Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Oj ludzie ludzie ;p

Konsole z dodatkową przeróbką są totalnie nieopłacalne!

 

NOWY XBOX 360 Premium + iXtreme 1,4 60GB - Cena za sztukę: 1 199,00 zł

 

KONSOLA XBOX 360 DYSK 60 GB - GWAR - Cena za sztukę: 819,00 zł

 

Oj! 380zł różnicy - hmmm... DUŻO!

 

Za te 300zł można wysłać kolesiowi napęd z którego on odczyta klucz, wgra do nowego napędu(wliczone w cenę) i wyśle do Ciebie OBA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tego dochodzi praktycznie brak gwarancji, pad się zepsuje, konsola padnie i w każdym z tych przypadków jest z kasą do tyłu.

Niby dlaczego? Dopóki konsola nie zostanie zbanowana i jest zarejestrowana na Ciebie, nie ma problemu z gwarancją. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok i 22 miesiecy, tyle moja konsola potrzebowala zeby po raz pierwszy pojawil sie RoD. Pojawil. sie, konsole wylaczylem i ponownie wlaczylem. Gralem jakis czas i znowu to samo. Pytanie, dopiero jak ostatecznie padnie, ze sie nie uruchomi tylko RoD dzownic do M$ tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D Dobra teraz to juz nie da sie grac, 5min i piekna czerwien sie pojawia :D W sumie dobrze, ze teraz padla, a nie po gwarancji :>

Heh 2dni temu na stancje specjalnie kupilem monitor pod x-a ...

 

Szlak, faktycznie pomylilem daty, gwarancja skonczyla mi sie 01.01.2008 Oo. Hm czyzbym musial kupowac nowa konsole ?

Edytowane przez Alta1r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz już gwary, to sprzedaj samą konsolkę na allegro i kup arcade.

Teraz za napęd zgarniesz niezła kasę :lol: , a po za tym obudowa, faceplate, zasilacz też są coś warte ;]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szlak, faktycznie pomylilem daty, gwarancja skonczyla mi sie 01.01.2008 Oo. Hm czyzbym musial kupowac nowa konsole ?

ke? X360 miał premierę 22 listopada 2005 roku. Nawet premierowe egzemplarze są jeszcze na gwarancji (3 lata na RRoD) ;) Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microsoft TGS08' Press Conference Round Up

"Microsoft made some announcements today at their conferences, here they are:

 

* Ninety Nights 2 Confirmed for Xbox 360

* Tekken 6 Confirmed for Xbox 360

* The Last Remnant Coming to the Xbox 360 on November 20

* Star Ocean IV: The Last Hope Coming to the Xbox 360 on February 19th in Japan and March 3rd in North America.

* Metal Slug 7, King of Fighters 98' and R-TYPE announced for XBLA

* 14 Million Xbox Live Users

* New Xbox Experience - in 24 countries, localized in 19 languages, is coming to everyone on November 19th.

* Halo Wars Coming to the Xbox 360 on Early 2009

* Halo 3 Recon (prologue to the events in Halo 3 that tells the story from an all-new perspective: an ODST recon marine)".

New Xbox Experience Coming on November 19th

John has announced that the release of the New Xbox Experience - in 24 countries, localized in 19 languages, is coming to everyone on November 19th.

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

* New Xbox Experience - in 24 countries, localized in 19 languages, is coming to everyone on November 19th.

Major Nelson pisze co innego:

in 26 countries, localized in 11 languages

Na dzień dzisiejszy XBL jest dostępne w:

- Australia

- Austria

- Belgium

- Canada

- Denmark

- Finland

- France

- Germany

- Hong Kong

- India

- Ireland

- Italy

- Japan

- South Korea

- Mexico

- Netherlands

- New Zealand

- Norway

- Portugal

- Singapore

- Spain

- Sweden

- Switzerland

- Taiwan

- United Kingdom

- United States

Co daje nam 26 państw, także na polski XBL na razie nie ma co liczyć...

 

Jeśli chodzi to języki to dzisiejszy dash jest dostępny w 11 językach (w tym w polskim), więc także nic się nie zmieni.

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli bedzie w koncu "nasz" Live to jestem tylko ciekaw jak w koncu rozwiaza sprawe migracji kont. Boje sie, ze jednak nie bedzie tak bezbolesnie jak wszyscy by chcieli. Mam nadzieje, ze sie myle.

 

edit.

MacOSek dzieki za zgwalcenie mojej nadzieji ;)

 

edit2.

