu? :|

zawsze nienazarty

A jak siedzie sobie juz w danym temacie, a potem odswieze to tez zadziala? :>

 

Poza tym wygodniejsza wydaje sie mi moja propozycja, bez dodatkowego klikania tu i tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno być takie coś że jak klikniemy w nazwe tematu to przenosi nas od razu do pierwszego nie przeczytanego posta ;)

Powinno byc tak, ze uzytkownik zanim cos napisze najpierw pomysli do czego słuzy przy temacie taka mała ikonka z opisem "Goto last unread"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dowcipne, gratuluje poczucia humoru.

To nie ma nic do rzeczy.

Jak to nie ma nic do rzeczy? Poprostu nie potrzebuje specjalnych oznaczeń "tego posta już czytałes, a tego jeszcze nie". Dodatek bez sensu..

 

Zreszta jak zauwazyl Orgiusz istnieje tez cos takiego jak Go last unread..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kszonek

Oswiec mnie :arrow: Co gdzie w jakich okolicznosciach sie sypie...

Nawet jak z glownej skacze na temat gdzie jest swiezynka sprzed minuty to raczej zawsze rzuca mnie na pierwszy post ktorego nie czytalem. :|

wchodze, dobija mnie do lastunread, wczyta sie jakas fota i juz post sie rpzesuwa, za chwile zadzila forumowy patencik na zmieniszenie foty, bo sie forum rozciaga i znowu jestem w innym miejscu. Jak w temacie nie ma obrazkow to dziala dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie ma nic do rzeczy? Poprostu nie potrzebuje specjalnych oznaczeń "tego posta już czytałes, a tego jeszcze nie". Dodatek bez sensu..

 

Zreszta jak zauwazyl Orgiusz istnieje tez cos takiego jak Go last unread..

Ty nie potrzebujesz, inni moze potrzebuja, poczekamy zobaczymy gdy wiecej ludzi sie wypowie.

O ile zagladaja do tej czesci forum.

 

Poza tym za kazdym razem jak wchodzisz w temat to szukasz ostatniego postu jaki czytales.

Dla mnie niepotrzebna strata czasu, zwlaszcza jak sie sledzi kilka tematow i na dodatek wchodzi pare for.

Jak ktos lubi sobie utrudniac, nie ma sprawy jego wola.

 

Po to sa takie bajery by pomagaly/usprawnialy przegladanie.

 

Orgiusz pokazal cos takiego, ale mi nie chodzi o cos takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak mam karte z stronka zostawiona otwarta w przegladarce, albo wlaczam pozniej opere z taka otwarta karta i klikam odswiez to pokazuje jak byk, tego nie czytalem. I jest OK.

 

A w takiej sytuacji ten link do ktorego nie mam dojscia o kant [gluteus maximus] rozbic.

 

W czyms wam przeszkadzac bedzie taka opcja, ze tak zaciekle bronicie jej wprowadzenia?

Inne fora maja i jakas katastrofa sie nie stala.

 

 

A moze moj sig jakos dziala tak na was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wchodze, dobija mnie do lastunread, wczyta sie jakas fota i juz post sie rpzesuwa, za chwile zadzila forumowy patencik na zmieniszenie foty, bo sie forum rozciaga i znowu jestem w innym miejscu. Jak w temacie nie ma obrazkow to dziala dobrze.

Jeśli już widziałeś foty, to mozesz poprostu zarzymać ładowanie strony i nic ci nie będzie skakać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ładowanie strony trwa 3-5s max. Przymulenie się zdarza i to fakt. Pamiętajcie, że mamy jeszcze budżetowe serwery więc co jak co nie spodziewajcie się, że nawet przy 300-400 userach forum będzie działało to jak przy 10. Szukajka męczy serwer dlatego jest tak, że stronka ładuje się po 15-20s.

 

@SKRYTOBOJCA to o czym piszesz to ewidentne PHPBB i nie da się implementować tego do IPB w taki sposób jaki będziemy chcieli. Pomysł dobry lecz samo oznaczenie i kolejne zapytania do serwera skreślają ten pomysł. Przeglądam to forum od początku i nigdy nie miałem problemów z rozróżnieniem co czytałem a co nie.

 

Wspomnieliście o rozwalaniu się forum na boki. A co mówi na to regulamin? Przypadkiem 650pix to nie górna granica szerokości zdjęć jakie wolno zamieszczać na forum? Do kogo macie w takim razie pretensje, że nawet nie potrafią ludzie czytać słowa pisanego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspomnieliście o rozwalaniu się forum na boki. A co mówi na to regulamin? Przypadkiem 650pix to nie górna granica szerokości zdjęć jakie wolno zamieszczać na forum? Do kogo macie w takim razie pretensje, że nawet nie potrafią ludzie czytać słowa pisanego.

