Skocz do zawartości
yotomeczek

Na Tweaku Odblokowali Edycję Postów

Rekomendowane odpowiedzi

A ja sobie dałem siana zrobiłem tylko klik na WYLOGUJ i nie mam zamiaru tam patrzeć. :lol2: :angry:

me too..

 

jak ktos tak po prostu przywłaszcza sobie cudzy wysilek to lipa na maxa

i jeszcze taki qura16 dostaje rankingi wszystich 3dmarkow ... bez skryptów ktore mialem ja i ktore odpalilem Yotomeczkowi slabo widze jego prace ...

 

Jak mu napisalem pw to mi odpowiedzial ze nikt sie nimi nie zajmował to decyzja administracji on przejał ranking.

A jak ktos sie mial zajmowac jak nei bylo edycji ... lol

ja juz dawno pożegnalem tamto forum ..

ale to co tam sie wyprawia to żenada ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde no faktycznie a jakim prawem ktoś podpisał sie pod wasze posty, hmm może inaczej skopiował wasze wiadomości i podmienił użytkownika. Kurde chyba się wkurze na nich, no bardzo nie ładnie.

 

Ale panowie my wiemy swoje oni wiedzą swoje.

Nie chce mi się walczyć z nimi, bo nie warto.

 

Moje tematy ktoś przeedytował na cya :D

A na bank to nie ja :D

 

Dobra róbcie sobie co chcecie u nich tylko mi tu śmietnika nie robić bo dajecie mi dodatkową prace i chłopaką z moderacji a wiecie jak my tego nie lubimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra róbcie sobie co chcecie u nich tylko mi tu śmietnika nie robić bo dajecie mi dodatkową prace i chłopaką z moderacji a wiecie jak my tego nie lubimy.

O to się nie martw płetwa Sikora czuwa :blink:

 

Ale fakt postąpili chamsko. Ja juz nie mam zamiaru tam patrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dalem sobie spokoj bo stwierdzilem ze szkoda zachodu. Dalem wyloguj i wiecej tam nie wchodze i nie interesuje sie tamtejszym forum. Niech te moje posty tam sobie sa i tak wole pisac na purepc. Imo lepsiejsze forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi z tym forum (starym -nowym)? To w końcu które jest te dobre ,a które nie? Przedtem tweak był o.k. , zmieniliście nazwę i myślałem że tylko o to chodzi że nie macie serwera , ale coś do końca nie kumam prawdziwego powodu !

 

Dobra poczytałem i już wiem :) To forum jest oki:)

Edytowane przez 1okonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Lemon-Cola

Chetnie bym wywalil/wyedytowal swoje problem w tym ze zbanowali mi tam ze 20 kont no i postow malo nie jest:(...

 

@1okonek

 

Zobacz podwieszone posty w tym dziale

Edytowane przez Lemon-Cola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeeee jeee wrocila edycka na tliku <_< i co z tego :huh: :wink:

 

Ja tam juz nie zagladam :lol:

 

BTW: jak ostatnio ta mbylem (zeszly tydzien, czwartek) nie wiedzieli jeszcze nic o AM2 ;)

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostawic, nie zostawic. Zalezy od uzytkownika. Jak chcecie kasowac, to kasujcie, jak nie to nie. Ja tam zostawiam swoje posty. Zmienilem av na brzydkiego kotka :] . Od czasu do czasu wpadam na tweaka, zeby zajrzec, czy lisek znowu ma wszystko w pupce, czy jeszcze moze go cos tweak interesuje. Jesli reklamy powrocily, to mam wrazenie, ze niedlugo sytuacja powroci do liskowej 'normy'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie żoładkuj sie - nie interesuje mnie twoje zdanie

Nie "żoładkuje sie" :P Podejscie "zabieram swoje zabawki a wam zepsuje zamek z piasku" jest smieszne po prostu. Tweak i tak już niezyje, wystarczy popatrzec na statystyki, nikogo tam nie ma, nic sie nie dzieje a moderow wystarczy postraszyc sadem i juz zdjemują kary....dajcie spokój :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak skomentujesz leborg...... zabranie/ przywlaszczenie postów Chaosa i yoto? Chodzi mi o HOF 3dmarkow??

 

Ciekaw jestem co ty bys zrobil gdyby spotkalo cie cos takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem co ty bys zrobil gdyby spotkalo cie cos takiego.

Z racji tego ze czlowiek powaznieje na starosc to wole niepisac co bym zrobil (: (: (: (: (:

 

Z pracą yotomeczka i Chaosa rzeczywiscie postąpiono nie fair, ale popatrzcie tak ze tam ekstremalne umarło 9 kwietnia wiec tak mocno tymi hofami nie ma sie co przejmowac[wiem ze to kosztowalo was kupe pracy chlopaki].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wyglada tak , ze ktos z gory zalozyl , ze tych rankingow nie bedzie prowadzil ani yoto ani chaos . Tak wiec wyznaczyli innych userow , ktorzy przejeli ich role . Pytanie tylko czy z kims to uzgodnili ale z tego co widze to nie :blink:

 

Pytanie tylko , kto tam bedzie dawal nowe wyniki ? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tylko chodzi o postawe tego kto to zrobil. Faktem jest, że sytuacja jest .... specyficzna ale argument "nie prowadziliscie rankingu, wiec dostal go kto inny" gdy edycja postów byla zablokowana jest przynajmniej smieszna.

