Skocz do zawartości
DrKleiner

Na temat serwisu PurePC.pl

Rekomendowane odpowiedzi

...lub kopii legalnych gier. Nie kazdy zarabia 6k zł miesięcznie i nie każdy może sobie pozwolić na kupienie po raz drugi gry za 150zł.

A sam z doświadczenia wiem że Xbox 360 potrafi nieźle skatować płyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cavarr

Modyfikacja 360 ma na celu jedno. Nie wiem dlaczego widzisz roznice miedzy crackiem gry na pc a wgrywaniem firmware do napedu w celu odpalania nielegalnych kopii gier. To jedno i to samo.

"coraz bliżej do końcowego starcia " jak niby to zrozumiec? jestes na barykadzie z tymi co chca ........

Rownie dobrze mozna powiedziec ze komputer jest tylko do rippowania filmow, skaner do kopiowania ksiazek, a internet to tylko siec piracka majaca na celu orzniecie kazdego tworcy z jego dziela przez co kazdy bedzie to miec a autor zginie smiercia tragiczna bo nie bedzie miec pieniedzy na zycie...

 

Kolejny raz debata o modyfikacjach konsol i zaczne wpieprzac banany na tydzien bo nie lubie walkowania w kolko tego samego watku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemol w twoich słowach czuć tyle jadu ;) Mam nadzieję, że nie rzucasz słów na wiatr i dotrzymasz danego słowa :twisted:

 

ps

polecam PCLab tam też nie używają słownika :lol2:

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, poprostu nie nadaje sie do tego forum tak samo jak wczesniej samodobro.. Konic kropka. Nie mam zamiaru rozmawiac wiecej ze zlodziejami. Znajde jakies forum bez zlodzieji.

Bardzo sobie wypraszam nazywanie mnie złodziejem. Na jakiej podstawie to robisz? Takiej że zapytałem (bądź ktokolwiek inny to zrobił) o przerabianie konsoli? Zajedwabisty wyznacznik uczciwości.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Dołączona grafika

 

Może kolekcja nie jest imponująca, ale na bieżąco kupuje nowe i sprzedaje stare. Czy jak teraz zapytam o przeróbkę, bo nie chce niszczyć oryginałów to będę złodziejem? A może teraz za mp3 które trzymam na dysku mnie wyzwiesz od pirata :D ? Przyjżyj sie, te CD koło gier mają taką naklejkę która o czymś świadczy :D . Więcej wiary w ludzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle że Przemolowi nie chodzi o urwanie nóg każdemu piratowi na tym forum, tylko o zwykłe powstrzymanie się przed publikowaniem postów z newsami na temat nowych firmwareów itd. Nikt na GRY na przedstawia nowości z np. Deviance lub Fairlight bo od razu kończy się to jednym. Zresztą , temat poruszałem z mastha na forum moderatorskim i nic z tego nie wynikło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko przerabianie konsoli jest rzecza legalna, a sciaganie warezow/crackow itp już niezbyt. Sam mam w domu przerobioną jedną konsole i to oznacza, ze jestem zlodziej/pirat? Nie, po prostu jest to moja decyzja i jest mi tak wygodniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, poprostu nie nadaje sie do tego forum tak samo jak wczesniej samodobro.. Konic kropka. Nie mam zamiaru rozmawiac wiecej ze zlodziejami. Znajde jakies forum bez zlodzieji.

Nie przeznaczone dla wrazliwego uzytkownika

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Rozumiem, poprostu nie nadaje sie do tego forum tak samo jak wczesniej samodobro.. Konic kropka. Nie mam zamiaru rozmawiac wiecej ze zlodziejami. Znajde jakies forum bez zlodzieji.

Też sobie wypraszam nazywanie mnie złodziejem :angry:

 

 

Orgiusz dobrze prawi, ale wybuchł nie pierwszy raz i imo trochę przesadza ze swoimi interwencjami...

