Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Huh? 100PLN to jest dużo? Nie sądzę, by był sens deliberowania nad 50PLN w tą, czy inną stronę- to w końcu 3 long drinki albo 4 piwa mniej w piątkowy wieczór. Zazwczaj jak coś kupuję, to jest to najlepsza oferta z rynku i dlatego też poleciłem w/w ładowarkę. eot

 

@Tompior- bez problemu wysylają DHL'em z Niemiec (w czasie do 3 tyg.). W specjalnej ofercie dla właścicieli zarejestrowanych elite oraz premium (nie "albo", 2 konsole mają być zarejestrowane na jedno nazwisko) pozwolono mi wybrać kolor (czarny, biały i limitowany z Halo3 (sic!) ). Dopiero gdy po raz drugi będę reklamował pada, to trzeba wysłać wadliwego do nich. Aż dziwne, że polscy "biznesmeni" z allegro jeszcze na to nie wpadli...

Czyli, posiadajac konsole premium (i zadna inna) musze odeslac pada i wtedy przysla mi nowego, a osoby majace 2 konsole dostaja 1 pada gratis? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ręce opadają. To zdanie dotyczyło możliwości wyboru koloru pada. Może odpowiadając na twoje pytania trzeba unikać zdań złożonych?

 

I dlaczego pytasz Pocę, a nie autora wypowiedzi, którą cytujesz? Jesteś jednostką aspołeczną, która nie wie, jak uzyskać odpowiedzi na swoje pytania? :lol:

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli XBOX wyzionął ducha(migaja3 czerwone diody) i chcę go oddać tam gdzie był kupiony(do Media Markt) to mam oddać samą konsolę czy z wszystkimi akcesoriami(dysk, pad, headset, pudło itp)?

Po pierwsze nie oddajesz do MM, tylko dzwonisz do M$ i przyjezdzaja po konsole (chyba ze wyzionął ducha powiedzmy po 2 dniach od zakupu). A po drugie wysyłasz samą konsolę. Bez akcesoriow. A po trzecie wysil się i poczytaj , bo było to już wałkowane 1000 razy :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep jej nie naprawi, tylko serwis Microsoftu. Rejestrujesz ją tam, wysyłasz i masz nówkę. A jeśli ją sprzedasz i komuś się zepsuje, to gwarancje będziesz Ty załatwiał (też przez serwis, bo tam sprawdzają dane osobowe z tego co wiem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jestes pewien, ze dostarcza? Kupujac przed swietami elite'a w Empiku dostalem pismo od CDP, w ktorym napisane jest, ze obowiazki gwaranta przejmuje na siebie MS, podano numer infolinii do MS'a i opisali cala procedure. Byc moze malym druczkiem napisano na dole, ze i procedura gwarancyjna moze byc sprokurowana na empik, ale nie zauwazylem takiej infromacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jestes pewien, ze dostarcza? Kupujac przed swietami elite'a w Empiku dostalem pismo od CDP, w ktorym napisane jest, ze obowiazki gwaranta przejmuje na siebie MS, podano numer infolinii do MS'a i opisali cala procedure. Byc moze malym druczkiem napisano na dole, ze i procedura gwarancyjna moze byc sprokurowana na empik, ale nie zauwazylem takiej infromacji.

Z mojej strony mogę tylko powiedzieć że dzień po kupnie X360 w MM, pojechałem tam z zapytaniem czy mogę dostać gwarancje bo posiadam tylko sam rachunek. Pani mi oznajmiła że gwarancją jest rachunek, jeżeli coś się popsuję, mam konsole zapakować i im odnieść, a wtedy w ciągu 2 tyg MM wysyła konsole do M$.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Media tak mają - gwarancja jest na podstawie paragonu - gdy reklamowałem monitor Samsunga powiedzieli mi, że lepiej podjechać sobie do serwisu i zostawić bezpośrednio, bo gdybym oddał do MM musiałbym czekać o tydzień dłużej.

 

@poca - Hmm... i co wtedy MM zarejestruje Twoją konsolę na siebie...? Dziwne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, paragon nie ma żadnego znaczenia, ważny jest serial...

Czy to znaczy, że jak mam konsole wyprodukowaną z 10.2006r a kupiłem ją w listopadzie 2007 to gwarancja konsoli jest liczona od dnia wyprodukowania?. Bo skąd Microsoft wie, kiedy ja kupiłem x-a?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to znaczy, że jak mam konsole wyprodukowaną z 10.2006r a kupiłem ją w listopadzie 2007 to gwarancja konsoli jest liczona od dnia wyprodukowania?. Bo skąd Microsoft wie, kiedy ja kupiłem x-a?.

Dowiadują się od sklepu kiedy została kupiona i od tego czasu gwarancja jest ważna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam, ale swoją drogą gdzie zniknęły pady przewodowe? Ciężko je teraz znaleźć w dobrej cenie.

 

Ja swojego pada na smyczy kupiłem ostatnio za 120zł.... :mur: Trochę drogo.

Jak to gdzie sie podzialy? :P

 

http://allegro.pl/search.php?string=xbox+360+pad

 

Pad bezprzewodowy juz za 125zl :)

 

http://www.swiat-gier.com/product_info.php...58e8c1d983d361d

 

Pad przewodowy w podobnej cenie.

 

@down: zamiast przewodowy przeczytalem bezprzewodowy (moze dlatego, ze wiekszosc ludzi uzywa//szuka bezprzewodowych). Wiesz o tym, ze czlowiek nie czyta kazdej literki w slowie?

Edytowane przez Tompior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...