 

Pytanie tylko , kto tam bedzie dawal nowe wyniki ?

No wlasnie, pytanie jest kiedy tak naprawde ruszy tweak, poniewaz narazie ma gigantyczne zaleglosci, jezeli juz ktos cos pisze to tylko pytania (czemu nie dziala, etc). Postow z "nowa" wiedza nie przybywa. Tweak jedzie na marce narazie, co z tego calego zamieszania wyjdzie zobaczymy, prawda jest taka: narazie tweak jakos forum niewiele znaczy, nie ma info.

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na Tweaku odblokowali edycję postów(...)

Komu odblokowali, temu odblokowali ... :? :blink:

 

Twoje prawa do postowania zostały czasowo zawieszone. Zawieszenie dobiegnie końca czw, 01 cze 2006 - 15:30.

 

Czy to ma jakiś związek z %? Pierwsze moje % na jakimkolwiek forum :!: Yes yes yes :lol:

 

Oooo :!: :!: to w ogóle blokada postowania .... :blink: O so chozi? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jakiś komentarz argumentujący ZPP by się przydał. Za co ten ZPP? :blink:

Zajrzyj do logu ostrzezen. ZPP nie da sie otrzymac bez %, wiec pewnie ostatni wpis Ci wyjasni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj do logu ostrzezen. ZPP nie da sie otrzymac bez %, wiec pewnie ostatni wpis Ci wyjasni.

Masz rację.

11) Jeden użytkownik może w danym okresie czasu (7 dni) mieć tylko jedno aktywne ogłoszenie

Ale za taką [ciach!]łę 3 dni ZPP? Dokładnie ten sam błąd zrobiłem na PPC, umieściłem dwa ogłoszenia w dziale Sprzedam, moder połączył te dwa ogłoszenia w jedno i tyle. Żadnych %, żadnych ZPP :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację.

 

Ale za taką [ciach!]łę 3 dni ZPP? Dokładnie ten sam błąd zrobiłem na PPC, umieściłem dwa ogłoszenia w dziale Sprzedam, moder połączył te dwa ogłoszenia w jedno i tyle. Żadnych %, żadnych ZPP :blink:

Bo za takie przypadki nie %je.. ;]

Dwa klikniecia i temat złączony - po sprawie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mi najpierw odbanuja konto bo z checia zmienił bym swoj profil do czego mam przeciez prawo(wspomninam post "romka"). ZPP? jaki dostałem do 1913 roku nie mozna odebrac inaczej jak ban, choc oczywiscie w regulaminie nie ma wzmianki o tak długiej karze jaka mogli mi dac za cos co zobiłem(własnie za co ? :) ) Maks kara jaka mogła by mnie dosiegnac.. ah rozumiem ze czesc moderow ma krzywopod sufitem wiec si ezemsciła na mnie.. to tydzien. Choc nie wiem nawet na co ale coz z nimi sie nie dogadam .. oczywiscie lisek nic nie odpisze.

 

Mogłby ktos zaingerowac w tej sprawie, bo procz mojego konta i inne sa tak zbanowane.. w tym chyba jednego tutejszego modera :/

Nie chce pisac nowych postow z mojego konta na tłiku ale do cholery chce miec dostep do tego co do tej pory zapiałem jak i mojego profilu.

Nie moge zmienic emaila jaki mam na tamtym forum a jest w domenie @tweak.pl ktorego naturalnie od jakiegos czasu juz nie mam hehhe I jak tu otrzymywac inf od admnistracji? :)

 

Sprawiedliowsc musi byc.. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tweak.pl - Forum Dyskusyjne

 

 

Wiadomość forum

Przepraszamy, wystąpił błąd. Jeśli nie jesteś pewny jak używać tej opcji lub nie wiesz dlaczego wystąpił błąd, spróbuj poszukać w plikach pomocy.

 

Napotkane błędy:

Serwer jest zbyt obciążony aby wykonać twoje żądanie, spróbuj za chwilę

Wszyscy sie wzieli za edytowanie postow ze tlik siadl czy co?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW: jak ostatnio ta mbylem (zeszly tydzien, czwartek) nie wiedzieli jeszcze nic o AM2 ;)

Hehe, dokładnie, merytorycznie to tweak aktualnie to jakiś ponury żart, silnie konkuruje z pclab forum i frazpc o miano największego zgrupowania nastoletnich troli w PL sieci. Jak na dłoni widać tą oczywistą prawdę, że to userzy tworzą forum. Nic więcej pisać nie trzeba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...