Skocz do zawartości
ryba

[artykuł]: Rzut Okiem - R.o.g - Płyty Dla Graczy

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzęt dla gracza/entuzjasty - niby prosta sprawa, jednak nie do końca. Czym tak naprawdę powinien cechować się taki hardware? Wydajność stoi pewnie na szczycie oczekiwań, następnie możemy wybierać pomiędzy jakością, marką, wyglądem i jak bardzo jest to towar “odbajerowany". W końcu na różnych turniejach i spotkaniach trzeba jakość odróżniać się od innych, aby wyrobić sobie osobny styl – podobnie jak z ubiorem. W dzisiejszym artykule zagłębimy się w ofertę firmy Asus, mianowicie serię płyt R.O.G.

 

 

Dołączona grafika

 

 

Pełna treść artykułu pod tym linkiem

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny folder reklamowy z obrazkami a gdzie jakas zawartosc i tresc ? Albo o zgrozo jakis test skoro to plyty o super wydajnosci?

to nie jest test plyt glownych, tylko rzut okiem na serie. Test za kilka dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zechce mi może ktoś wyjaśnić dlaczego to PCI-E x1 na górze jest zamontowane na odwrót??

 

 

EDIT:

Acha dobra, już wiem. Dźwiękówki od Asusa takie mają, ale ciekaw jestem po co...

Edytowane przez -=Qroń=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zechce mi może ktoś wyjaśnić dlaczego to PCI-E x1 na górze jest zamontowane na odwrót??

EDIT:

Acha dobra, już wiem. Dźwiękówki od Asusa takie mają, ale ciekaw jestem po co...

Nie widzę tu żadnej karty http://www.purepc.pl/node/1205

(wersja https się nie otwiera ze względu na niezgodność certyfikatu)

Edytowane przez dwaIP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zechce mi może ktoś wyjaśnić dlaczego to PCI-E x1 na górze jest zamontowane na odwrót??

EDIT:

Acha dobra, już wiem. Dźwiękówki od Asusa takie mają, ale ciekaw jestem po co...

po to, zebys nie wsadzil tam nic innego procz tej dzwiekowki, bo to nie jest zwykly slot pci-e 1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po to, zebys nie wsadzil tam nic innego procz tej dzwiekowki, bo to nie jest zwykly slot pci-e 1x

Nie no to logiczne, chodzi mi o to po co w ogóle się w takie coś zabawili. Zagranie marketingowe, czy te dźwiękówki mają w sobie coś specjalnego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie certyfikat jest w drodze, teraz właśnie testujemy opcje SSL i jej przydatność.

 

W zamierzeniu było napisane rzut okiem, ponieważ seria jest nowa i warto było ją pokazać bo wyróżnia się od ogółu. Testy wydajnościowe w zestawieniu za około tydzień. Czy to folder reklamowy? Przepraszam czy wiesz o czym mówisz i co nam zarzucasz? Konstruktywna krytyka jest na miejscu lecz zarzuty z palca wyssane nie bardzo.

 

Opcje dźwiękówek na specjalnym innym złączu są przecież znane już od dawna, przypomnienie serii Lan Party od DFi więc czemu tu się dziwić, że również firma Asus poszła w ich ślady.

 

Więcej danych technicznych już nie długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy tak psioczy bo takiej płyty nie ma, a pewnie by chciał mieć. Ale oczywiście za nic się nie przyzna bo to jest "lipny" sprzęt i "chwyt marketingowy" :lol2:

A no i jeszcze można stracić oczy przez światełka :mur: czego to ja się na tym forum nie dowiem :wink:

Edytowane przez MrMike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zamierzeniu było napisane rzut okiem, ponieważ seria jest nowa i warto było ją pokazać bo wyróżnia się od ogółu. Testy wydajnościowe w zestawieniu za około tydzień. Czy to folder reklamowy? Przepraszam czy wiesz o czym mówisz i co nam zarzucasz? Konstruktywna krytyka jest na miejscu lecz zarzuty z palca wyssane nie bardzo.

A co ten "Rzut okiem" wnosi do tematu? Co w nim jest takiego czego nie napisali w materialach reklamowych asusa na ich stronie www? I jaki pozytek z niego ma uzytkownik portalu ktory podobno mial byc ambitniejszy niz niektore konkurencyjne serwisy.

Sorry ale nie widze powodow do dumy po wrzuceniu na portal czegos co powinno stanowic pare stron wstepu do wlasciwego opisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ten "Rzut okiem" wnosi do tematu? Co w nim jest takiego czego nie napisali w materialach reklamowych asusa na ich stronie www? I jaki pozytek z niego ma uzytkownik portalu ktory podobno mial byc ambitniejszy niz niektore konkurencyjne serwisy.

