Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Szykują się nowe zestawy

 

17/10/2008

-X360 VALUE PACK ELITE 120 Go ( Lego Indiana Jones/KungFu Panda) - 299.00 Euros

-X360 VALUE PACK PRO 60 Go (Lego Indiana Jones/KungFu Panda) - 239.00 Euros

-X360 VALUE PACK ARCADE (Sega Superstar Tennis + XBLA games) - 179.00 Euros

 

07/11/2008

-PACK X360 60 Go + Gears of War 2 - 269.00 Euros

-PACK X360 60 Go + James Bond - 269.00 Euros

 

21/11/2008

-PACK X360 60 Go + Tomb Raider + 1200 MS Points - 269.00 Euros

 

12/12/2008

-PACK X360 60 Go + Prince of Persia - 269.00 Euros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuje zakup Xbox 360 - wersja premium z 60Gb dyskiem. Na co szczególnie zwrócić uwagę i jaki core wybrać.

Czy sciaganie dem wymaga wykupienia xbox-live?

Tylko hard-core :twisted:

A tak serio to na co niby masz zwrocic uwage? Spojrz na cene i jesli nie jest za wysoka to bierz. Jaki w tym widzisz problem to nie wiem.

Dema mozesz sciagac na silver, zdaje sie ze z tygodniowym opoznieniem wzgledem golda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem wcześniej, że za pomocą pilota wreszcie będę mógł przewijać piosenki w odtwarzaczu na konsolce i zdziwienie, bo nie działa ta opcja... Kupiłem oryginalny microsoftu i działa tylko przeskoczenie do następnego utworu, a nie da się przewijać. Jak dla mnie to porażka. Czy ten odtwarzacz nie ma takiej opcji nawet przy pomocy pilota?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych nowych zestawów z grami - w środku jest coś na wzór FM2/Viva Pinata czyli jedno pudełko, jedna płyta ale dwie gry (Lego Indiana Jones i Kung Fu Panda).

 

Dziś zakupiłem w M1 w Warszawie - promocja, Premium 790zł, a Arcade 599zł. Jak byłem z rana to było tego od groma jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kumpel zakupił XBOX 360. I mała zagadka się pojawiła. Czy jest, a jesli jest to jak to ustawić, mozliwość skalowania filmów dvd do 1080. Konsola podłączona przez component, chyba ze musi byc podłączona przez hdmi. Czy w ogóle XBOX ma mozliwość skalowania filmów dvd? Aktualnie wyświetla kumplowi filmy w 576p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem... konsola musi być połączona przez HDMI , a filmy skaluje do takiej roździałki jaką masz ustawioną w dashbordzie konsoli, jeśli jest 720p to skaluje właśnie do tej roździelczości... JAK SIE MYLE NIECH MNIE KTOŚ POPRAWI

 

ps chciałem pomóc. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i konsolka po miesiacu sypnela e74 - falcon z grudnia 07, przerabiac z powrotem naped jak wysyłam konsole z tym bledem na gwarancje?

 

Wczoraj na Skype'a dzwonił do mnie mój szwagier, który mieszka w Kanadzie. Wcześniej już wysłał już 2 konsole do serwisu :|. Teraz mówił, że chyba będzie musiał wysłać również tą trzecią.

 

Pierwsza to był stary Premium ze starym CPU 90nm, przysłali mu już nowy z 65 nm CPU z Listopada 2007 (w październiku tamtego roku mu padła). Teraz we Wrześniu padl mu ten Premium 65nm. Z tydzień temu dostał nówke z 60 GB HD i twierdzi, że miał błąd e74. A zostało mu gwarancji z niecały miesiąc. Prawie 2 lata chodził mu stary Premium (90nm) i przedłużyli mu o kolejny rok. Normalnie skandal to co produkuje M$.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

no i chyba moja konsolka padnie - zawieszki w dashu i przy odpalaniu gier , oraz 3 diody czerwone(nie zawsze), niesprawdzalem jeszcze kod bledu bo chyba i tak czeka ja smierc na zawsze :lol2: .