Jezeli chopdzi o mojego postato nie o to mi chodzilo. Jest zabezpieczenie ktore zmiejsza fote po zaladowaniu, zeby nie rozwalala strony na boki i ona powoduje ze po wczytaniu foty, forum ponizej skacze (niestety wszytko ma plusy i minusa, a w tym wypadku +sów wiecej)

 

apropo tego zmienijszania fot, niektorzy wstawiaja gotowy text z imageshack, ktory wyglada mniejewiecej i po zmieniejszeniu foty (np screena) staje sie ona bardzo niewyrazna, a klikniecie na belke od powiekszenia powoduje otwarcie w norym oknie trony imageshack. Przy przegladaniu kilku zdjec denerwujace jest killlowanie co chwile nowego okna. Moze dałoby się zrobictak, żeby "nbelka" od powiekszenia nie byłalinkiem, tlyko samo zdjecie? (mam nadzieje ze nie zagmatwalem za bardzo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SKRYTOBOJCA to o czym piszesz to ewidentne PHPBB i nie da się implementować tego do IPB w taki sposób jaki będziemy chcieli. Pomysł dobry lecz samo oznaczenie i kolejne zapytania do serwera skreślają ten pomysł. Przeglądam to forum od początku i nigdy nie miałem problemów z rozróżnieniem co czytałem a co nie.

Jezeli to zalezne jest od forum, to nie ma sprawy. Moze kiedys bedzie taki bajer dostepny :)

 

I ponownie mowie, ze tez nie mam problemu z czytaniem, ale nie o to mi chodzilo.

I nie mam sklerozy by nie pamietac co przeczytalem a co nie.

Chodzilo o wygode i czas szukania nowych odpowiedzi.

 

EDIT:

 

@romek wiem, OK nie ma sprawy :)

Edytowane przez SKRYTOBOJCA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszę SGJ nie dziwne, że otwiera jak ktoś wpisuje url=http://imageshack.us to zawsze po naciśnięciu na powiększenie pojawi się druga strona. Trzeba karcić za takie zachowanie i upominać, że tak nie wolno. Innego lekarstwa na to nie ma, przykro mi.

 

@Skrytobocja tak jest to związane z forum nie, że nam się nie chce. PHPBB ma tyle dodatków, które nic nie dają a zapychają tylko serwer. Dlatego właśnie duże fora nie używają tego systemu ze względu na masę zapytań do bazy bez potrzeby a z drugiej strony, że przez takie dodatki łatwo się dostać/włamać i namącić w bazie/silniku forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie ma nic do rzeczy? Poprostu nie potrzebuje specjalnych oznaczeń "tego posta już czytałes, a tego jeszcze nie". Dodatek bez sensu..

 

Zreszta jak zauwazyl Orgiusz istnieje tez cos takiego jak Go last unread..

name='SGJ'[/color] date='12 paź 2006, 17:13' post='2351526']

Powinno byc tak, ze uzytkownik zanim cos napisze najpierw pomysli do czego słuzy przy temacie taka mała ikonka z opisem "Goto last unread"

Po pierwsze zauwazyl Sqj, a nie Orgiusz, a po drugie dowalacie % userom, i wielkich polonistow zgrywacie, a moder "po prostu" nie potrafi napisac.

 

Co z pomyslem, jakies tam klikanie mnie nie zacheca. Troche wysilku i stworzenie czegos takiego, ze wchodze do topicu na ostatnia strone, to i tak mnie przerzuca do ostatniego postu przeczytanego przeze mnie, czyli np 3 strony w tyl. Auto, a nie jakis tam manual z klikaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zauwazyl Sqj, a nie Orgiusz, a po drugie dowalacie % userom, i wielkich polonistow zgrywacie, a moder "po prostu" nie potrafi napisac.

"Dowalasz" się do słówka "po prostu", a sam nie potrafisz napisać poprawnie nicka, że o tym przecinku przed "i" nie wspomnę.

Poza tym za ortografię moderatorzy aż tak bardzo nie karzą, chyba że tych błędów jest dużo lub są to błędy rażące. Jedyny przypadek, gdy za każdy błąd ortograficzny były % i 1 dzień ZPP, to temat o nudzie na purepc.

 

Inna sprawa: kto zgrywa polonistę, do tego wielkiego? Sikor na pewno nie, a to On najbardziej zwraca uwagę na błędy ortograficzne. Kto jeszcze z moderatorów czepia się tak bardzo błędów ortograficznych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...