Skocz do zawartości
Gość Pacific

Coś Nie Tak Z Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Skalują się javascriptem.

Efekt jest taki, że jak wejdziesz w temat o kraksie samolotu na jedną z ostatnich stron, znajdziesz obrazek 3000 x ileśtam pikseli, zajmujący chyba ponad mega, który nie dość, że chwilę się ładuje (na nie za wolnym łączu), to jeszcze dość często mi się odświeża w cache.

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli użytkownicy będą wstawiać rozsądne zdjęcia to nie będzie problemu ;)

Jednocześnie przyznaję rację: resize po uprzednim załadowaniu całej fotki jest niedoskonałym wyjściem.

Już nie można błędu z pośpiechu zrobić. Dzięki [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Dzieki, Rzeczywiście bo o rozjezdzanie/nie skalowanie obrazkow tez mialem beczeć :lol2: . Skorka Light i swiety spokoj, nie ma paska z lewej ani rozjezdzania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Szukałem ale nie znalazłem odpowiedzi bo szukajka mnie wnerwia.Jak ustawić opcje, w której po wpisaniu wyszukiwanej frazy wyskakują od razu posty zawierające wyniki a nie jak teraz listę tematów w której owa fraza sie znajduje i trzeba po kolei klikać i dopiero sie wyświetla szukany post.Nawet jeśli wykorzystuje przeszukiwanie tematu to wyświetla mi wyniki tak , ze muszę klikać na każdy post po kolei zamiast otrzymać wyniki post pod postem.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam marco pisał, że w 3.0 wyświetlane są fragmenty postów i nie ma możliwości zmiany. Proponuję zawężać wyniki odpowiednimi frazami.

 

Edit

 

Czy da się zrobić tak, by wyszukiwarka tematowa wypluwała całe posty, a nie tylko ich kilka pierwszych zdań?

Nie ma takiej możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam marco pisał, że w 3.0 wyświetlane są fragmenty postów i nie ma możliwości zmiany. Proponuję zawężać wyniki odpowiednimi frazami.

 

Edit

 

Dzieki za info.To przysłowiowa kupa w tym temacie bo strasznie utrudnia to wyszukiwanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytowanie nie robi, zaznaczam cytuj, później dodaj odpowiedz i w okienku nie ma cytatu.

ff 3.6, jeszcze niedawno działało ok, nie wgrywałem od tego czasu żadnych dodatków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytowanie nie robi, zaznaczam cytuj, później dodaj odpowiedz i w okienku nie ma cytatu.

ff 3.6, jeszcze niedawno działało ok, nie wgrywałem od tego czasu żadnych dodatków.

 

Jaka skórka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytowanie nie robi, zaznaczam cytuj, później dodaj odpowiedz i w okienku nie ma cytatu.

ff 3.6, jeszcze niedawno działało ok, nie wgrywałem od tego czasu żadnych dodatków.

 

U mnie to samo, na tym samym FF. CleanCut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marku, jak masz chwilkę to zechciej rzucić okiem do tematu na moderce. klik

Nie wiem, ile z nich poprawił romek, ale łączenia raczej nie poprawiał. No chyba że samo się naprawiło. Skóra CleanCut.

 

No i przypominam o takim wynalazku jak Tracker ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ip.board

 

Wcześniej działało ok a nic nie modyfikowałem w ff.

 

Wywal wszystkie ciacha zwiazane z domena PurePC. U mnie pomoglo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...