Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, a myslalem ze przerobki sie robi dla ciszy a nie dla odpalania wypalonych plytek :blink: I jeszcze takie pytanie: a jesli Cie nie stac na benzyne do samochodu to tez tankujesz na stacji i odjezdzasz bez placenia? Bo to nie rozni sie niczym od zakupu konsoli i graniu na piratach <_<

 

edit.

I Costi dobrze powiedział, 10 zeta miesiecznie to jest śmiech na sali a nie wydatek. Sory, ale tyle to byle dziecko wydaje w 2 dni w szkole na czipsy i cole.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy o tym, że gry na x360 nie tracą mocno na wartości. Nie raz kupowałem niektóre tytuły, aby później sprzedać z zyskiem.

Tak więc przynajmniej dla mnie przerabianie konsoli jest totalnym idiotyzmem, tymbardziej że wtedy gry dla człowieka który je ściągnął mają po prostu g*wnianą wartość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Popiol, jak chcesz byc tak legalny jak niektorzy, to zdobadz namiary na kolesia ktory podpiepsza plytki z fabryki i wykup roczny abonamant na wszystko co uda sie wyniesc ;d same zalety, plyta wytloczona w normalnej fabryce i bana nie dostaniesz :) i jeszcze bedziesz mogl sie obnosic, jaki to idealny nie jestes :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzam (tym razem) nikogo umoralniać, ale faktem jest, że znajomi z przerobionymi konsolami mają gierek po kilkadziesiąt i w większość z nich albo nie grają wcale, albo spędzają przy danym tytule najwyżej kilka godzin. Nie ma żalu, bo płytka kosztuje grosze. Głupota.

 

Gry są drogie? Zanim wyłożę pieniądze zastanawiam się kilka razy i nie kupuję gniota, poza tym można ściagnąć demo, jest allegro, są używki w sklepach, ogłoszenia na forum. Nie trzeba mieć wszystkiego, co wychodzi na daną platformę, przy dwóch, trzech tytułach można naprawdę spędzić kupę czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie kupiłem konsoli a juz czuje sie przestepca :lol: Pozyjemy, zobaczymy, najwyzej kupie konsole nie teraz tylko za pare miesiecy...

 

4ever_anarchy_soldier: mówisz to powaznie czy se jaja robisz? :P

Edytowane przez Popiół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Domyslam sie, ze granie z dzwiekiem 5.1 to zupelnie inna bajka niz zwykle stereo z telewizora. Chce zaplacic jak najmniej, a ze w TV mam tylko 2x RCA to przez tv nie pojdzie, bez drogich dodatkow.

Znalazlem cos takiego:

http://cgi.ebay.pl/XBox-360-4Gamers-Connec...oQQcmdZViewItem

 

Do tego bezposrednio 5.1 glosniki i jest taniej. Co myslicie o takim rozwiazaniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak chcesz do tego bezpośrednio podłączyć 5.1?

Musisz mieć amplituner/dekoder.

Chyba wiem o co Ci chodziło - myślałeś, że te gniazda na kabel component to gniazda minijack na zestaw 5.1 - zgadza się? ;)

Edytowane przez Bania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak chcesz do tego bezpośrednio podłączyć 5.1?

Musisz mieć amplituner/dekoder.

Chyba wiem o co Ci chodziło - myślałeś, że te gniazda na kabel component to gniazda minijack na zestaw 5.1 - zgadza się? ;)

Dokladnie, tak mi powiedzial kolega, ktory "sie zna na dzwieku" :P

Czyli nie ma innej metody, na podlaczenie 5.1 niz kupienie amplitunera? -.- No to bedzie spory wydatek.

 

@down: no ten z-5500 wyglada na fajny sprzecik. I ma wbudowany dekoder ;D

Edytowane przez Tompior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To śmiało możesz mu powiedzieć, że nie zna się na dźwięku ;)

 

Ja osobiście wyrwałem ostatnio na allegro zestaw Creative'a GD580 z dekoderem DTS i DD za 350zł i gdyby nie to że typ chciał mnie wydymać i jedna satelitka była uwalona to byłby to całkiem dobry zakup, bo grały przyjemnie - CoD4 i PGR4 miażdżyły :D

Ale odzyskałem kasę i teraz poluję na Logitecha Z-5450 / Z-5500...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Official December 2007 NPD Results

 

HW Sales

System December 2007 Annual 2007

PlayStation 2 1.1 million 3.97 million

PlayStation 3 797.6 K 2.56 million

PlayStation Portable 1.06 million 3.82 million

Xbox 360 1.26 million 4.62 million

Wii 1.35 million 6.29 million

Nintendo DS 2.47 million 8.50 million

 

 

