Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

Mi sie tam nie nudzi, wczoraj w Bf2 do mojego timu wszedl rusek i krzyczal "zabije was wszystkich 'polagi'" oO wtf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do niedrogich win, to mam pod zlewem wino marki "Komandos Strong" :lol: Dostałem kiedyś od koleżanki na urodziny i tak sobie teraz pod zlewem dojrzewa :lol: Podobno im starsze, tym lepsze :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do niedrogich win, to mam pod zlewem wino marki "Komandos Strong" :lol: Dostałem kiedyś od koleżanki na urodziny i tak sobie teraz pod zlewem dojrzewa :lol: Podobno im starsze, tym lepsze :lol2:

Nie jestem pewien czy z tym winem jest tak ze im starsze tmy lepsze.. czy im starsze bym bardziej zepsute ;) Chyba jest data waznosci..

 

A tak w ogole .. czemu go nei wypijesz? Komandos to dobre wino.. to nie zart. Sa chyba 2 rodzaje, nie wiem ktora masz. jesli tego pierwszego to Ci zazdroszcze bo u mnie takiego wina nie mozn kupic :( ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy z tym winem jest tak ze im starsze tmy lepsze.. czy im starsze bym bardziej zepsute ;) Chyba jest data waznosci..

 

A tak w ogole .. czemu go nei wypijesz? Komandos to dobre wino.. to nie zart. Sa chyba 2 rodzaje, nie wiem ktora masz. jesli tego pierwszego to Ci zazdroszcze bo u mnie takiego wina nie mozn kupic :( ;)

A nie wypije, bo zrobiłem sobie takie porównanie z płynem do mycia garów i wszyło na to że oba pachną tak samo :lol2: A ten komandos jest koloru bezbarwnego z zieloną etykietą :P Ja tam jestem burżuj i pije marconi za 7,49 ;)

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

janio: dobry komandos jest czesto lepszy od tych niby win.. Dobre wino nie jest tanie a czesto to co sprzedaja to prawdziwe sikacze... Zas komandos mimo ceny jest dobry ... Tyle ze ne jest tak łądnie opakwany ;)

 

ps. byk.. owczem owszem... dobry ale rzadko pijam i to tlyko w małych ilosciach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos tylko hasa po oslej to sie nie dziwie

zapraszam po troche emocji do extremalnego

;]

Na kolejne odcinki telenoweli z serii "SPI 1M WR" :> ;]]]

 

janio: dobry komandos jest czesto lepszy od tych niby win.. Dobre wino nie jest tanie a czesto to co sprzedaja to prawdziwe sikacze... Zas komandos mimo ceny jest dobry ... Tyle ze ne jest tak łądnie opakwany ;)

 

ps. byk.. owczem owszem... dobry ale rzadko pijam i to tlyko w małych ilosciach ;)

Może na tych wakacjach skoszuje komandosa, bo w końcu z finansami krucho, a zabawić by się chciało niewielkim kosztem :D

 

Dobra, za 20 min. idem na "juwenalia" :lol2: a wy nudźta się dalej ;) ;]]]

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, za 20 min. idem na "juwenalia" :lol2: a wy nudźta się dalej ;) ;]]]

A ja ide sie uczyc...boze powiedzialem to.... :-|

 

A Wy nudźta sie dalej :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupie Cherry, a kolega Golda. Zrobimy test... moze sie uda zdac relacje po wypicu :lol: jak bedzie bez ładu i składu, to znaczy ze ocene przyznalismy najwyzszą!

 

edit: aha kawalier to niestety nie ten przedział cenowy.

Edytowane przez Pluskwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sie chat z tego topica zrobil 0.o

Nie bój żaby, widziałem na niektórych forach jeszcze "gorsze" czaty zrobione z topic'ów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom z deksza nudno, choć teoretycznie mam co robić :) Tylko zastanawiam się co wybrać, czy:

a)Mycie podłóg :D (zadanie wymagajace całej wiedzy informatycznej :P)

b)Partyjka w shoppę w WWP (zadanie wymagające znikomej wiedzy informatycznej)

c)Nauka na spr z chemii (zadania nie wymagające wiedzy na powyższy temat :) chyba, że obsługa przeglądarki www)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszke odkopie:

Nie liczy sie ilosc, tylko jakosc ;)

Kiedyś pewna fajna dziewczyna powiedziała mi tak:

Nie liczy się wielkość, ale jakość :)

 

Lece pograć w CS:S'a :D

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Troszke odkopie:

 

Kiedyś pewna fajna dziewczyna powiedziała mi tak:

Nie liczy się wielkość, ale jakość :)

 

Lece pograć w CS:S'a :D

Bardzo madra dziewucha :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wprowadze nowa jakosc :D zrobcie sobie szhake'a z beczulki wisniowej i polococty w stosunku 1:1 :lol: kiedys an imprezce po szkole wypilismy w 8 2 wiaderka tego czyli 24 litry :hahaha: a qmpel dywan czyscilk potem 2 dni gdy juz celownik byl rozregulowany :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us
Orgiusz, pozwalam Ci zaczac juz dzisiaj robic zapasy ;] Edytowane przez Antar1us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno 1 czerwca mają nie sprzedawac alkoholu w calej Polsce

 

:lol2:

Ze co dzien dziecka :huh:

 

Dzieci podniosa lament nie beda mogly sie upic w swoje swieto :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

A jak powszechnie wiadomo mlodziez (ta wszechpolska tez) lubi sobie ostro dac w gardziel :?

Edytowane przez Antar1us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten temat jest do OT a nie do kawałów :evil: :P :P :lol2:

 

Heh już widze jak nie będzie piwa na "festynie" w dzień dziecka ;)

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, bede wredny. aftershocK masz oddzielny temat. Ten watek jest luzna dyskusja wiec nie bede rozdawac %. Co najwyzej kasowac posty. Do czasu. :evil:

 

BTW

AragornPL - jaki nick w css? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazde tanie wino jest dobre w mysl powiedzonka: "tanie wino jest dobre bo jest dobre i tanie" ;]

a tak naprawde to wg mnie juz trzeba byc strasznie splukanym zeby mózgojeby doić ;] ja na (nie)szczescie nie jestem jeszcze studentem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...