Skocz do zawartości
kojak_ct

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Tu się muszę zgodzić, dla mnie PS3 też jest tylko konsolą dla ex'ów. Jeśli ich zabraknie (tych mnie interesujących), to konsola wywędruje z salonu bardzo szybko.

 

kucyk, GOW III w ogóle Ci nie wszedł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kucyk przez Ciebie usmialem sie dzis w pracy nieziemsko dzieki za poprawienie humoru, twego zachowania i opini nie bede komentowal bo masz do tego pelne prawo a to ze ja mam odmienne zdanie to juz inna sprawa. ;)

 

Nie wytrzymalem i musze sie zapytac .... wyjasnij mi prosze doglebnie co chciales powiedziec przez oto te zdanie "Po prostu uwazam, ze PS3 to gorsza platforma do gier"

Edytowane przez nuO3-Lzuruha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kucyk przez Ciebie usmialem sie dzis w pracy nieziemsko dzieki za poprawienie humoru, twego zachowania i opini nie bede komentowal bo masz do tego pelne prawo a to ze ja mam odmienne zdanie to juz inna sprawa. ;)

 

Nie wytrzymalem i musze sie zapytac .... wyjasnij mi prosze doglebnie co chciales powiedziec przez oto te zdanie "Po prostu uwazam, ze PS3 to gorsza platforma do gier"

 

Juz ci wyjasniam - wolny ps store w ktory nawet nie chce mi sie wchodzic, a demka musialem szukac za pomoca funkcji search "demo" omfg.

Granie online lezy. Przy tej usludze w wykonaniu sony, xbox live nie jest wart 50e na rok, jest wart dwa razy wiecej... Dlugie Instalacje gier, po ktorych konsola dalej robi wrazenie wolnej (loadingi itp). Drozsze gry (od 5 do 10e na egzemplarzu). Slizgajace sie analogi w padach. Cena konsoli x 1.5 cena xboxa. Caly tzw user experience lezy. Opisuje po prostu swoje wrazenia i tyle. Tak sie sklada, ze pracuje teraz w branzy "video games" i na codzien spotykam ludzi, ktorych praca polega na graniu i nie rozmawialem jeszcze z zadnym posiadaczem obu platform, ktory nie powiedzialby, ze xbox jest po prostu lepszy, sorry jak nie mozesz tego przelknac :)

 

Konsole lyka ode mnie gosc z pracy, poprzednia ps3 mu siadla. Sam mi mowil, ze nie trace duzo nie majac ps3 i ze on po prostu uwielbia x360, nie posluchalem go i jestem 50e w plecy, ale bogatszy w doswiadczenie o ktorym w sumie chcialbym szybko zapomniec :)

 

draak - wcale, po prostu wole pykac w just cause 2 niz w gow3, nie podchodza mi takie gry i nic na to nie poradze.

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze to miałem Ci odradzić PS3 zanim ją jeszcze kupiłeś i pytałeś czy warto bo podszedłeś do niej jako do zła koniecznego więc czego się spodziewać? Z drugiej strony sądziłem, że PS3 wywalisz po ok miesiącu a tu raptem kilka dni. :) Wady, które wymieniłeś to tak na siłę pewnie ale to nie moja sprawa i nie będę się wypowiadał bo nie płacą mi za to. Ja na początku roku kupiłem X360 by przekonać się o jej miażdżącej przewadze i co? Pograłem we wszystkie killery i sprzedałem bo nie ma nic ciekawego a i sama konsola wygląda bardzo tandetnie stojąc obok mojego Fat-a. No ale nie poszedłem do tematu o X360 i nie wylewałem swoich żali bo i po co? Każdy kupuje konsole pod siebie. Trzeba się było kierować rozsądkiem to byś nie był w plecy 50e. ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości.. co jest wolnego w PS Store? Rozumiem że dema na X'ie wyszukujesz za pomocą myśli ... wróóćć to dopiero da Natal 2 ;) Z tym graniem online też ciekawe, rozumiem że X360 ma jakieś lepsze oprogramowanie sieciowe i pakietuje dane po łączach przed PC i innymi konsolami ;) Odnośnie droższych gier to generalnie już szkoda komentować..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie rozumiem tego:

Konsole lyka ode mnie gosc z pracy, poprzednia ps3 mu siadla. Sam mi mowil, ze nie trace duzo nie majac ps3 i ze on po prostu uwielbia x360, nie posluchalem go i jestem 50e w plecy, ale bogatszy w doswiadczenie o ktorym w sumie chcialbym szybko zapomniec :)

 

Gość ma PS3, siadła mu, kupuje od Ciebie PS3 ale uwielbia X360? To czemu iksa nie kupi? :) Tego fenomenu nie rozumie. Wybiera konsolę gorszą pod każdym względem i na dodatek droższą? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie rozumiem tego:

 

 