 

 

Za to chciałbym poruszyć inny temat. W ekstremalnym namiętnie cytowane są obrazki, przez dosłownie wszystkich, łącznie z osobami będącymi na forum od lat czy redaktorami... przykład Chaos'a (redaktora!) i tak jest co chwilę... Dlaczego we wszystkich innych działach ściga się za to ludzi a tam wszyscy mają to w pupie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego we wszystkich innych działach ściga się za to ludzi a tam wszyscy mają to w pupie?

Moze dlatego, ze tak jest duzo latwiej zorientowac sie o czym mowa, obrazki zajmuja 5kb i maja po 130pix wysokosci? Imho zainteresowanym to nie przeszkadza, a wrecz jest ułatwieniem. Dobrze rozumuję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to chciałbym poruszyć inny temat. W ekstremalnym namiętnie cytowane są obrazki, przez dosłownie wszystkich, łącznie z osobami będącymi na forum od lat czy redaktorami... przykład Chaos'a (redaktora!) i tak jest co chwilę... Dlaczego we wszystkich innych działach ściga się za to ludzi a tam wszyscy mają to w pupie?

No tak, miniaturka w cytacie to rzeczywiście straszna zbrodnia. To co, może bana dać? <_<

 

Możesz wierzyć lub nie, ale gdyby moderatorzy czepiali się wszystkiego, ścigali za każde naruszenie regulaminu, to byłaby zupełnie inna sytuacja. Sam dostałbyś dziś co najmniej 10%, a kilka(-naście) dni temu nie mógłbyś pisać na forum przez około dwa tygodnie. No ale narzekać to potrafisz zawsze, gdy jest okazja. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

No tak, miniaturka w cytacie to rzeczywiście straszna zbrodnia. To co, może bana dać? <_<

 

Możesz wierzyć lub nie, ale gdyby moderatorzy czepiali się wszystkiego, ścigali za każde naruszenie regulaminu, to byłaby zupełnie inna sytuacja. Sam dostałbyś dziś co najmniej 10%, a kilka(-naście) dni temu nie mógłbyś pisać na forum przez około dwa tygodnie. No ale narzekać to potrafisz zawsze, gdy jest okazja. <_<

Dostałem wtedy zpp, ale został ugodowo zdjęty więc o co Ci chodzi? ;)

 

Nie uważam tego za jakąś zbrodnię, ale dziwi mnie to, że w innych działach zwracają uwagę (nie mówię o karach) a tam robi się co chce, tylko o to chodziło, na pewno nie o to żeby zacząć się wszystkiego czepiać itd, luz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wtedy zpp, ale został ugodowo zdjęty więc o co Ci chodzi? ;)

 

Nie uważam tego za jakąś zbrodnię, ale dziwi mnie to, że w innych działach zwracają uwagę (nie mówię o karach) a tam robi się co chce, tylko o to chodziło, na pewno nie o to żeby zacząć się wszystkiego czepiać itd, luz ;)

Moze dlatego, ze ekstremalne to 'elitarne' forum rzadzace sie innymi zasadami. :]

 

 

Chcialem odpracowac swoje zdobyte %, na urodziny nikt mi nie chce zdjac (wiem, ze jest taki zwyczaj i niektorym sie sciaga z takiej okazji tak od tak), wiec nasmarowalem faq - http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=145311 , jesli zasluguje na zmniejszenie poziomu ostrzezenie to bede rad. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też sobie wypraszam nazywanie mnie złodziejem :angry:

Orgiusz dobrze prawi, ale wybuchł nie pierwszy raz i imo trochę przesadza ze swoimi interwencjami...

Za to chciałbym poruszyć inny temat. W ekstremalnym namiętnie cytowane są obrazki, przez dosłownie wszystkich, łącznie z osobami będącymi na forum od lat czy redaktorami... przykład Chaos'a (redaktora!) i tak jest co chwilę... Dlaczego we wszystkich innych działach ściga się za to ludzi a tam wszyscy mają to w pupie?

takie foty to nie foty :wink: tylko miniaturki, które w minimalnym stopniu obciążają łącze, zrozumiałbym Cię gdyby to były "paru megowe" BMP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem wam jasno i na temat, może zakończycie wtedy dywagację dlaczego tak a nie inaczej.

