Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

@hausner

Konsolka na pewno nie padła. Kiedyś dostałem starego iksa ze stanów do zamontowania aladyna no i zapomniałem o tym, że działa na inne napięcie. Podpinając kabel do sieci nagle jak [ciach!]l.... to pobudziło wszystkich domowników. :) Przy zasilaczu jest taki duży bezpiecznik. Może być w postaci pręta albo kawałka blaszki wlutowanej na płytę zasilacza. Rozbierz go a szybko zlokalizujesz problem. Taki wystrzał zostawia ślad na płycie drukowanej. :D Połącz przepalony element drutem, podepnij konwerter napięcia i po problemie. ;)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hausner

Konsolka na pewno nie padła. Kiedyś dostałem starego iksa ze stanów do zamontowania aladyna no i zapomniałem o tym, że działa na inne napięcie. Podpinając kabel do sieci nagle jak [ciach!]l.... to pobudziło wszystkich domowników. :) Przy zasilaczu jest taki duży bezpiecznik. Może być w postaci pręta albo kawałka blaszki wlutowanej na płytę zasilacza. Rozbierz go a szybko zlokalizujesz problem. Taki wystrzał zostawia ślad na płycie drukowanej. :D Połącz przepalony element drutem, podepnij konwerter napięcia i po problemie. ;)

 

Dzieki za rade, sproboje bratu jakos to wytlumaczyc jako ze nie mam mozliwosci teraz byc w PL :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee. Tutaj ryzyka nie ma żadnego. Wlutować trzeba tylko ten drut. Ale nie każdy ma lutownicę w domu. ;) Druga sprawa to tym razem prawidłowo ustawiony konwerter napięcia bo swojskiej roboty bezpiecznik może być za mocny. ;) Zresztą u nas robią metodą, którą opisałem powyżej więc drugim razem nie radzę się mylić w ustawianiu przetwornicy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) moj premium siedzi sobie juz 3ci dzien w Czechach, takze pewnie pod koniec nastepnego tygodnia wroci juz naprawiony (...)

... nie pod koniec, a juz z poczatkiem tego tygodnia MS zwrocil mi konsole. Czytam sobie to dolaczone pismo, z ktorego wynika, ze wymienili mobo w klocku. Najzabawniejszy jest za to akapit o tym jak dalece nieprawdopodobna jest kolejna awaria, ale GDYBY sie przytrafila, to wiadomo gdzie mam dzwonic... yyy jasne.

 

Lecac prywata troche- premium kupiony w maju 2007, z nowka plyta glowna, w stanie bardzo dobrym, jest na sprzedaz. Szczegoly via pm, przewiduje gratisy dla kupujacego B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@snaker, w dashu moj elite 65nm z benq jest zdecydowanie cichszy, a w 3D tak jak stwierdzil Bania- naped wszystko zaglusza. Choc akurat dla mnie to nie problem- mam dobrze wygluszone sciany, tolerancyjna kobiete, wiec gdy KD jest na min. 20% skali nie slychac juz klocka zupelnie ;)

 

edit- po powrocie z pracy pogladam tego premium "pod swiatlo", czy zalozyli chociaz to bardziej rozbudowane chlodzenie.

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są gdzieś jakieś tanie konsole Arcade za 799zł-899zł jeszcze ?

Wracając do tych promocji, kumpel w grudniu zamówił na empik.com tego iksa za 799zł (były dostępne), przyjeli zamówienie, wszystko fajnie. Od razu kilka gierek kupił w empiku. Gry przysłali po tygodniu. Konsoli do dziś nie dostał... Wczoraj mail z empiku przyszedł mniej więcej takiej treści: "Zamówienie zostało anulowane z powodu braku towaru u dostawcy".

Fajne te promocje :mur:

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez nie załapałem sie na promocje i czekam na kolejna... Teraz trzeba dac przynajmniej 1000zł zeby dostac arcade'a :blink:

 

Mam teraz pytanie troche z innej beczki: Ktoś kiedyś napisał ze 99% banów leci za wykryte kopie gier, a nie za wykrytą przeróbke - W takim razie gdybym miał przerobioną konsolę najnowszym iXtreme'm, a korzystałbym z usługi Live tylko do sciagania plików oraz do grania w multi za pomocą oryginalnych gier to teorytycznie mógłbym czuć się bezpiecznie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez nie załapałem sie na promocje i czekam na kolejna... Teraz trzeba dac przynajmniej 1000zł zeby dostac arcade'a :blink:

 

Mam teraz pytanie troche z innej beczki: Ktoś kiedyś napisał ze 99% banów leci za wykryte kopie gier, a nie za wykrytą przeróbke - W takim razie gdybym miał przerobioną konsolę najnowszym iXtreme'm, a korzystałbym z usługi Live tylko do sciagania plików oraz do grania w multi za pomocą oryginalnych gier to teorytycznie mógłbym czuć się bezpiecznie ?

