Skocz do zawartości
DrKleiner

Na temat serwisu PurePC.pl

Rekomendowane odpowiedzi

egielda i benchmark jeszcze... z tych wiekszych of kors

Dziwie sie jednej rzeczy - robot strasznie najezdzasz na serwis krytyka nie wiele gorsza niz pada z ust pisowcow lub ugrupowan powiazanych z lpr. Moze jak przestaniesz zagladac to zrobi Ci sie lepiej? Ja jakos zyje bez serwisu, jak cos wychodzi - wole przeczytac po angielsku... Bo niektore polskie serwisy testuja sprzet w dosyc intrygujacy sposob...

 

[ot]

romek ladny av ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

wchdze tu dla forum -nie dla serwisu .

jego poziom tworza urzytkownicy , nie redakcja i jest on najwyzszy w kraju -wiec niby dlaczego mialbym tu nie wchodzic ?

 

moje wypowiedzi dotycza poziomu portalu. a krytyka jest taka na jaka portal zasluzyl -ciekawe arty w ciagu roku mozna wymienic na plcach jednej reki. a rzeczy bedace na topie nie sa wogole testowane albo z wielkim opoznieniem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wchdze tu dla forum -nie dla serwisu .

jego poziom tworza urzytkownicy , nie redakcja i jest on najwyzszy w kraju -wiec niby dlaczego mialbym tu nie wchodzic ?

 

moje wypowiedzi dotycza poziomu portalu. a krytyka jest taka na jaka portal zasluzyl -ciekawe arty w ciagu roku mozna wymienic na plcach jednej reki. a rzeczy bedace na topie nie sa wogole testowane albo z wielkim opoznieniem .

Tak, użytkownicy tworzą poziom. Jak na razie tylko krytykujesz, a swoją obecnością na forum znacznie zaniżasz poziom języka. To pewnie w promocji, co?

BTW, rozpoczynanie zdań to też błędy ortograficzne, a o Twej powalającej interpunkcji to już nie wspomnę.

 

IMHO powinno się zacząć krytykę od siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm. No jeśli się nie wyrabiacie to następnym razem możecie podesłać kartę do mnie;)

Obiecuję rzetelnie przetestować. I mimo ciężkich studiów znajdę czas 2x w roku podczas najważniejszych premier na rynku kart graficznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

Sikor - z ortografi intermunkcji nie jestem najlepszy i tego nie ukrywam ani niczym sie nie bede zaslanial . pisze czasami szybko i stad te bledy.

 

widze ze zaraz bedzie zlot moderatorow i uszczypliwosci . A chociaz wy moglibyscie byc troche obiektywni . Powiedzcie jakie sa zmiany na lepsze po roku w stosunku do tego co bylo a co jest obecnie .

 

prosze napisac w czym nie mam racji odnosnie tego co pisze ?

 

costi -wlasnie tak , odnosnie seriwsu mam najwiecej do powiedzenia , bo tu najwiecej naobiecywano . Kiedys trzeba rozliczyc z obietnic -nieprawdaz ? czy to byly tylko puste slowa ? romek sam przyznal ze nie jest tak jak zapowiadal . Wybacz ale nie bede pisal jak jest fajnie i dobrze gdy tak nie jest . Wielka rewolucja tweak-purepc miala na celu wlasnie postawienie serwisu na nogi.

Skoro jest temat na forum w ktorym mozna pisac swoje opinie -to niby czemu mialbym milczec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A chociaz wy moglibyscie byc troche obiektywni . Powiedzcie jakie sa zmiany na lepsze po roku w stosunku do tego co bylo a co jest obecnie .

Stary, skończ już [ciach!]lić za przeproszeniem, bo aż się nóż w kieszeni otwiera. Gdybyś był tu po drugiej stronie, zachował byś się nie inaczej jak ja teraz, na widok tego co wypisujesz. Co się zmieniło? Jesteś tu od 03 roku, więc na pewno miałeś okazje widzieć jak funkcjonował tweak, a jak obecnie działa ppc. Jeśli nie pamiętasz co działo się na tweaku - milcz!

 

prosze napisac w czym nie mam racji odnosnie tego co pisze ?

NIE!