 

Forum Konsole.

- wolno pisać na tym forum jak zmodyfikować konsolę xbox360, wii, PS3 by móc odpalić grę skopiowaną z własnej legalnej wersji. Wolno oczywiście również pobrać grę z sieci jeśli posiadamy oryginalną grę u siebie w domu. Nie wolno pisać jak skrakować, nie wolno pisać o grach, których jeszcze przecież nie ma na rynku a kilku delikwentów piszę jak to już przeszli ją po 2 godzinach po premierze w stanach a mieszkają w pcimku dolnym w PL. Takie osoby dostają ode mnie upomnienie i jakieś 2-3 dni ZPP by zrozumieli. Wyznawać trzeba zasadę, że krótka kara a częsta bardziej wbiję w te puste mózgownice niż blokada na tygodnie czy ban (banici zawsze powracają)

 

Forum GRY PC

- tu tak samo analogicznie lecz nic nie trzeba przerabiać tylko wystarczy zrobić wirtualne CD na dysku i ani jedna płyta nie ulegnie uszkodzeniu. Również można pobrać z sieci tą wersję gry lecz jeśli posiadamy oryginał w domu. Nie wolno pisać o crackach i serialach bo to też grozi kilkoma dniami odpoczynku.

 

Co do nazywania kogoś złodziejem to przypominam, że regulamin posiada ustęp mówiący o takich słowach kierowanych do innych użytkowników i przewiduje karę procentową za pisanie tego typu słów.

 

A dlaczego tak a nie inaczej jest w Polsce, że można kopiować płyty jakie kupiliśmy? A no dlatego, że nasze przepisy zezwalają na zrobienie jednej kopii na własny użytek oprogramowania/filmu/gry z płyty oryginalnej jaką posiadamy w domu. Nie wolno jej nikomu udostępniać, sprzedawać ani wypożyczać. Sam posiadam wszystkie swoje programy skopiowane na płyty by nie niszczyć nośników oryginalnych. Uwierzcie mi, jeśli byście musieli sobie kupić Corela 11 za 3k zł tak jak mi kiedyś był potrzebny to byście od razu zrobili kopię bezpieczeństwa tej płyty by kolejny raz nie wydawać na niego kasy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to chciałbym poruszyć inny temat. W ekstremalnym namiętnie cytowane są obrazki, przez dosłownie wszystkich, łącznie z osobami będącymi na forum od lat czy redaktorami... przykład Chaos'a (redaktora!) i tak jest co chwilę... Dlaczego we wszystkich innych działach ściga się za to ludzi a tam wszyscy mają to w pupie?

W miejscu gdzie jest dużo wyników podawanych w screenach, odpowiedź poprzez cytat z tym właśnie wynikiem okazanym w miniaturze naprawdę ułatwia cztanie.

Nie trzeba wracać na np. początek strony aby zobaczyć co pan x komentuje.

Przeglądam systematycznie ten topic i mi te obrazeczki nie sprawiają problemu.

Edytowane przez Venom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy zrobić wirtualne CD na dysku i ani jedna płyta nie ulegnie uszkodzeniu.

Niektóre gry to takim zabiegu np oryginalny driver 3 nie zadziała i trzeba użyć cracka by pograć w oryginalną grę z wirtualnego cd. Sprawdzane :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre gry to takim zabiegu np oryginalny driver 3 nie zadziała i trzeba użyć cracka by pograć w oryginalną grę z wirtualnego cd. Sprawdzane :) .