Bana dostajesz za wykrytą przeróbkę, a poza tym po co przerabiać skoro będziesz grał na oryginałach ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post cavarra (nr: #2855153):

Co do bana to jeśli ID konsoli trafiło na "czarną listę" to zmiana biosu(fw) nic ci nie pomorze, gdyż M$ wykrywa przerobioną konsolę po ripach(99%), a nie po fw(ixtreme).

Tu jednak pisze troche inaczej...

 

Edit:

Bania: zgadza sie :P

Edytowane przez Popiół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post cavarra (2881061[/snapback]

Z tego co napisał wychodzi, że chce na oryginałach chce grać tylko online. A offline to wiadomo...

...

Wiele osób tak robiło, ale i tak część dostała bana, więc lipton. Wadliwe SS, DMI, CRC itd w jakiś sposób może być zapisywane przez konsole i po podłączeniu Live wysyłane do M$. Taka jest moja teoria, ale czy jest prawdziwa to tylko M$ wie :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nici z live'a :? Poczekam, moze wkoncu kiedys wyjdzie jakis fw lub chip...

 

P.S. Taa już wysyłam maila do supportu z zapytaniem w jaki sposób wykrywają nielegalne kopie gier i w jaki sposob banują ! O tym nie pomyślałem :D :P

 

Edit: soorry, juz poprawione :P

Edytowane przez Popiół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze wiele osob podchodzi w ten sposob do XO, ze kupi konsole i od razu przerobi bo LAJF mu zupełnie nie będzie do niczego potrzebny. Jak dla mnie to XBL jest drugą polową tej konsoli, która (jak to z drugą połową bywa) przynosi takiego samego funa jak gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra panowie, przedwczoraj stałem się szczęśliwym właścicielem kloca Arcade. Przesiadając się z TV 37" na panoramę 20" spodziewałem się większego szoku, ale jak na razie jest nieźle i znoszę downgrade po męsku.

 

Także witam w klubie, a jak uporam się z netem to do do zobaczenia na XBL!

Edytowane przez Bartolomius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze wiele osob podchodzi w ten sposob do XO, ze kupi konsole i od razu przerobi bo LAJF mu zupełnie nie będzie do niczego potrzebny. Jak dla mnie to XBL jest drugą polową tej konsoli, która (jak to z drugą połową bywa) przynosi takiego samego funa jak gry.

Wiesz ja chetnie bym korzystał z live'a gdybym mogl, ale to sa dodatkowe wydatki a ja tyle pieniedzy niestety nie mam :/ Mam poprostu dosc modernizacji pctów i postanowiłem ze zamiast tego kupie konsole co wydaje sie rozsadniejsze i tansze. Edytowane przez Popiół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla człowieka który nie pracuje i żyje z kieszonkowych od rodziców to zaiste samo kupno takiego drogiego sprzetu to sukces... Ja wiem ze wiekszosc forumowiczow ma prace i jest bogata, a takie kwoty to dla nich pikuś... Ja do takich jeszcze nie naleze, a wydawanie całych oszczednosci na granie nie jest moim zdaniem najlepsze co moglbym zrobic ;) Poprostu przeznaczam te fundusze ktore miałem przeznaczone na modernizacje pc'ta na kupno konsoli - to wszystko z mojej strony. Jakies jeszcze pytania ?

 

P.S Obiecuje ze jak znajde prace w wakacje a potem dobrze napisze mature to chetnie zakupie abonament i dołacze w 100% do waszego grona... :P

Edytowane przez Popiół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla człowieka który nie pracuje i żyje z kieszonkowych od rodziców to zaiste samo kupno takiego drogiego sprzetu to sukces... Ja wiem ze wiekszosc forumowiczow ma prace i jest bogata, a takie kwoty to dla nich pikuś... Ja do takich jeszcze nie naleze, a wydawanie całych oszczednosci na granie nie jest moim zdaniem najlepsze co moglbym zrobic ;)

Czyli nie stać Cię na konsolę. Gry trochę kosztują. Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...