Skocz do zawartości
Neo_x

Radiowozy policyjne

Rekomendowane odpowiedzi

Siemacie. Wlasnie sobie ogladalem tvn turbo i program pirat. Panowie w niebieskim samochodzie zauwazyli motocykliste ktory nie ma z tylu rejestracji tak wiec udali sie w poscig za nim. Jakie bylo moje zdziwienie gdy przez dosc dluzszy okres radiolka jechala za motorem 240 km/h. Niestety nie wiem jaki to byl dokladnie model samochodu poniewaz w tv pokazali tylko widok z przedniej kamery gdzie byla predkosc, przebyty dystans i inne cyferki ;) Ma ktos jakies info na temat policyjnych radiolek? Jakie maja silniki, co to mogl byc za samochod i jakiemi modelami woza sie policjanci w polsce? Googluje od 40 min i wlasciwie nic sensownego nie znalazlem. Co do tematu.. to poprostu moja czysta ciekawosc :) Co do motocyklisty... zostal zlapany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie są tylko Vectry :P

A tajniaki jeżdżą poldkiem, a dziswidziałem jak ścigali kolesia na czwórce (obwodnica mego miasta) Fabią, i dorwali go jak sie pogubił w uliczkach mojej mieściny. Ja widziałem jak go trzepali a kolega jak sie ścigali na A4. Mówił że na trzeciego rżnęli równo .. Calibra i Fabia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest plotka ze w poznaniu maja Hayabuse 1300 :D ktos podobno widzial na parkingu przy posterunku.

a niedaleko mojego miasta po lokalnych "wioskach" jezdza te rumunskie terenowki Aro :>

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nuras_en dobrze mówi.W gazecie nawet o tym pisali.Podobno kierowca radiowozu jest najszybszym policjantem:P

Ja z kolei słyszałem że policja ma nawet Suzuki Bandit 1200,i jeżdżą po cywilnemu więc aż strach się bać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze nie najszybszy policjant ale najszybszy policyjny radiowoz ;)

Najszybszy policjant ;)

 

Ścigali motor Vectrą GTS 3.2L, 230km/h jest na filmiku. Ja nie wiem jak on ta tej drodze sie nie bał jechać 230km/h :lol:...bardzo często tamtedy jeżdże xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Pasiaków (tych starszych - B3), to zapewne są to wersja VR6.

 

Odnośnie Superb - kto im to zafundował? Może to jednak Octavia RS?

 

U mnie w okolicy są Polonezy Caro, Astry II, Espero, VW Transporter, nieoznakowane granatowe Mondeo oraz Vento. Są jeszcze inne, ale dawno tam nie byłem (pod komisariatem), to nie jestem na bierząco.

Do tego w wiosce obok mają Ładę Nivę - dobrze zrobiony maluch im zwieje na krętej drodze. :]

 

Wracając do filmiku, to złapali go tylko dzięki stanowi dróg. Gdyby były równe jak blat stołu, to motocyklista wykręciłby manetkę do oporu i pozamiatane. Powyżej 260 km/h to już nawet GTS nie poleci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vento

Szczególnie białe nie oznakowane :P

 

Wracając do filmiku, to złapali go tylko dzięki stanowi dróg. Gdyby były równe jak blat stołu, to motocyklista wykręciłby manetkę do oporu i pozamiatane. Powyżej 260 km/h to już nawet GTS nie poleci.

Dokładnie tak jak to robi ghost rider, jak on uwielbia się bawic z panami w mundurach. Szkoda że nie był w Polsce ale pewnie to przez nasze drogi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu.. strach w oczach... linia ciagla, pasy, odcinki drogi wylaczone z ruchu, gorki.. ruch z kazdej strony a oni sobie srodkiem drogi 180-200km/h.. na motorze nie zadko widuje sie osoby jadace z taka predkoscia.. ale samochody? z drugiej strony zazdroszcze temu policjantowi mozliwosci legalnej jazdy z takimi predkosciami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że, jeżdżą coraz większą gamą pojazdów więc nigdy się nie jest pewnym czy ten który siedzi nam na zderzaku nie jestem policjantem.

 

Z tych których jeszcze nie wymieniono to widziałem ich jeszcze w Seicento, Golfie 3 i w Corsie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli faktycznie siedzi na zderzaku to blyskasz stopami. A najlepiej jak masz wystajacy hak z tylu. Czysta rozkosz jak taki jelop nagle nabiera respektu.

A ja jak jade w trase to przy mijaniu 'podejrzanych' zawsze albo ja albo moja dziewczyna sprawdzamy czy nie siedzi dwoch gosci z jakims sprzetem dodatkowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak CB kiedyś z kumpem po mieście jechalismy i oczywiście pierwsza żecz to zaczeliśmy pytać czy nie ma nikogo po trasie. Odezwał się jakiś kolo i zaczął wypytywać gdzie dokładnie teraz jestem jakim samochodem i jaka rejestracja hmm jak by tu powiedzieć zdecydowaliśmy się jechać przepisowo :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis frajer jedzie tym motorem... Krotko powiem :// A kierowca radiowozu jedzie bardzo fajnie :)

 

Vectra zbiera sie ladnie, podobnie do mojego RST na filmiku ale i tak daleko jej do motoru....

 

Z moich doswiadczen z ciemniakami do tej pory wynika ze czas widocznosci mojego auta po redukcji biegu jest krotszy niz czas zakladania koguta. Tak bylo za czasow RST, obecnie jezdze spokojnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...