 

costi -wlasnie tak , odnosnie seriwsu mam najwiecej do powiedzenia , bo tu najwiecej naobiecywano . Kiedys trzeba rozliczyc z obietnic -nieprawdaz ? czy to byly tylko puste slowa ? romek sam przyznal ze nie jest tak jak zapowiadal . Wybacz ale nie bede pisal jak jest fajnie i dobrze gdy tak nie jest . Wielka rewolucja tweak-purepc miala na celu wlasnie postawienie serwisu na nogi.

Skoro jest temat na forum w ktorym mozna pisac swoje opinie -to niby czemu mialbym milczec.

Ale o co ci człowieku chodzi? Chciałbyś 7 artów tygodniowo, każdy codziennie? To proszę bardzo - załatw sprzęt do testów, a redaktorom załatw zwolnienie z pracy/szkoły/rodziny/obowiązków, a będziesz miał tyle do czytania, że dostaniesz garba.

 

Ehhhh $#(*$&@^$@$.... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

to jest wlasnie reakcja na brak argumentow . jak ktos nie ma czasu to nie obiecuje bog wie czego . mi wystarcza testy nowych grafik , procesrow itp

 

pamietam czasy tweaka , pamietam tez co romek obiecywal a co jest.

 

co mnie interesuje dlaczego nie ma testow gf 8.... , nowych ati . jak ktos chodzi do szkoly , przedszkola to nie zglasza sie do redakci portalu ktory ma byc uwazany za powazny i czytany , tylko zajmuje sie nauka .

 

 

PS

jakie tam slowa uzyles ? ....lić ? ja za taka odzywke mialbym gwarantowane % albo i lepiej . ciekawe czy sa rowni i rowniejsi

 

tym samym koncze pisanie w tym topicu .

Jest to kompletnie pozbawione sensu -a zadna krytyka nie ma sensu w tym kolku wzajemnej adoracji moderatorow piszacac jak to w serwisie jest super ahh i ohh i jakto musza chodzic do szkoly a nie zajmowac sie portalem - wiec po co sie za to brali wogole.

Edytowane przez robot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@janio - O!!! - no weź i zamknij usta @robot -owi i pochwal się swoim dorobkiem artykułów :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co mnie interesuje dlaczego nie ma testow gf 8.... , nowych ati . jak ktos chodzi do szkoly , przedszkola to nie zglasza sie do redakci portalu ktory ma byc uwazany za powazny i czytany , tylko zajmuje sie nauka .

Tzn że nie może mieć żadnego hobby? Dla mnie właśnie tym jest PPC i nie widzę w tym nic sprzecznego. To że każdy z redakcji ma jeszcze prywatne życie (dom/szkoła/studia/praca) jest IMHO normalne i nie powinno stać, szczególnie gdy portal jest młody i niezależny (czyt. niesponsorowany). A po za tym takie rozkręcanie portalu wymaga też wiele tzw, pracy ukrytej, której istnienia większość userów niestety jest nieświadoma. A co do tego naszego "lenistwa" to chciałbym zaznaczyć że jesteśmy chyba jedynym portalem w Polsce, który miał swoje stanowiska na takiej ilości targów (TTK Kraków i Wrocław, PGA, ESWC, Heyah Cyber Sport) oraz sam był współorganizatorem jednych, mowa jest tutaj o ostatnich targach w Lublinie. Nie wiem czy potrafisz sobie wyobrazić ile pracy i zaangażowania wymaga organizacja takiego stoiska. W tym momencie może jeden z drugim zapytać: "A po co to wszystko, lepiej powinniście zająć się testami sprzętu i artykułami."

Jest w tym trochę racji, lecz jesteśmy jeszcze bardzo młodym portalem, który musi sobie wyrobić markę. Wiem, wiem że nie zaczynaliśmy od zera, tylko z dużym forum lecz ono było kojarzone z nazwą "Tweak.pl" a nazwa PurePC dopiero co powoli zaczyna stawać się marką. Ten fakt jak i kilka innych, o których nie czas się tutaj rozwodzić, sprawiają że portal potrzebuje promocji i reklamy.