Top 10 SW Sales

360 CALL OF DUTY 4: MODERN WARFARE ACTIVISION (CORP) NOV 2007 MATURE (M) *1 1.47 million

WII SUPER MARIO GALAXY NINTENDO OF AMERICA NOV 2007 EVERYONE (E) 2 1.40 million

PS2 GUITAR HERO III: LEGENDS OF ROCK ACTIVISION (CORP) OCT 2007 TEEN (T) *3 1.25 million

WII PLAY W/ REMOTE NINTENDO OF AMERICA FEB 2007 EVERYONE (E) 4 1.08 million

360 ASSASSIN'S CREED UBISOFT NOV 2007 MATURE (M) *5 893.7 K

360 HALO 3 MICROSOFT (CORP) SEP 2007 MATURE (M) *6 742.7 K

NDS BRAIN AGE 2: MORE TRAINING IN MINUTES A NINTENDO OF AMERICA AUG 2007 EVERYONE (E) 7 659.5 K

PS2 MADDEN NFL 08 ELECTRONIC ARTS AUG 2007 EVERYONE (E) 8 655.2 K

360 GUITAR HERO III: LEGENDS OF ROCK ACTIVISION (CORP) OCT 2007 TEEN (T) 9 624.6 K

WII MARIO AND SONIC: OLYMPIC GAMES SEGA OF AMERICA NOV 2007 EVERYONE (E) 10 613.0 K

 

 

Top 10 SW Annaul

360 HALO 3 MICROSOFT (CORP) SEP 2007 MATURE (M) *1 4.82 million

WII PLAY W/ REMOTE NINTENDO OF AMERICA FEB 2007 EVERYONE (E) 2 4.12 million

360 CALL OF DUTY 4: MODERN WARFARE ACTIVISION (CORP) NOV 2007 MATURE (M) *3 3.04 million

PS2 GUITAR HERO III: LEGENDS OF ROCK ACTIVISION (CORP) OCT 2007 TEEN (T) *4 2.72 million

WII SUPER MARIO GALAXY NINTENDO OF AMERICA NOV 2007 EVERYONE (E) 5 2.52 million

NDS POKEMON DIAMOND VERSION NINTENDO OF AMERICA APR 2007 EVERYONE (E) 6 2.48 million

PS2 MADDEN NFL 08 ELECTRONIC ARTS AUG 2007 EVERYONE (E) 7 1.90 million

PS2 GUITAR HERO 2 ACTIVISION (CORP) NOV 2006 TEEN (T) *8 1.89 million

360 ASSASSIN'S CREED UBISOFT NOV 2007 MATURE (M) *9 1.87 million

WII MARIO PARTY 8 NINTENDO OF AMERICA MAY 2007 EVERYONE (E) 10 1.82 million

 

*Includes Collector's, Limited, Legendary, Bundles (Guitars) Editions

 

Industry Totals

Dec-07 CHG

Video Games $4.82 billion 28%

Video Games Hardware $1.83 billion 17%

Console Hardware $1.3 billion 21%

Portable Game Hardware $525.7K 7%

Video Games Software $2.37 billion 36%

Console Software $1.8 billion 47%

Portable Game Software $574.9K 11%

Video Game Accessories $621.6K 37%

 

WII RESIDENT EVIL: UMBRELLA CHRONICLES - 147,600

WII NIGHTS: JOURNEY OF DREAMS - 60,800

 

NDS MARIO PARTY DS - 385,700

NDS FINAL FANTASY XII: REVENANT WINGS - 117,200

 

PS3 CALL OF DUTY 4 - 522,000

PS3 UNCHARTED: DRAKE'S FORTUNE - 206,000

PS3 ROCK BAND - 174,000

PS3 THE ORANGE BOX - 56,500

PS3 TIMESHIFT - 25,000

 

360 MASS EFFECT - 401,000

360 ROCK BAND - 463,000

 

-----

 

Rough LTDs:

 

WII GUITAR HERO III: LEGENDS OF ROCK - ~1.2 million

WII MARIO AND SONIC: OLYMPIC GAMES - ~940K

WII RESIDENT EVIL: UMBRELLA CHRONICLES - ~270K

 

NDS FINAL FANTASY XII: REVENANT WINGS - ~170K

 

360 MASS EFFECT - ~875K

360 ROCK BAND - ~775K

360 HD-DVD ADD ON - ~315K

 

PS3 CALL OF DUTY 4 - ~965K

PS3 UNCHARTED: DRAKE'S FORTUNE - ~325K

PS3 ROCK BAND - ~245K

Nintendo DS :razz:

 

PS3 cienko, ale w ciągu dwóch lat coś mi się wydaje, że przegoni obydwie konsole (chyba :wink: )

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Free XBLA game downtime compensation - Undertow

Microsoft has announced the game that it will make available for free following the recent Xbox Live downtime - Undertow. They state that Undertow is one of the highest rated and best looking games available on Arcade and will be available to download worldwide for free from next wednesday at 2:00 a.m. PST.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Free XBLA game downtime compensation - Undertow

Oczywiscie gre moga sciagnac tylko osoby posiadajace golda? Czy po tygodniu ta gra nie zniknie z xbl? Czy bedzie moze udostepniona kontom silver? Jak to bylo kilka miesiecy temu (bo chyba tez byla podobna sytuacja) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To śmiało możesz mu powiedzieć, że nie zna się na dźwięku ;)

 

Ja osobiście wyrwałem ostatnio na allegro zestaw Creative'a GD580 z dekoderem DTS i DD za 350zł i gdyby nie to że typ chciał mnie wydymać i jedna satelitka była uwalona to byłby to całkiem dobry zakup, bo grały przyjemnie - CoD4 i PGR4 miażdżyły :D

Ale odzyskałem kasę i teraz poluję na Logitecha Z-5450 / Z-5500...

