Skocz do zawartości
DrKleiner

Na temat serwisu PurePC.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Widze ze niestety przejeliscie pewien zly zwyczaj od nowego tweak.pl :(

Chodzi mi o to ze reklamujecie nowe arty na gorze pierwszej strony. Nie moznaby tego wpakowac w jakas kolumne? Tak z boku, duzy ladny banerek z tytulem i tez spelni swoja funkcje... Taki wymog przewiniecia strony zeby sprawdzic newsy jest delikatnie mowiac meczacy/denerwujacy...

Potwierdzam. Złapałem się na tym że wydawało mi się że na stronie głównej nic się nie zminiło i wchodziłem na forum nie czytając aktualnych newsów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zalozylem na osle temat o rocznicy zamachu na WTC, komus sie nie spodobalo i zamknal sobie bez komentarza. Chyba osla jest od tego, aby dyskutowac na rozne tematy, jesli danemu moderatorowi sie nie podoba taki temat, to nie znaczy, ze nikt inny nie jest nim zainteresowany. Chcialem, aby wywiazala sie ciekawa dyskusja itp.

No i najbardziej denerwujace jest to, ze nikt sie pod tym nie podpisal, troche nie halo.

Czekam na jakies sensowne wyjasnienia, najlepiej od osoby, ktora zamknela temat bez podania przyczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że to ja odpowiadam, ale o czym chciałbyś w tym temacie rozmawiać? Przecież wszystko jest jasne, a nawet jeśli nie jest, to było już mnóstwo tematów na temat zamachów.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem poczytac jakies ciekawe informacje z linkow, zdjecia, filmy, niedawno wyszedl film 'United 93' . Jakies czas temu zakladalem temat o rocznicy wybuchu reaktora w Czarnobylu i cieszyl sie bardzo duzym powodzeniem, mimo iz do zdarzenia doszlo 20 lat temu... Interesuja mnie takie rzeczy, chyba nie tylko mnie, ale akurate tego moderatora nie i musial to zamknac, nie ujawniajac sie nawet. Dla mnie to nie powazne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zalozylem na osle temat o rocznicy zamachu na WTC, komus sie nie spodobalo i zamknal sobie bez komentarza. Chyba osla jest od tego, aby dyskutowac na rozne tematy, jesli danemu moderatorowi sie nie podoba taki temat, to nie znaczy, ze nikt inny nie jest nim zainteresowany. Chcialem, aby wywiazala sie ciekawa dyskusja itp.

No i najbardziej denerwujace jest to, ze nikt sie pod tym nie podpisal, troche nie halo.

Czekam na jakies sensowne wyjasnienia, najlepiej od osoby, ktora zamknela temat bez podania przyczyny.

Powinieneś dostać PW o zamknięciu tematu z nickiem moderatora który to zrobił (są wysyłane automatycznie). Nie doszedł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś dostać PW o zamknięciu tematu z nickiem moderatora który to zrobił (są wysyłane automatycznie). Nie doszedł?

Hmm czyzbym nie wyczul aluzji, czy mowisz na serio ? ;] Jesli tak to nic nie dostalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój drogi 'ath', juz wiele tematow bylo poruszonych w tej kwestii. Mogles odnowic ktorys z poprzednich, nic by sie nie stalo, a nie zakladac nowy i nowy.

 

Ale co to dla Ciebie, przeciez ZPP dostalem 3 razy za zaczynanie zdania z malej litery, za czwartym razem juz nie wiem za co dostalem bana. Nie martw się, nie użalam się... misiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój drogi 'ath', juz wiele tematow bylo poruszonych w tej kwestii. Mogles odnowic ktorys z poprzednich, nic by sie nie stalo, a nie zakladac nowy i nowy.

 

Ale co to dla Ciebie, przeciez ZPP dostalem 3 razy za zaczynanie zdania z malej litery, za czwartym razem juz nie wiem za co dostalem bana. Nie martw się, nie użalam się... misiu.

Mozesz nie zasmiecac swoim offtopem mojego zagadnienia kotku ? ;]

 

CO do tematu to chodzi o fakt, ze tematy sa zamykane bez zadnego 'ale' , mozna bylo napisac jedno zdanie wyjasniajace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CO do tematu to chodzi o fakt, ze tematy sa zamykane bez zadnego 'ale' , mozna bylo napisac jedno zdanie wyjasniajace.

Reakcje dosc dobrze "wyjasnia" regulamin - a kto jak kto ale Ty go znac powinienes [;

Zobacz zreszta co sie dzialao w temacie o podobnej tresci...

Edytowane przez cvir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm czyzbym nie wyczul aluzji, czy mowisz na serio ? ;] Jesli tak to nic nie dostalem.

Mówie absolutnie serio. Powinieneś dostać od automatu wiadomość o zamknięciu Twojego tematu wraz z nickiem moderatora który taką decyzje podjął. Wprowadzaliśmy taki mechanizm, bo trudno oczekiwać, żeby za każdym razem moderator informował i motywował decyzje. Musze sprawdzić w takim razie czemu automat nie zadziałał.

 

Natomiast w tym konkretnym przypadku temat otworzyłem jako instancja odwoławcza od każdej z decyzji moderatorów. Z naciskiem na mojego disclamera bo rozumiem czemu został zamknięty (tzw. prewencja bo z doświadczeń wynika, że tematy tego typu często kończą się dyskusją raczej nie na polu merytorycznym a zdecydowanie emocjonalnym)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze sprawdzić w takim razie czemu automat nie zadziałał.