 

P.s. A propo błędów to nie czasami ctrl+c oraz ctrl+v z i do Worda, lub czegoś co sprawdza ortografię nie wymaga ani wiele czasu, ani wysiłku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę czepiał się interpunkcji, gramatyki i ortografii bo ciut mi zajęło czasu by przetłumaczyć sobie to wszystko na język ojczysty. Sikor się tym zajmie najwyżej bo już sprawdza wasze wypowiedzi. Nie ważne czy piszesz szybko czy bez myślenia przez zdenerwowanie lecz kultura musi być więc na następny raz przerzuć sobie to do Worda lub OpenOffice i niech Ci sprawdzi błędy bo sporo ich nawet w jednym zdaniu.

 

Mówicie, że naobiecywałem bóg wie co. Dobrze powiedźcie mi co naobiecywałem (konkrety) a nie spełniłem w przeciągu urzędowania na portalu i forum. Moja praca to nie tylko portal lecz również forum o tym nie zapominajcie. Słucham więc pilnie, co powiedziałem a zostało to przeze mnie zapomniane. Co Was tak bardzo poruszyło bo walicie kilka stron postów a konkretów zero, nawet jednego przytoczonego mojego zdania nie ma do którego się odwołujecie od kilku stron. Przeczytam i ustosunkuje się do tego wszystkiego w sposób jak najbardziej profesjonalny. Do tego czasu przestańcie pisać bezpodstawne zarzuty bo większość z Nas nie wie do czego bijecie. Naskakiwanie na kogoś również nie ma sensu więc poczekamy i zobaczymy co znajdziecie z moich Wieeeelkich obietnic, o których wspominacie od 3 tygodni.

 

Czekam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@janio - O!!! - no weź i zamknij usta @robot -owi i pochwal się swoim dorobkiem artykułów :lol2:

Nabijasz się ze mnie? Ok, może wyglądam na klauna. Ale byś ty wiedział ile zachodu i wydatków kosztował mnie art o płytach pod C2D, (zresztą Kvanfielda też, nawet więcej niż mnie), ostatni art o coolerach też mój - tak śmiej się, wsadź mi palec w oko. Dwa arty i wielce mi "redaktor"...

 

Czy ktoś z was ma pojęcie, jak wygląda praca w redakcji? No pewnie... wszyscy mają :lol:

 

Ja wiem jak to wygląda z waszego punktu - wielka mi rzecz, wyciągnąć coś z pudełka, porobić zdjęcia, opisać i porobić testy,wykresy.... bułka z masłem :lol: Takiś mądry, to zrób to! A nie psiocz na innych...

 

Brak słów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiś mądry, to zrób to! A nie psiocz na innych...

 

Brak słów...

dochodzimy do sedna sprawy. Brakuje mi czasu, więc się nie podejmowałem bycia redaktorem. Ale ty się podjąłeś i powinieneś więcej pisać.

 

Jest jeszcze inne nastawienie redaktorów w tej redakcji.

- moje, nie dam!!! - @MaSell

i to mnie jeszcze bardziej martwi.

 

A co do targów. Rozumiem, że romek musi tam być, może jeszcze ktoś. ale redakcja jest bardzo liczna i ktoś mógł przetestować tę kartę. Wierzę, że w wakacje znowu będą arty, ale to za mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem mam wrażenie, że niektórzy są w redakcji tylko po to żeby w CV fajnie wyglądało.

Chyba mogą być z tego wymierne korzyści prawda?

 

W sumie tytuł tematu jest chyba zwodniczy bo powinno być "Na temat serwisu PurePC.pl - tylko pozytywne opinie"

 

Rozumiem wszystkie argumenty redakcji , choć nie ze wszystkimi się zgadzam, ale nie wariujcie z tą nagonką na was bo po to jest ten temat aby mówić co się myśli nt. serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie newsow na glownej jest malo, jedna sztuka z dzisiaj, jedna sprzed trzech dni i kolejne sprzed szesciu, chyba macie za malo newsmanow. :]

