Skocz do zawartości
3qu!l!br!um

F1 - Sezon 2006/07

Rekomendowane odpowiedzi

Free Practice 3

 

1 F. Massa (BRA) Ferrari 1:21.665

2 N. Heidfeld (GER) BMW 1:22.052 +0:00.387

3 M. Schumacher (GER) Ferrari 1:22.257 +0:00.592

4 R. Kubica (POL) BMW 1:22.280 +0:00.615

5 F. Alonso (ESP) Renault 1:22.371 +0:00.706

6 G. Fisichella (ITA) Renault 1:22.412 +0:00.747

7 K. Raikkonen (FIN) McLaren 1:22.682 +0:01.017

8 R. Barrichello (BRA) Honda 1:22.835 +0:01.170

9 P. De La Rosa (ESP) McLaren 1:22.915 +0:01.250

10 C. Klien (AUT) Red Bull 1:23.081 +0:01.416

11 R. Schumacher (GER) Toyota 1:23.244 +0:01.579

12 J. Button (GBR) Honda 1:23.295 +0:01.630

13 N. Rosberg (GER) Williams 1:23.334 +0:01.669

14 J. Trulli (ITA) Toyota 1:23.467 +0:01.802

15 D. Coulthard (GBR) Red Bull 1:23.536 +0:01.871

16 M. Webber (AUS) Williams 1:23.599 +0:01.934

17 S. Speed (USA) Toro Rosso 1:23.659 +0:01.994

18 V. Liuzzi (ITA) Toro Rosso 1:23.777 +0:02.112

19 C. Albers (NED) Midland 1:24.186 +0:02.521

20 T. Monteiro (POR) Midland 1:24.541 +0:02.876

21 T. Sato (JPN) Super Aguri 1:24.549 +0:02.884

22 S. Yamamoto (JPN) Super Aguri 1:24.717 +0:03.052

 

Imo gg : d. Właśnie, nawet bez Kubicy ten sezon jest ciekwszy od poprzednich (ostatni tez nie był zły). Ja myśle ze Kubica ma szanse na 5-6 miejsce ale jak bedzie 10 też bedzie git ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie Robert daje rade. ;] Juz w pierwszej dziesiatce jest. ;] Zobaczymy, ktore miejsce ostatecznie zajmie. :P

 

I kapitalne 7 miejsce Kubicy. ;] Kimi z Pole Position 0,002s przed MSC. :P :plum: :gitarzysta:

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, znowu wyśmienite kwalifikacje. Oby jutro było również tak samo. Troszkę szkoda, że nie udało sie wejść na 6 pozycje, bo byśmy startowali z 3 rzędu. No, ale nie ma co narzekać - jutro będzie jeszcze lepiej :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko jednoznacznie określić tempo Roberta w odniesieniu do Nicka, gdyż idiotyczny format kwalifikacji (choć już z krótszym wypalaniem paliwa w 3. sesji) tylko zaczernia obraz. Wg. mnie speed Kubicy nie jest aż o tyle gorszy, co Nicka, jedyny sensowny zatem wniosek- Robert będzie zjeżdżał o kilka lapów za Nickiem na 1szy pitstop. JEŚLI nie, znaczy to, że w 3. sesji q. "spalił" się i dlatego zamiast miejsca w 2. rzędzie, ma 6tą lokatę.

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kubica przyznał się, że w decydującym ostatnim okrążeniu popełnił błąd.

Mogło być jeszcze lepiej, ale podczas ostatniego przejazdu popełniłem błąd w drugim sektorze. Zatankowany, cięższy samochód "dobił" podłogą do tarki na wyjściu z zakrętu Lesmo 1, wyrzuciło mnie na pobocze i ubrudziłem opony. Na kolejnym dohamowaniu, przed Lesmo 2, prawie mnie obróciło i straciłem tam 0,3-0,4 sekundy. Dałoby to może jedną, może dwie pozycje – warto było spróbować, niestety nie udało się.

IMO jest całkiem nieźle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Az sie nie chce wierzyc, ze BMW tak konkurencyjne sie zrobilo ostatnimi czasy. Jezeli nie jest to jakis trick taktyczny (a patrzac na II cz. kwalifikacji - raczej nie jest), to czeka nas jutro wyjatkowo ciekawy wyscig. (ostatnio z reszta trudno jest narzekac na nude w F1)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie, ze Robert odnosi sukcesy, zycze mu jak najlepiej i jutro zrobie 500% z ogladania TV z reszty tygodnai i zobacze wyscig.

 

 

a tu pada typowo sybiektywna opinia: jakos nie lubie MSC. nie trawie tak samo jak zielonych oliwek i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieję na punkty Kubicy w wyścigu :D

 

BTW. Ktoś wspominał o bardzo interesującym sezonie, faktycznie jest ciekawie, ale imo głównie za sprawą naszego rodaka :)

 

OT/ Właśnie jestem świeżo po wyścigu MotoGP o GP Malezji :rolleyes: Oglądał ktoś? Polecam, co tam się dzieję to głowa mała :blink: Agrenalina spowodaowała taki wzrost mojego ciśnienia tętniczego, że o mało żył mi nie rozwaliło :huh: :D Sorry za OT :wink: pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, może skończmy te uwagi odnośnie "ciekawości" lub jej braku F1? Dla mnie przerośnięte rowery nigdy nie były i nie będą ciekawe, nawet jak się jeden z drugim wyprzedzi, a 3ci przytrze sobie dupsko na asfalcie po wypadku. Ten sezon F1 jest dla mnie arcyciekawy z powodu walki o mistrzostwo, a nie miejsc w okolicach pierwszej dziesiątki Kubicy. I tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ + + Miszczu- już tylko dwa punkty do Alfonsa

 

+ + + Robert- potencjał na mistrza świata, brawo!

 

- - - Toyota- śmiech na sali, kpina i fuszerka. Jeden z największych budżetów w F1 i co...? No właśnie, nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...