Skocz do zawartości
Gość Pacific

Coś Nie Tak Z Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie sie podzialy statystki odnosnie ilosci osob aktualnie przegladajacych forum? Liczby sa zbyt niskie zeby je pokazywac czy w czym tkwi problem?

Nie ma ich od kilku miesięcy.

Nie wnoszą żadnej wartości dodanej dla użytkownika końcowego, a wymagają dodatkowych zapytań do bazy danych, a oprócz tego biorąc pod uwagę kulawą implementacje i założenia wyniki i tak są skrajnie nieprzydatne do jakichkolwiek analiz i bardzo często pokazują wartości sprzeczne ze stanem faktycznym i logiką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi? :blink:

Chodzi o to ze mnie juz tu nie ma. Nie jestem tu dłuzej do niczego potrzebny więc i spróbowałem zablokowac konto. Niestety się nie udało...

Teraz odcinam się od tego wszystkiego i tyle.

 

Obecnie zajmuje się własnymi projektami, które tym razem są calkowicie od nikogo niezalezne a i przy okazji znacznie lepsze(to powinno dac sie zauwazyc w moim ostatnim artykule, który jest bardziej rozbudowany od tego co juz kiedys napisałem).

Jakby mnie ktoś szukał to wie gdzie znalezc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ze mnie juz tu nie ma. Nie jestem tu dłuzej do niczego potrzebny więc i spróbowałem zablokowac konto. Niestety się nie udało...

Teraz odcinam się od tego wszystkiego i tyle.

 

Obecnie zajmuje się własnymi projektami, które tym razem są calkowicie od nikogo niezalezne a i przy okazji znacznie lepsze(to powinno dac sie zauwazyc w moim ostatnim artykule, który jest bardziej rozbudowany od tego co juz kiedys napisałem).

Jakby mnie ktoś szukał to wie gdzie znalezc.

Ale po co robić taki ceremoniał z tym banowaniem siebie samego i w ogóle ? Nie wystarczy się wylogować po cichu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co robić taki ceremoniał z tym banowaniem siebie samego i w ogóle ? Nie wystarczy się wylogować po cichu ?

Ale czy ja tu cos nagłasniam? Taki stan konta był juz od kilku dni. Chciał ktos wyjasnien to odpisałem, więc o co ci chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie znam powodu dla którego zrezygnowałeś, ale to już Twoja prywatna sprawa . Jako użytkownika pamiętam Cię z dobrej strony, bo parę razy mi pomogłeś związku z Windowsem, ale to raczej nie temat do rozmów. Przynajmniej nie tu. Przepraszam za OT, ale musiałem to napisać

 

Co mogę dodać od siebie na temat forum to, że zaobserwowałem od dłuższego czasu fakt, że forum działa mi znacznie lepiej niż z pół roku temu. Wtedy forum potrafiło nieźle przymulić bez względu na porę. Co do listy aktywnych użytkowników to jest ona zbędna. Nie statystyki się liczą, ale jak prowadzi się forum, jacy userzy z niego korzystają, i co wnoszą.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy ja tu cos nagłasniam? Taki stan konta był juz od kilku dni. Chciał ktos wyjasnien to odpisałem, więc o co ci chodzi?

Chodzi mi o fakt zmiany grupy na banned, chyba nie było to konieczne do pożegnania się z forum, ale co ja tam wiem. ;)

Tak czy siak powodzenia jako ZlyUser. ;)

eot

 

---

 

żeby tak odejść od offtopa

@Devil - taaaak forum chodzi o niebo lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kcem marudzić, ale...

1) komentarze do raportów nadal się wysypują na polskich krzakach - albo do naprawy, albo dajcie info o tym, bo ciągle ku...chnia o tym zapominam

2) dałem propozycję nowego "ficzera" w temacie gdzieś powyżej/poniżej - można liczyć na jakieś wsparcie lub chociaż bluzgi? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem... Chcesz zasugerować że to wina daty mojego kompa?? Mam godzine prawidłową na kompie <_< A na forum daty postów mam o godzine do przodu od czasu przesunięcia godziny... :unsure: Mam napisane że mój post jest z godziny 13:19 i każdy jest z przesunięciem o godzine <_<

Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustaw sobie w profilu. Tak ciężko pokombinować?

 

Panel kontrolny->ustawienia forum

Czas GMT+1

Odznacz pola korekcji DST.

 

Dżizas, ile razy będzie się jeszcze to pojawiać? Przy każdej zmianie czasu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sorry ale nie jestem na tyle starym użytkownikiem i to pierwsza zmiana czasu jak jestem na forum. Że jesteśmy w strefie GMT +1 to wiem ale jakaś korekcja to nie wiedziałem co to... Ok dzięki i sry za kłopot.