Co do artow, to moze zastosujcie taki patent, ze kazdy user bedzie mial mozliwosc napisania i zaprezentowania swojego dziela i jesli bedzie dobre/zatwierdzone przez wladze to zostanie opublikowane. W ten sposob moze nie dostaniemy testow najnowszych produktow, odstepnych tylko dla 'wtajemniczonych', ale testy sprzetu, ktory juz wyszedl np. seria pentiumow e2100, nowe e4xxx, e6xxx, 8500/8600 mialy by szanse zaintniec na protalu, bo sporo os. juz je ma i moze mialy by ochote na ich przedstawienie. Tym sposobem pula artow by sie powiekszyla i powstaly by takie amatorskie (co nie znaczy kiepskie) arty samych userow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do artow, to moze zastosujcie taki patent, ze kazdy user bedzie mial mozliwosc napisania i zaprezentowania swojego dziela i jesli bedzie dobre/zatwierdzone przez wladze to zostanie opublikowane. W ten sposob moze nie dostaniemy testow najnowszych produktow, odstepnych tylko dla 'wtajemniczonych', ale testy sprzetu, ktory juz wyszedl np. seria pentiumow e2100, nowe e4xxx, e6xxx, 8500/8600 mialy by szanse zaintniec na protalu, bo sporo os. juz je ma i moze mialy by ochote na ich przedstawienie. Tym sposobem pula artow by sie powiekszyla i powstaly by takie amatorskie (co nie znaczy kiepskie) arty samych userow.

Tylko pomyśl, że takie luźne pisanie bez jakiejś umowy między tą osobą a portalem mogło by się niejednokrotnie kończyć awanturą, bo ów "redaktor" po 4 mies. postanawia sprzedać recke/test innemu portalowi i żąda, żeby ta zniknęła z PPC. Co wtedy? Afera na miarę tych wszystkich których dużo wśród tego typu serwisów? Po co to komu?

Takie coś funkcjonuje w subforum o laptopach- jest to fajne rozwiązanie, nikt nie jest zmuszany do pisania, więc jeśli nie pojawiają się żadne skrótowe recenzje, to nie można mieć pretensji do konkretnych osób. Tylko, że nie ma tam tak profesjonalnych opisów, które rzeczywiście nadawałyby się na stronę główną, a poza tym pozostaje kwestia o której napisałem w poprzednim akapicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wystarczy dodac, iz chec opublikowania arta wiaze sie z przerzuceniem praw do niego na portal, czyli niemozliwoscia jego skasowania itp.

 

Co do newsow, wlazlem z ciekawosci na 2 inne portale, w dniu dzisiejszym: techworks.pl - 13 newsow, banchmark.pl - 11 neswow, pclab - 0 newsow (znowu nie dziala :D ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze zaraz bedzie zlot moderatorow i uszczypliwosci . A chociaz wy moglibyscie byc troche obiektywni . Powiedzcie jakie sa zmiany na lepsze po roku w stosunku do tego co bylo a co jest obecnie .

Tak, widzę zmianę. Jest jeden art na trzy dni a nie trzy miesiące.

 

prosze napisac w czym nie mam racji odnosnie tego co pisze ?

Nie masz ;)

 

to jest wlasnie reakcja na brak argumentow . jak ktos nie ma czasu to nie obiecuje bog wie czego . mi wystarcza testy nowych grafik , procesrow itp

A inni nie istnieją? Mamy dogodzić każdemu z tysięcy zarejestrowanych użytkowników? Ja chce arty o wpływie kopulacji biedronek na wydajność pamięci ECC w notatniku i to mi też wystarczy.

 

 

co mnie interesuje dlaczego nie ma testow gf 8.... , nowych ati . jak ktos chodzi do szkoly , przedszkola to nie zglasza sie do redakci portalu ktory ma byc uwazany za powazny i czytany , tylko zajmuje sie nauka .

Jak z portalu będę otrzymywał comiesięczny przelew na konto sumy posiadającej cztery cyfry, to mogę pisać 2 spore arty tygodniowo od następnego tygodnia (wtedy mam ostatni egzamin). Niestety, wszyscy to robimy za friko i jeszcze często dokładamy (np wysyłki, telefony), gonią terminy i dostawcy, a każdy narzeka, że jeszcze im źle. Nie jest to motywujące.

 

tym samym koncze pisanie w tym topicu .

Jest to kompletnie pozbawione sensu -a zadna krytyka nie ma sensu w tym kolku wzajemnej adoracji moderatorow piszacac jak to w serwisie jest super ahh i ohh i jakto musza chodzic do szkoly a nie zajmowac sie portalem - wiec po co sie za to brali wogole.

Pokaż mi osoby które się nie uczą i nie pracują, mają odpowiednią wiedzę i będą pracować za darmo. Chociaż pięciu. PPC nie jest portalem gdzie ładuje się grube tysiące, tak jak np w PCLaba, gdzie ludzie piszący artykuły mają płacone za to niemałe kwoty i zajmują się tym - że tak to ujmę - zawodowo.