Gość ma PS3, siadła mu, kupuje od Ciebie PS3 ale uwielbia X360? To czemu iksa nie kupi? :) Tego fenomenu nie rozumie. Wybiera konsolę gorszą pod każdym względem i na dodatek droższą? :blink:

 

ma X'a i Wii, PS3 kupuje tylko dla exclusivow, taka praca, same konsolowe swiry ;)

 

spoko panowie, przeciez nie mam zamiaru prowadzic tu jakiegos flejma, po prostu przyjemniej mi sie gralo na klocku i tyle, a wiadomo, ze najlepiej posiadac obie platformy :)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X360 ma sporo ciekawych gier, ale jeśli chodzi o exclusive'y to wymięka na daną chwilę. A z PS3 będzie jeszcze lepiej pod tyn względem. Na 360 też wyjdzie parę gier, ale reszta to bez znaczenia jaką konsolę wybierze się, bo większość to multiplatformówki, które wychodzą na X360 i na PS3, a czasem też na PC lub inne konsole jak Wii.

 

Jeśli chodzi o granie przez Internet to cóż XBL tu faktycznie wypada lepiej. Ale czy aż tak, by tyle za to płacić ? Cóż jest wygodniej i szybciej to na pewno, ale do PSN tez idzie się przyzwyczaić. Demka instalują się wolno to prawda. Ogólnie cały ten system instalowania wypada blado w porównaniu do XBL. Tam wystarczy pobrać i można od razu używać. Demka są darmowe na PSN jak i XBL. Czasem trzeba odczekać na XBL jak się nie ma Golda. Także po 2 miesiącach testów różnych gier na PS3 nie zgodzę się że jest to gorszą platforma. Przynajmniej na dzień dzisiejszy.

 

Zaczyna mocno doganiać X360, chociaż ma spore zaległości. A jeśli chodzi o popularność danej platformy to cóż pewna część posiadaczy X360 kieruje się jednym i tym samym argumentem. Przeróbka napędu i back'upy. No i cena X360 też jednak niższa. Chociaż ja kupiłem używkę PS3 taniej niż za nówkę X360 i do tego w niezłym stanie jak na razie. Także nie żałuję. Ale jak to zwykle bywa czas pokaże. Na razie się nie martwię o przyszłość PS3. Szczerze to częściej martwi mnie przyszłość właśnie X360.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wady, które wymieniłeś to tak na siłę pewnie ale to nie moja sprawa i nie będę się wypowiadał bo nie płacą mi za to. Ja na początku roku kupiłem X360 by przekonać się o jej miażdżącej przewadze i co? Pograłem we wszystkie killery i sprzedałem bo nie ma nic ciekawego a i sama konsola wygląda bardzo tandetnie stojąc obok mojego Fat-a.

 

Wow, faktycznie, tandetny wyglad to tez wada "nie na sile".

 

Pomijajac PS Store (ktorego nie uzywam), dem (ktorych nie sciagam, bo w to co chce zagrac to i tak mam pelne wersje), pada (kazdy ma swoj gust i swoje dlonie), ceny gier (mozna kupic uzywke) i platnosc za on-line to ja nie moge zrozumiec jednej prostej sprawy: wlaczylem gre na X, wyskakuje ze jest aktualizacja, klikam i po kilkudziesieciu sekundach juz moge grac. Tymczasem na PS3 aktualizacje gier zajmuja KILKASET mega. Jak to w ogole jest mozliwe. Lacze internetowe moze nie jest super szybkie, ale to nie ma jakby znaczenia. Skad takie dysproporcje w wielkosci patchy?

 

Jesli chodzi o exlusivy to faktycznie, na chwile obecna X moze nie ma jakis killerow na horyzoncie, ale bez przesady PS3 tez mial swoje slabe chwile. Co wiecej, skoncze U2 i na chwile obecna jedynym tytulem, ktory bede chcial obadac to GT5. Oczywiscie jesli chodzi o exl, bo multiplatformy na defaulcie laduja na X.

Edytowane przez maSTHa212
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tymi cenami gier, jak zazwyczaj sprawdzam na Allegro to na obie platformy kosztują prawie tyle samo, czasem jest różnica, ale max 10zł w którąkolwiek stronę. W sklepach też jest podobnie, np. Just Cause 2 w Ultimie kosztuje 179zł na obie platformy, Assassins Creed 2 w wersji ang na PS3 139zł, X360 199zł, wersja polska - obie po 199zł; Dante's Inferno po 199zł obie; Modern Warfare 2 po 169zł. Także nie opowiadajcie bzdur, ceny gier PS3 były faktycznie wyższe, ale na początku.

 

Co do tych kilkusetmegowych patchy to nie wiem, ale takie duże patche raczej żadko się zdarzają, może mają jakiś dodatkowy content. Jeśl chodzi o exy to X360 wygląda blado, ale poczekajmy na E3, wtedy będzie można coś więcej powiedzieć.