Jeśli chodzi o języki to dzisiejszy dash jest dostępny w 11 językach (w tym w polskim), więc także nic się nie zmieni.

To tez jest niezla glupota, dash jest w 11 jezykach w tym polski. Live jest w 26 krajach to wychodzi na to, ze jakies kraje nie maja zlokalizowanego dasha ale maja Live, a my mamy dash PL ale Live za to brak. Zal.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli bedzie w koncu "nasz" Live to jestem tylko ciekaw jak w koncu rozwiaza sprawe migracji kont. Boje sie, ze jednak nie bedzie tak bezbolesnie jak wszyscy by chcieli. Mam nadzieje, ze sie myle.

 

...

Odpowiedź pracownika M$:

@nierealny

 

Pytanie: Czy będzie możliwość przeniesienia dotychczasowego GamerTag'a z USA/UK/... na Polski (jeśli takowy kiedykolwiek powstanie ;) ), czy będzie trzeba założyć nowy ? Zostaniemy wydymani czy nie ??

 

Odpowiedz: W zwiazku z tym, ze Xbox Live w Polsce nie jest dostepny - nie mozemy tego skomentowac. Jednak wedlug naszej wiedzy dotyczacej Windows Live ID taka operacja z technicznego punktu widzenia wydaje sie mozliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto mi wytłumaczy na jakiej zasadzie rośnie reputacja? gram już ponad miesiąc i nic sie nie zmieniło ;)

Reputacja rosnie w zaleznosci od tego jak ci ja przyznaja "wspolgracze" bo to od nich zalezy, jak jestes chamem to ci daja minusa, ja grasz fair to plus...w teorii, bo w praktyce chyba wszyscy na to leja, ja dalem bodajze raz minusa i raz plusa a i tak nigdy nie zwracam na to uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten system jest kompletnie bez sensu, bo zaklada "normalnosc" graczy. A wystarczy ze paru idiotow, dla ktorych przegrana jest ujma na honorze, wystawi ci minusa tylko dlatego, ze sam nie umie grac i zachowac sie online. Ja dalem minusa wlasnie za chamskie zagrywki i granie nie fair a plusa za to ze ktos UMIE sie bawic online. Ale tak jak wspomnialem, ja nigdy nie patrze na te gwiazdki wiec mi to wisi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta ostatnio grałem w COD4 i szło mi całkiem dobrze. Jakoś po 2 tygodniach z 4 mam teraz tylko 3 gwiazdki. Nie kampiłem w ogóle. Nie rzucalem flaszami/granatami pod nogi.

 

Osobiście dla mnie to jest głupota i nawet nie zwracam uwagi na te rankingi.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowi nabywcy Xboxa marsz po pudełka i sprawdzamy informacje zawarte na białej naklejce :)

 

Jeśli macie:

 

na konsoli

- date produkcji po 06.08.2008

 

na pudełku:

- LOT 832 i wyżej

- TEAM FDOU

 

To prawdopodobnie macie płytę główną z GPU i CPU w procesie 60nm czyli tak zwaną "Jasper"

 

Ja takowy posiadam - kupowałem jakieś 2 tygodnie temu w sklepie Robson (Premium - 60GB).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

polygamia:

 

W Japonii naprawdę wyprzedały się 360

 

Jakiś czas temu świat obiegła sensacyjna wiadomość, że w Japonii, wyprzedały się Xboxy 360 i po prostu nie ma ich w sklepach (firma wystosowała nawet specjalne przeprosiny, podczas premiery Tales of Vesperia, że nie da się kupić jej platformy). Na swojej konferencji MS podał, że sprzedaż wzrosła im pięciokrotnie w tym kraju. Kotaku postanowiło sprawdzić, jak to faktycznie jest i zapytało o to Aarona Greenberga.

 

“Tak, to prawda. Zapotrzebowanie na konsole wystrzeliło tak nagle i nie byliśmy na to przygotowani. Aktualnie w naszych magazynach jest około 18 konsol. Wszystko co produkujemy od razu się sprzedaje. Jedyne maszyny, które nam zalegają to te ze zniszczoną obudową, lub przypadkowo uszkodzone.”

 

Heh, teraz piekło może spokojnie zamarznąć. Tak przy okazji. Pisaliśmy długo, że MS powinien sobie dać spokój z Japonią i zająć się Europą. Jak widać, myliliśmy się, bo jednak zaczęło im tam wychodzić. Pytanie, jak długo będzie im szło tak dobrze i czy to chwilowy wzrost, czy raczej początek trendu.

robi sie coraz ciekawiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...