Pewnie zamkniety opcją, która nie wysyła.

 

Jakbym ja to zamknał to autor tematu dostalby tylko jedną informacje(tez bez tej zautomatu) i byłaby ona w logu ostrzezeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reakcje dosc dobrze "wyjasnia" regulamin - a kto jak kto ale Ty go znac powinienes [;

Zobacz zreszta co sie dzialao w temacie o podobnej tresci...

To znaczy, ze na trudne/niewygodne tematy lepiej nie rozmawiac z obawy o utracenie kontroli...

 

Mówie absolutnie serio. Powinieneś dostać od automatu wiadomość o zamknięciu Twojego tematu wraz z nickiem moderatora który taką decyzje podjął. Wprowadzaliśmy taki mechanizm, bo trudno oczekiwać, żeby za każdym razem moderator informował i motywował decyzje. Musze sprawdzić w takim razie czemu automat nie zadziałał.

 

Natomiast w tym konkretnym przypadku temat otworzyłem jako instancja odwoławcza od każdej z decyzji moderatorów. Z naciskiem na mojego disclamera bo rozumiem czemu został zamknięty (tzw. prewencja bo z doświadczeń wynika, że tematy tego typu często kończą się dyskusją raczej nie na polu merytorycznym a zdecydowanie emocjonalnym)

No wiec nic nie dostalem.

 

Ale przecież Ty tam nic nie napisałeś od siebie tylko wkleiłeś część z wiki i nic więcej. Więc o czym konkretnie gadać?

 

Sam raportowałem :lol:

Chcialem jakos rozpoczac temat i przypomniec o tym zdarzeniu, niestety nie mialem czasu na napisanie jakiegos eposu od siebie.

 

Pewnie zamkniety opcją, która nie wysyła.

 

Jakbym ja to zamknał to autor tematu dostalby tylko jedną informacje(tez bez tej zautomatu) i byłaby ona w logu ostrzezeń.

Smialo nie krepuj sie.

 

@ fipa

Napisales posta cos w stylu 'dlaczego napisalem ten temat na forum PurePC' czy cos takiego, nie pamietam do konca, bo dosyc szybko zniknal... :blink:

Ok napisze Ci odpowiedz, dlatego napisalem, ze na forum tweak.pl jetem tylko szpiegiem a tutaj sie udzielam, chyba wystarczy za wyjasnienie.

 

Temat wyjasniony, dziekuje za uwage.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, ze na trudne/niewygodne tematy lepiej nie rozmawiac z obawy o utracenie kontroli...

Ciekawa interpretacja ale chybiona... moze tak: IV.2 - 10% :wink:

A co do zamykania niewygodnych tematow (czy wrecz "znikania") porazmawiajmy* moze na "innym" forum [;

 

*antonim

Edytowane przez cvir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten obecny bedzie podobny (juz jest). Pewnie najpóznie jutro bedzie zamkniety.

Rocznica jest dzis, jutro mozesz go zamknac wlasnorecznie. Chcialem przypomniec o tej dacie i nic wiecej a nie gadac o ropie i innych duperelach (temat, ktory wskazal cvir jest totalnym offtopem). Imo temat 'fakty i mity' a 'rocznica' to chyba cos innego, ale co ja tam wiem, mam za niska range.

Na prawde nie wiem, po co tyle szumu, na przyszlosc juz bede wiedzial, ze nie warto sie fatygowac. Eot.

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myslisz, ze ten nie bedzie OFFtopem? odpowiedzialem ale nie Tobie; nie szukalem dokladnie tylko podalem pierwszy, ktory wyskoczyl. Watek jest ten sam WTC wiec tematy sa "bliźniaczo" podobne :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra koniec tego tematu.

Sprawa rozwiązana więc proszę zaprzestać robić tu off topic. Nie miejsce na to. Ktoś się za pewne nie zastosuje, więc punkty ostrzeżeń są już w drodze i czekają na kandydatów (całkiem serio) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ratując się przed końcem końców powiem coś od siebie (aż mnei to dziwi).

 

Czy robienie tematów po 100 stron sprzyja forum? Wydaje mi się właśnie, że nie. Co Wy na to? Czy nie lepiej więcej mniejszych? Mi np. tematów po X roznych wyswietlen po prostu nie chce się czytać, a czasami szukanie w nich informacji po prostu jest masochizmem.

Edytowane przez MeHow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukanie infomacji w 100 bardzo podobnych tematach jest masochizmem do ^10 w takim razie ;)

 

Duze tematy sa zajebiste - o ile jest ktos kto bardzo dokladnie go sledzi/przesledzi i szarpnie sie o opracowanie lub "spis tresci" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ratując się przed końcem końców powiem coś od siebie (aż mnei to dziwi).

 

Czy robienie tematów po 100 stron sprzyja forum? Wydaje mi się właśnie, że nie. Co Wy na to? Czy nie lepiej więcej mniejszych? Mi np. tematów po X roznych wyswietlen po prostu nie chce się czytać, a czasami szukanie w nich informacji po prostu jest masochizmem.

popieram jak najbardziej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydalo by sie chociaz wyjasnienie kiedy zamyka sie topik (chodzi o ten nieszczesny o 9/11). Doznalem uszczerbku moralno-psychologicznego pracujac nad kolejna riposta a po nacisnieciu guziczka ujrzalem , ze topik zostal zamkniety ot tak . Wiem jak wygladal ten topik ale napewno lepiej niz niejeden na tym forum .

EDIT Marco fenk ya za dopelnienie formalnosci :)

Edytowane przez viod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...