Tylko, ze uzywanie nieoryginalnych aplikacji, najczesciej wylaczajacych mechanizmy zabezpieczen nie jest juz zgodne z licencja, ktora akceptujemy podczas instalacji gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, ze uzywanie nieoryginalnych aplikacji, najczesciej wylaczajacych mechanizmy zabezpieczen nie jest juz zgodne z licencja, ktora akceptujemy podczas instalacji gry.

I tu jest pies pogrzebany... czyż nie mam racji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu jest pies pogrzebany... czyż nie mam racji?

Producenci zabezpieczaja sie za wszelka cene, czasami posiadajac oryginal musimy sie wiecej nagimnastykowac niz... pirat (problemy z odpaleniem, zle dzialanie zabezpieczenia). Jak dotad nie ma gry i mechanizmu, ktory nie zostal scrackowany, na zabezpieczenia idzie masa kasy, jest to tylko odwlekanie nieuniknionego, kwestia czasu.

Jaka jest na to rada ? Nie wydawac fortun na zabezpieczenia tylko obnizyc ceny gier, proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Wydarzenia w ciągu najbliższych 5 dni	W kalendarzu nie ma wydarzeń na najbliższe dni.
A zlot?

 

BTW: Jest żałoba narodowa-czy serwis zamierza przyjąć czarno-szary skin?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Wlacz sobie Darknessa ;]

Mam :P Ale pytanie było o serwis a nie forum ;) Jak zmarł papież to była żałoba, jak będzie teraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam :P Ale pytanie było o serwis a nie forum ;) Jak zmarł papież to była żałoba, jak będzie teraz?

Tragiczny wypadek, zmarło sporo ludzi i to jest smutne. Jednak czy przy każdym takim wypadku będzie żałoba narodowa? Codziennie na polskich drogach ginie mnóstwo ludzi i co? Żałoby jakoś nikt nie ogłasza.

 

Ten wypadek niestety jest wykorzystywany przez polityków, bo mogą oni pokazać, że państwo czuwa i państwo pomoże rodzinom poszkodowanych. Pomoc materialna niby jakaś będzie. Gdy się zdarzył wypadek w Halembie, to rząd również obiecywał... Właśnie obiecywał i tylko na tym się zakończyło. Jak żałośnie przy tym wypada hasło wyborcze pisiaków: "czyny, nie słowa". Obłuda i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to pytanie to raczej nie do nas i juz troche nieaktualne.

Chyba oczywiste, że pytał się czy będzie żałoba na portalu w sensie skina, bo wiadomo, że żałoba narodowa jest.

 

Ten wypadek niestety jest wykorzystywany przez polityków, bo mogą oni pokazać, że państwo czuwa i państwo pomoże rodzinom poszkodowanych. Pomoc materialna niby jakaś będzie. Gdy się zdarzył wypadek w Halembie, to rząd również obiecywał... Właśnie obiecywał i tylko na tym się zakończyło. Jak żałośnie przy tym wypada hasło wyborcze pisiaków: "czyny, nie słowa". Obłuda i tyle.

W pełni się zgadzam, to jest po prostu straszne co oni wyprawiają, żeby tylko się popisać :/

 

to może koniec nie na temat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam :P Ale pytanie było o serwis a nie forum ;) Jak zmarł papież to była żałoba, jak będzie teraz?

Nic nie będzie. To nie serwis o polityce ani gadzinówka rozrywkowa axla i nie będziemy się dostosowywać do każdego pierdnięcia konusa który został przypadkiem prezydentem.

 

Żeby nie było, że jestem nieczuły i zły: KAŻDA śmierć jest tragedią. Różnica między tą a innymi jest medialność. Jeżeli żałoba narodowa ma być ogłaszana tylko i wyłącznie biorąc pod uwagę medialność danego zdarzenia to wybaczcie, ale jest to jakaś pomyłka.

Nie lubię obłudy, żerowania na czyjejś osobistej tragedii (tak to jest OSOBISTA tragedia dla rodzin tych osób) i wykorzystywania takich okazji do prezentowania się jako "ojciec" narodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...