Skocz do zawartości
JMKS

16m Low Clock Challenge (3ghz, 3,5ghz)

Rekomendowane odpowiedzi

Bo podmienie dysk na taki z odpowiednim systemem :D

Chyba bedziesz musial... bo to tak narazie dla treningu przeprowadzone (bardziej na przetestowanie memek)...

 

Zreszta tez moglbym sie ruszyc i zmienic system (mam sysa od Nf3 poprzez Nf4 a teraz Nf6 :lol2: :lol2: :lol2: ) i dziala :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pi16 wersja beta, taki pierwszy run do lowclock, nie mam ostatnio czasu sie bawic, system delikatnie do poprawy i timingi tez mozna mysle spokojnie zejsc cos.

 

?. 11'29.000 - hary - S64 3000+ @ 2500.6MHz, DFI SLI-M2/G, Micron D9 | SCREEN

 

Dołączona grafika

Edytowane przez hary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie AM2 jest wyraznie wolniejsze od s.939, nie wiem jakbym sie staral to mam kilka sekund straty, no chyba ze memki bym mial taktowane powyzej 500, ale chyba sie nie da zeby przy 2500MHz to zrobic :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie AM2 jest wyraznie wolniejsze od s.939, nie wiem jakbym sie staral to mam kilka sekund straty, no chyba ze memki bym mial taktowane powyzej 500, ale chyba sie nie da zeby przy 2500MHz to zrobic :/

No i które DDr2'ki dadzą radę wielbłądom @ 270 2-2-2 i dobrymi alphami .. . ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i moze te 4x kaszu tez troche pomaga...... no i gigs ramu vs 512

 

hmm.... :D

entu ciii, bo albo to plyta jest wolniejsza od dfi, albo system dowalony, pozniej ide na wodke to sprawdze co i jak :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile wytrzymuje czego? Do tych memków to se można raila ciągnąć :lol: kszonek przecie ostatnio im 3.5V zapodawał ;)

Raila chyba 5v ;)

 

niestety powyżej 3,63 nie dodaje już mhz, a szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała poprawka, ale nadal idzie jeszcze zejść z czasem, miałem run'a na 13:10.8xx ale mi się na final loop wywaliło... pozatym musze jeszcze pare tweaków do windy posprawdzać dogłębniej ;)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oberwalem juz tylko minimalnie czasy...

 

 

 

nie znam zbyt wielu windowsowych trickow, nie mam tez przekonania czy cw robie dobrze bo roznica albo jest albo nie ma albo na niekorzysc i nie wiem od czego zalezy ;].

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

szkoda ze cep nie daje rady z fsb 500 poleciec :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kat 3,0GHz Intel C2D :

 

?. 7'09.281 - Ricci - E6600 (6x500), DFI Infinity 965-S Dark (i965P), mem @ 500MHz 4-4-4-9 (dual DDR2) | SCREEN

 

Dołączona grafika

 

Kat 3,5GHz Intel C2D :

 

?. 6'19.328 - Ricci - E6600 (7x500), DFI Infinity 965-S Dark (i965P), mem @ 500MHz 4-4-4-9 (dual DDR2) | SCREEN

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo - całkiem szybko :D

Jednak sporo wolniej od Quad'a,nie wiem na ile to przez mój gorzej zoptymalizowany system,a ile dfi( i czy jest wolniejsza). :)

Może cos by tam utargował robiłem po jednym przejściu,a drugie jest szybsze,ale to jest kwestia 0,3-0,5s

btw,ładnie porównałeś p35. :)

Edit;

aha,dfi reaguje na trójki: 3-3-3, 4-3-3, 4-4-3, 4-4-4 to inne czasy; na 1Gb(PDP) robiłem:

7x428 3-3-3 ~7'20s

7x428 4-4-4 ~7,28s

a te pośrednie alphy mieszczą się w tym przedziale. :wink:

Edytowane przez Ricci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kategoria Intel 4GHz

 

Może trochę siłowo ale poszło :D

Z zegarków pamięci powinno być chyba szybciej ...

nie cytujemy obrazków

@ sansaba

Eee lipa ;) 2GB przy takich taktach, oraz niski mnoznik x14 powinien dać przynajmniej 12:2x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh dzisiaj pechowy dzien, ale to co :D

 

Dołączona grafika

 

Pierwsze podejscie do normalnego zestawu C2D, mysle ze nie jest zle. Wynik mozna jeszcze poprawic bo memki dawaly rade 4-4-4-4, ale czemu nie zapisalem to nie wiem :blink: Bez CW. Poprawy nie bedzie bo memki mialy ciut zbyt wysokie Vdimm przez 4 godzin i wyzionely ducha <_<

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...