 

W sumie newsow na glownej jest malo, jedna sztuka z dzisiaj, jedna sprzed trzech dni i kolejne sprzed szesciu, chyba macie za malo newsmanow. :]

Targi są tego głównym powodem.

 

Co do artow, to moze zastosujcie taki patent, ze kazdy user bedzie mial mozliwosc napisania i zaprezentowania swojego dziela i jesli bedzie dobre/zatwierdzone przez wladze to zostanie opublikowane. W ten sposob moze nie dostaniemy testow najnowszych produktow, odstepnych tylko dla 'wtajemniczonych', ale testy sprzetu, ktory juz wyszedl np. seria pentiumow e2100, nowe e4xxx, e6xxx, 8500/8600 mialy by szanse zaintniec na protalu, bo sporo os. juz je ma i moze mialy by ochote na ich przedstawienie. Tym sposobem pula artow by sie powiekszyla i powstaly by takie amatorskie (co nie znaczy kiepskie) arty samych userow.

Brak możliwości porównania, inne procedury testowane i kilka spraw bardziej technicznych utrudnia to dosyć mocno. Dodatkowo każdy członek redakcji ma podpisaną umowę, czego userzy nie mają zrobionego. Narcyz dobrze to wytłumaczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do artow, to moze zastosujcie taki patent, ze kazdy user bedzie mial mozliwosc napisania i zaprezentowania swojego dziela i jesli bedzie dobre/zatwierdzone przez wladze to zostanie opublikowane.

Rzecz w tym, ze o ile pamietam, to taka propozycja juz padla ze strony redakcji w tym topicu, i to nie w zlosliwym tonie.

Redakcja nie jest tworem zamknietym i jesli ktos pochwali sie lekkim piorem i przyzowita wiedza oraz przyzwoita terminowoscia, to do redakcji moze zostac przyjety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Redaktorzy maja podpisane umowy, bo niekiedy dostaja sprzet do testowania, a mowa o testowaniu i recenzowaniu przez kogos prywatnego sprzetu, imo adnotacja o jakiej spomnialem spokojnie by wystarczyla.

 

Targi są tego głównym powodem.

 

Ta, wszyscy sa na targach. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Portalu adekwatnego do forum. :]

robot wspominal o portalu techworks, mlody a mimo to serwuje duzo artow, jesli oni potrafia, to dlaczego nie Wy. Cos pisaliscie o przemeblowaniu w redakcji, moze to cos da, jakies nowe os. dojda, palajace wieksza chcecia plodzenia artow. Tylko kiedy bedzie widoczny efekt. Nie chcemy obietnic, tylko faktow. Kilka os. pisalo, ze po maturkach sie ruszy, wiec nie pozostaje nam nic innego jak czekac na jakies widoczne efekty. To nie atak, tylko troche zal, ze portal z takim ogromnym potencjalem (forum z najwyzszym poziomem w polskiej sieci i najlepszymi ocerami/znawcami) sie marnuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Redakcja ma podpisane umowy o zbyciu praw to fakt.

Wszystko się zgadza tylko, że każdy user może poprosić o zamieszczenie jego artykułu na potalu, nie musi mieć umowy bo wg Polskiego Prawa samo przekazanie do zamieszczenia przenosi prawa do publikacji na portal, jeśli user chciałby przenieść jakiś artykuł gdzie indziej tudzież sprzedać komuś usłyszy z moich słów/słowa pisanego, że artykuł przeszedł w posiadanie portalu i będzie publikowany do dnia do kiedy portal będzie dostępny w sieci i nie ma możliwości jego usunięcia na prośbę usera, który go udostępnił.

 

Reorganizacja jest w toku, trochę to trwa bo zmieniamy sporo i staramy się by wszystko działało szybciej. Kilka dni jeszcze potrzeba nam na powrócenie do pracy po targach w Lublinie.

 

Relacja z targów + test karty graficznej z średniej półki dziś bądź jutro będzie na portalu. Po maturkach usiądziemy z zastępcą i władzami i ustalimy w którą stronę dalej się rozwijamy. Cierpliwości, my dobrze wiemy, że teraz nie jest do końca jak powinno być, dlatego nad tym pracujemy by poprawić tą sytuację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...