Zlamiles, sam dekoder jest wart tej kasy ;) Glosniki do kosza (bo to i tak najgorszy szmelc w owczesnej ofercie Creative), dekoder zostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, cały poplamiony, pościerany o zapachu popielniczki + pilot z pęknietym rogiem i bez klapki na baterie... Uwierz mi, że sam byś podziękował ;)

Poza tym ten dekoder nie działa z innymi głośnikami, bo zasilany jest bezpośrednio z subwoofera od GD580.

I tak podłączyłem do tego satelitki z X-540, a nie ten szmelc z kompletu ;)

Edytowane przez Bania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się, DDTS-100 to zupełnie co innego. Dwa zupełnie różne dekodery, DDTS-100 ma o wiele więcej wyjść i swój zasilacz.

 

DDTS-100:

http://pclab.pl/zdjecia/artykuly/pila/glos...dekoder-tyl.jpg

 

GD-580:

http://www.overclockzone.com/pod/Creative_...eGD580/0026.JPG

 

Przednim panelem i ceną też się różnią ;) Ale nie o tym ten topic :P

 

EDIT: Kocham XBL! Kupiłem sobie MS Points i nie mogę sie zalogować do Live'a, żeby ich użyć <_<

// już zadziałało...

Edytowane przez Bania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie gre moga sciagnac tylko osoby posiadajace golda? Czy po tygodniu ta gra nie zniknie z xbl? Czy bedzie moze udostepniona kontom silver? Jak to bylo kilka miesiecy temu (bo chyba tez byla podobna sytuacja) ?

Nie orientuje się ale dlaczego silvery miałyby mieć gierkę za free?? :blink: :blink: Przecież w przypadku konta silver kłopoty z live'm nie mają w sumie znaczenia gdyż i tak granie online jest niedostępne.

Edytowane przez lukk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie gre moga sciagnac tylko osoby posiadajace golda? Czy po tygodniu ta gra nie zniknie z xbl? Czy bedzie moze udostepniona kontom silver?

Od godziny 11:00 polskiego czasu w środę będzie można pobrać za friko Undertow (...) Promocja potrwa kilka dni i zakończy się w poniedziałek rano o godzinie 8:59 (...) Pobrać plik z Rynku będą mogli jednocześnie posiadacze obu rodzajów abonamentu - darmowego Silver oraz płatnego Gold

Chociaż tyle :)

 

@peteroz Gamertag - tu, CoD4 - tu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie orientuje się ale dlaczego silvery miałyby mieć gierkę za free?? :blink: :blink: Przecież w przypadku konta silver kłopoty z live'm nie mają w sumie znaczenia gdyż i tak granie online jest niedostępne.

Nieprawda. Ja mam konto Silver i gram online. Podobnie jak masa innych osob.

 

Ktos chetny na DMC 4 :)

 

http://allegro.pl/item299624302__devil_may..._360_nowa_.html

Edytowane przez Monaro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda. Ja mam konto Silver i gram online. Podobnie jak masa innych osob.

 

Ktos chetny na DMC 4 :)

 

http://allegro.pl/item299624302__devil_may..._360_nowa_.html

OMG 0.0

JUZ JEST XD (a premiera jakos w lutym ? ^^ )

 

A co do pytania czemu silverowi mialoby to w czyms przeszkodzic:

 

Mialem darmowego 1 miesiecznego triala dla nowych uzytkownikow. Wtedy sobie gralem online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się, DDTS-100 to zupełnie co innego. Dwa zupełnie różne dekodery, DDTS-100 ma o wiele więcej wyjść i swój zasilacz.

 

DDTS-100:

http://pclab.pl/zdjecia/artykuly/pila/glos...dekoder-tyl.jpg

 

GD-580:

http://www.overclockzone.com/pod/Creative_...eGD580/0026.JPG

 

Przednim panelem i ceną też się różnią ;) Ale nie o tym ten topic :P

 

EDIT: Kocham XBL! Kupiłem sobie MS Points i nie mogę sie zalogować do Live'a, żeby ich użyć <_<

// już zadziałało...

A to przepraszam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od godziny 11:00 polskiego czasu w środę będzie można pobrać za friko Undertow (...) Promocja potrwa kilka dni i zakończy się w poniedziałek rano o godzinie 8:59 (...) Pobrać plik z Rynku będą mogli jednocześnie posiadacze obu rodzajów abonamentu - darmowego Silver oraz płatnego Gold

Wg tego co jest napisane powyżej, promocja na Undertow miała trwać do poniedziałku, no więc przed chwilą próbowałem pobrać gierkę a tu...klops :-| Na marktpleace, mogę pobrać za free jedynie triala, za fulla trzeba zabulić 800 MSP...WTF? Może mi ktoś wyjaśnić o co biega? Czyżby MS przyciął w ch[ciach!]?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...