Skocz do zawartości
Gość Pacific

Coś Nie Tak Z Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawia mnie czy na skórce deflection cytaty będą jasnozielone z czcionką o jasnym kolorze?

 

Deflection powinien dostać update na dniach.

 

"Wyświetl nową zawartość" nie działa. Zawsze pokazuje "Brak nowej zawartości".

 

Mi działa. Może trafiłeś akurat na moment kiedy był restartowany sphinx/ładowany nowy indeks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pracy cały dzień mi nie działało ale wróciłem do domu i tu działa. Widocznie problem nie był po stronie forum.

 

A racja, wyniki są cache'owane więc jak za pierwszym razem trafiłeś na problem, to potem brał z cache.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi po aktualizacji na IP.Board zniknęły te zielono/szare kropki informujące o nowych tematach w podforach (screen). Oraz przycisk odpowiedzi do tematu ma białe napisy na białym tle (screen).

Problem występuje zarówno na FF jak i IE.

Edytowane przez kamail86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skórka Deflection

 

Nie wiem jak to dokładnie napisać, ale spróbuje:

 

"Przegląd codzienny" nie działa tak jak trzeba, sortowanie działa osobno dla każdej strony i zamiast mieć najnowsze po kolei od pierwszej strony to każda z nich je ma ale nie te same. Jestem na pierwszej stronie, na której są na przykład do połowy nowe posty w tematach i reszta przeczytanych, daje na drugą gdzie powinny być już zaznaczone jako przeczytane a tu znów jakieś nowe, kilkam na kolejną i znów kilka. :blink:

 

//edit

Zauważyłem, że na innych skórkach jest to samo

 

Dużo ikonek nie działa

 

Jeśli komuś wyświetla sygnaturkę z formatowaniem to wejdźcie w jej edycję i nic nie zmieniając zapiszcie ją.

 

Zmieńcie domyślną skórkę forum dla niezalogowanego użytkownika, bo obecne jest strasznie nieczytelna i wręcz odpychająca, zniechęcająca do odwiedzenia.

 

W ogóle to można ich wybrać aż 3, wcześniej było znacznie więcej.

Edytowane przez .PaVLo.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, gdy biorę "wyświetl nową zawartość" nic nie znajduje a gdy przeglądam sam działy to okazuje się że są nowe tematy/posty na forum. Ciastka czyściłem i nadal to samo. Przeglądarka Firefox.

Edytowane przez stolara
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, gdy biorę "wyświetl nową zawartość" nic nie znajduje a gdy przeglądam sam działy to okazuje się że są nowe tematy/posty na forum. Ciastka czyściłem i nadal to samo. Przeglądarka Firefox.

 

Mam to samo, FF 3.18, ciasteczka wyczyszczone i nadal brak nowej zawartości a posty nowe są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast "Zobacz nową zawartość" można używać "Przegląd dzienny"

 

Fajnie, tylko to nie działa jak powinno, przed zmianami było wszystko w porządku (błędy opisałem kilka postów wyżej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden babol udało mi się znaleźć - odsyłacze do stron tematu zmieniają rozmiar po najechaniu na nie kursorem.

 

Własnie miałem to napisać bo trochę denerwujące to jest.

Pozatym chyba tematy z nowymi postami chyba oprócz odpowiedniej ikonki były pogrubione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Czyli dobrze.

 

A co w tym dobrego? W ilu przypadkach kończymy wizytę na forum przy otwieraniu linka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktos kto robi zmiany zna sie na tym, ale IMO nie ma o tym zielonego pojecia.Od 2 dni lipa, nie dziala wyswietl nowa zawartosc.

Moze nie ruszac tego co dziala dopuki nie ma sie pewnosci co sie robi???

przepraszam za brutalnosc,ale tak samo ja dzialaja moderatorzy (czyli jak im sie podoba) , tak samo osoby odpowedzialne za dzialanie forum ;)

Edytowane przez Blackwhite
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...