 

PS. Odznaczyłem korekcję DST i nic nie dało. Czas letni zaznaczony.

Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sorry ale nie jestem na tyle starym użytkownikiem i to pierwsza zmiana czasu jak jestem na forum. Że jesteśmy w strefie GMT +1 to wiem ale jakaś korekcja to nie wiedziałem co to... Ok dzięki i sry za kłopot.

 

PS. Odznaczyłem korekcję DST i nic nie dało. Czas letni zaznaczony.

To odznacz i czas letni. Zresztą napisałem Ci: Odznacz pola korekcji DST.

 

I włącz myślenie. To, że jesteś nowym userem od niego nie zwalnia.

Masz dostępne opcje w profilu, to ich użyj. Nie zadziała jedna, kliknij na drugą i tak dalej.

To, co sam znajdziesz, zostanie Ci w głowie i wyeliminuje pytanie przy kolejnej zmianie czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawidłowe ustawienie w profilu dla nas to:

Strefa czasowa: +1

WYŁĄCZONE opcje "czas letni" i "automatyczna korekcja DST" i takie są ustawienia domyślne.

IPB ma to kretyńsko rozwiązane (albo sensowne jeśli serwer działa w UTC).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,coś od wczoraj przestała mi się otwierać stronka,przez ie,a ff ładnie śmiga.Zaznaczam,że tylko forum,bo strona główna normalnie odpala.

Sprawdziłem u mnie też w IE sie nie otwiera. (IE 6)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,coś od wczoraj przestała mi się otwierać stronka,przez ie,a ff ładnie śmiga.Zaznaczam,że tylko forum,bo strona główna normalnie odpala.

Rzeczywiście mogły występować pewne drobne problemy dla użytkowników korzystających z produktów przeglądarko podobnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to jakas dyskryminacja??,bo po tych waszych odpowiedziach tak wnioskuje.Nie wiem co ty nazywasz przegladarko podobne?? Korzystam tak samo z ff,jak i ie6 z ktorego nie mam zamiaru rezygnowc,nawet z takiego blachego powodu jak gierka gangsters,ktora jedynie na ie6 smiga prawidlowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to jakas dyskryminacja??,bo po tych waszych odpowiedziach tak wnioskuje.Nie wiem co ty nazywasz przegladarko podobne?? Korzystam tak samo z ff,jak i ie6 z ktorego nie mam zamiaru rezygnowc,nawet z takiego blachego powodu jak gierka gangsters,ktora jedynie na ie6 smiga prawidlowo.

Produktami przeglądarko podobnymi nazywam IE ze względu na to, że mają bardzo mało wspólnego z prawidłową interpretacją obowiązujących standardów. Celowo nie dyskryminujemy, natomiast ponieważ w tym pseudo produkcie trudno nawet odpalić sensowne testy automatyczne by stwierdzić czy coś się przypadkiem nie popsuło plus fakt, że fizycznie nie mam możliwości uruchomienia tego cudownego produktu w wersji 6 to czasami może się coś popsuć, ale biorąc pod uwagę jak znikomy procent odwiedzających te forum używa tego 8 letniego skansenu łez specjalnie nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu (ok 2 tygodni) mam coś takiego, że po wejściu do jakiegoś tematu przekierowuje mnie na stronę z błędem, że nie ma takiej strony. Dzieje się to dość często jak i przed chwilą:

 

Dołączona grafika

 

Nie jest to może takie uciążliwe, ale troszkę denerwuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu (ok 2 tygodni) mam coś takiego, że po wejściu do jakiegoś tematu przekierowuje mnie na stronę z błędem, że nie ma takiej strony. Dzieje się to dość często jak i przed chwilą:

 

 

Nie jest to może takie uciążliwe, ale troszkę denerwuje ;)

Bo nie ma takiego folderu jak adimages. Wyłaczenie dziwnych programów próbujących blokować reklamy lub innych "proxy" powinno pomóc.

 

Może ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tymi gościami zaznaczonymi na zielono? :blink:

J.w. Wyłączyć proxy, przeczyścić cache, sprawdzić komputer pod obecność dziwactw. Takich obrazków nie serwowaliśmy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytać czy można prosić o powiększenie limitu wielkości avatara do np. 120x105 px? Limit wagi mógłby spokojnie zostać taki jaki jest a zaproponowany rozmiar ładnie by się komponował z tabelą z informcjami bez konieczności jej modyfikacji.

 

Pozdrawiam.

 

/Edit

W profilu też można spokojnie zwiększyć szerokość do 200px, bo teraz przy maksymalnej szerokości (150px) wygląda to tak:

Dołączona grafika

Edytowane przez Rikki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...