 

Aha kucyk, no narzekasz na to pudełko, że tania chińszczyzna, moze i tak (mnie tak bardzo pudełka nie interesują), ale tą tanią chińszczyznę wyciąga się jednak z highendowego pudełka po Xie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz ci wyjasniam - wolny ps store w ktory nawet nie chce mi sie wchodzic, a demka musialem szukac za pomoca funkcji search "demo" omfg.

Granie online lezy. Przy tej usludze w wykonaniu sony, xbox live nie jest wart 50e na rok, jest wart dwa razy wiecej... Dlugie Instalacje gier, po ktorych konsola dalej robi wrazenie wolnej (loadingi itp). Drozsze gry (od 5 do 10e na egzemplarzu). Slizgajace sie analogi w padach. Cena konsoli x 1.5 cena xboxa. Caly tzw user experience lezy. Opisuje po prostu swoje wrazenia i tyle. Tak sie sklada, ze pracuje teraz w branzy "video games" i na codzien spotykam ludzi, ktorych praca polega na graniu i nie rozmawialem jeszcze z zadnym posiadaczem obu platform, ktory nie powiedzialby, ze xbox jest po prostu lepszy, sorry jak nie mozesz tego przelknac :)

 

Konsole lyka ode mnie gosc z pracy, poprzednia ps3 mu siadla. Sam mi mowil, ze nie trace duzo nie majac ps3 i ze on po prostu uwielbia x360, nie posluchalem go i jestem 50e w plecy, ale bogatszy w doswiadczenie o ktorym w sumie chcialbym szybko zapomniec :)

 

draak - wcale, po prostu wole pykac w just cause 2 niz w gow3, nie podchodza mi takie gry i nic na to nie poradze.

 

LoL dawno się tak nie ubawiłem. Kolega chyba powrócił z 2008 roku do nas ;) Jeszcze tylko zapomniałeś dopisać , że złe PS3 jest za ciche i przez to zasypiasz na fotelu grając w nudne ekslusiwy Sony co we wspaniałym Xboxie nigdy ci się nie zdarzyło jak wentylator pracuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz czyli jak dobrze rozumiem 250GB dysk 2,5" + przeniesienie danych to kwota 560 ziko? Hmm przy tym "deal of the month", 399 za 250GB do X wyglada jak promo ;)

 

zapomniales dodac ze stary dysk zostaje u Ciebie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po kiego ? 80 GB spokojnie wystarczy. Chyba, że ktoś nałogowo kolekcjonuje demka i mini czy jakieś tam dodatki. Co innego Ci co mają 20 GB, 40 GB dyski. A nie jest też tak, że możesz tam podpiąć dowolny dysk 2.5" i na własną rękę przenieść dane ze starego dysku ? Co jak co, ale 560 zł to jednak spora sumka nawet jak za 250 GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję, to nie da się przenieść danych z jednego dysku do drugiego by działało bezproblemowo. :) Ofc. można wsio zassać na drugi dysk (minisy, demka, pełne wersje. Save'y można przerzucic. i to wystaczy... za 500zł wiadomo że można kupić porządny dysk do trójeczki... Jak na razie firmowa 60 mi starczy, potem po prostu coś dokupię... no chyba że szybciej padnie. xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję, to nie da się przenieść danych z jednego dysku do drugiego by działało bezproblemowo. :) Ofc. można wsio zassać na drugi dysk (minisy, demka, pełne wersje. Save'y można przerzucic. i to wystaczy... za 500zł wiadomo że można kupić porządny dysk do trójeczki... Jak na razie firmowa 60 mi starczy, potem po prostu coś dokupię... no chyba że szybciej padnie. xD

 

oczywiscie ze da sie przeniesc wszystkie dane z jednego dysku na drugi bezproblemowo czy to robiac pelen backup na dysk zewnetrzny czy tez spinajac kablem sieciowym dwie czarnule ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi powie jak działa Media Server ? Ponoć można odpalać filmy x264 w kontenerze mkv.* udostępniając je po kablu. Rozumiem, że muszę podpiąć kartę sieciową w komputerze z tą w PS3 ? Czyli zrobić najzwyklejszy LAN. A pliki z filmami udostępnić jak w zwykłym otoczeniu sieciowym ? A może jakiś soft potrzebny czy jak to działa ? Prosiłbym o jakiś poradnik jak to zrobić, albo dać linka do FAQ. Na 1 stronie niczego nie znalazłem w FAQ.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.ps3mediaserver.org

 

Zapewne konsolę masz podłączoną do sieci przez wifi/kabel do routera. Wystarczy odpalić ten program, skonfigurować (udostępniane katalogi, jakość streamowanego filmu) i tyle. W konsoli po uprzednim wykryciu przez PS3MS PS3'jki powinna pokazać się ikona Media Server w zakładkach mediów i można oglądać.

Edytowane przez Yog-Sothoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież Apple to urządzenia które łączą w sobie wszystkie wady konsol i pecetów bez żadnej z ich zalet :D

 

 

Swoją drogą to samemu można to zrobić za 200 zeta (tyle stoi seagate 7200 rpm 320 GB )

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...