 

W sumie to i tak przymierzalem sie do nowej bo przyda sie wiekszy hdd i hdmi , a ze starej zostanie mi caly osprzet

 

MICROSOFT - XBOX 360 Elite - 120 Go + Kung Fu Panda + Lego Indiana Jones -299 euro

MICROSOFT - XBOX 360 Premium - 60 Go + Kung Fu Panda + Lego Indiana Jones- 239 euro

MICROSOFT - XBOX 360 Premium - 60 Go + Gears Of War 2 269 euro ... eee nie lubie GW

MICROSOFT - XBOX 360 Arcade - 179 euro

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doświadczenie w praktyce? nie chcialbym takiej akcji ze mi gwary nie uznaja bo naped zachce im sie sprawdzic i wyjdzie ze sflashowany...

tego, ze nie uznaja Ci gwary raczej nie musisz sie obawiac ;) problem bedzie jak sprawdza i odesla za pobraniem ;D ~500 zl taka przyjemnosc z tego co pamietam ;) Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doświadczenie w praktyce? nie chcialbym takiej akcji ze mi gwary nie uznaja bo naped zachce im sie sprawdzic i wyjdzie ze sflashowany...

tak, doświadczenie własne.

 

 

btw kkNd! a ja czytałem że 2000 i wysyłają CBA do domu

Edytowane przez Techniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no to jest jakaś paranoja z tymi Xboxami.

 

Znajomy dzisiaj rano odpalił swojego Premiuma z HDMI (data Luty 2008). Nie ma w ogóle obrazu. Wpadłem do niego sprawdzić czy to czasem nie wina TV czy połączenia przez Component. Próbowaliśmy przez HDMI i zwykłe Eurozłącze. Obrazu brak. Słychać tylko sam dźwięk. Niestety wgrał FW i teraz ma problem czy wysyłać do serwisu . No cóż za błędy trzeba płacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

z serii :ciekawostki

 

Xbox przebija się w Japonii

 

No no, coraz ciekawsze wieści z KKW dochodzą. Powyższy filmik potraktujcie jako ciekawostkę, bo jest w całości po japońsku (możecie zobaczyć azjatycki program informacyjny, o), natomiast streszczę pokrótce o czym mowa. Ze względu na zbliżający się okres świąteczny, wiążący się oczywiście ze wzmożonym ruchem na rynku konsolowym, Bloomberg omawia ten segment odwołując się praktycznie jedynie do dwóch firm - Nintendo oraz Microsoftu. Ta pierwsza firma w chwili obecnej zajmuje dominujące miejsce, natomiast co dalej? Dalej Xbox! W reportażu kompletnie pominięte zostało Sony i Xboxa wskazuje się, jako tę nowość, która ma szansę na zawładnięcie sporą częścią rynku i odebranie firmie z Kioto jednoosobowej pozycji lidera. Mówi się o zwrocie na casuali, co Microsoft uskutecznia zarówno nadchodzącym nowym interfejsem, jak i zapowiadanymi grami. Przytoczono także zeszłomiesięczny raport, z którego wynika, że 360 sprzedała się w KKW lepiej niż PS3. Jako pozytywy amerykańskiej konsoli wymieniane są też niska cena oraz spora ilość tytułów ekskluzywnych. Kurczę, niesamowite.

 

Już wcześniej mówiłem, że największy problem Xboxa w Japonii to jego nieobecność w telewizji, a co za tym idzie niewielka społeczna świadomość. Wygląda na to, że się to zmienia. Po TGSie z kolei miałem wrażenie, że nadchodzi punkt krytyczny dla MS i mają ogromną szansę, na objęcie jakiejś rozsądnej części wschodnioazjatyckiego rynku. Chyba wszystko zaczyna się powoli układać po myśli korporacji z Redmond i tylko czekać, aż PS3 zostanie w KKW zmarginalizowane. To dopiero byłyby jaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wasze headsety też mają zielonkawe gąbki ? :) dzisiaj dostałem odebrałem swój i jakoś tandetnie wygląda.

 

PS. jest ktoś chętny dzisiaj na jakąś partyjkę w gta BF'a albo fifike ?

A nowy kupiłeś? Mój 'zzieleniał' po jakimś czasie... nie używał go nawet mocno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...