Sorry ale nie widze powodow do dumy po wrzuceniu na portal czegos co powinno stanowic pare stron wstepu do wlasciwego opisu.

To jest swego rodzaju zapowiedź artykułu a nie artykuł sam w sobie czy to tak ciężko zrozumieć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ten "Rzut okiem" wnosi do tematu? Co w nim jest takiego czego nie napisali w materialach reklamowych asusa na ich stronie www? I jaki pozytek z niego ma uzytkownik portalu ktory podobno mial byc ambitniejszy niz niektore konkurencyjne serwisy.

Sorry ale nie widze powodow do dumy po wrzuceniu na portal czegos co powinno stanowic pare stron wstepu do wlasciwego opisu.

To, ze nie kazdy wie, ze taka seria istnieje. Strona Asusa tez dziala jakby chciala a nie mogla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie dorzucenie kilkuset złotych różnicy z konwencjonalnego modelu, nie zaowocuje żadną wymierną (ew. minimalną) korzyścią. Ani wydajnością, ani stabilnością, ani możliwościami overclockerskimi.

Płyty takie są produkowane dla ludzi którzy mają potrzebę wydania pieniędzy. Kupując tą płytę potrzeba wydania dużej sumy na sprzęt jest zaspokojona, a asus pobiera opłatę (kilka ładnych stówek) za dostarczenie nie płyty, lecz wytworzenie przekonania w psychice klienta że ma coś porządnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam że artykuły typu "rzut okiem" są niepotrzebne...

 

Nadaje się to na wstęp do obszerniejszego artu, ale samo jest nikomu nie potrzebne, ani chyba zbytnio nie podnieca

 

Nazywanie TEGO artykułem to imo porażka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam że artykuły typu "rzut okiem" są niepotrzebne...

 

Nadaje się to na wstęp do obszerniejszego artu, ale samo jest nikomu nie potrzebne, ani chyba zbytnio nie podnieca

 

Nazywanie TEGO artykułem to imo porażka

 

Nie chcesz - nie czytaj! / To jest wstęp do artykułu jakbyś nie zauważył co kolega ryba napisał.

 

Poza tym taki Janek czy Franek nie mający zielonego pojęcia co to są płyty R.O.G dzięki takiemu krótkiemu artykułowi dowie się wszystkiego na ten temat. I temat płyt R.O.G nie będzie już mu obcy.

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszym artykule...

Nie zauważyłem niczego typu: "wstęp do artykułu..."

 

 

To już sprawa polityki marketingowej Asusa żeby Janek czy Franek dowiedzieli się o płytach R.o.g. i wydali więcej kasy na bajery

 

Uważam tylko po prostu że lepiej było poczekać te kilka dni na pełne testy i dopiero wtedy napisać "pełen" artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Strona Asusa tez dziala jakby chciala a nie mogla.

To fakt...ale poczekasz i wejdziesz :wink: Zasysalem z ich www wszystkie stery do mojego Asusa. Da sie :wink:

Cos jeszcze...Zobacz www Gigagowna albo polska MSI...wyczyn jak zassac uda sie pdf'a...

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcesz - nie czytaj! / To jest wstęp do artykułu jakbyś nie zauważył co kolega ryba napisał.

 

Poza tym taki Janek czy Franek nie mający zielonego pojęcia co to są płyty R.O.G dzięki takiemu krótkiemu artykułowi dowie się wszystkiego na ten temat. I temat płyt R.O.G nie będzie już mu obcy.

 

No brawo rozumiem , ze o tego Janka i Franka to chyba z benchmarkiem i chipem konkurujemy skoro nie widzieli nigdy commando albo strikera :D

 

Ale widze , ze jakakolwiek krytyka i tak tylko wlacza u redaktorow syndrom oblezonej twierdzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No brawo rozumiem , ze o tego Janka i Franka to chyba z benchmarkiem i chipem konkurujemy skoro nie widzieli nigdy commando albo strikera :D

 

Ale widze , ze jakakolwiek krytyka i tak tylko wlacza u redaktorow syndrom oblezonej twierdzy.

Ależ krytykuj :) ale z sensem i konstruktywnie, bo stwierdzenie ze art nie przyda sie nikomu jest imho bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi minie bardzo podejście co nie których typu "artykuł bez sensu i nie potrzebny" człowiek zrobił parę fotek krótki opis wstępny do większego artykułu i oberwało mu się za to że się stara, nic tak nie mobilizuje jak tego typu "przychylne" opinie... N/C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

A ja jestem za "rzut okiem" bo wiem czy warto wygospodarować sobie na dany art trochę czasu w tygodniu czy może poczekać do weekendu ;). Prawda tutaj napisane ciut mało jak na zapowiedź (może mam już jakieś zboczenie na tym punkcie) ale i tak ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...