Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie?...

nie widzi mi sie nie korzystać z LIVE chociazby ze mam jeszcze 1300MSP do wydania :-P A konsola zawsze podłączona do netu, chociaz nie mam Gold'a

P.S Fajnie by było gdyby dało sie ustawić stare MENU. Ktoś kto ma już NXE nie wie przypadkiem czy jest taka opcja ?

 

@down: Crapp... Kto mi kupi dysk? :E

Edytowane przez Popiół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co mi 20GB dysk? dla avatarów? Jakoś mnie nie rajcuje mieć 1 obraz iso jednej gierki na małym dysku.

Wszelakie trailery mieszczą mi sie na memorce i tak sciagam i wywalam. Starczy mi jeszcze na wszystkie save'y, a w cenie dysku mam jeszcze 2 fajne gierki Arcade'owe (ktore sie na memorce zmieszczą) oraz rok live'a :)

Jedyny płacz przy dodatkach do gier, ale jak na razie zadna gra mnie tak nie zainteresowała. Demka sciagam z neta i nagrywam na DVD-RW.

Zresztą dysk 120GB za 300zł to jeszcze większy śmiech na sali i to na dodatek używany/po kombinacjach z dyskami WD.

 

Dobra, koniecz płaczów i żalów, mi sie jak na razie nie "kala" :)

Edytowane przez Popiół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co mi 20GB dysk? dla avatarów? Jakoś mnie nie rajcuje mieć 1 obraz iso jednej gierki na małym dysku.

2-3

Niektóre tytuły zajmują tylko 3gb, inne 4/5 - to nie jest tak, że ładuje Ci całe iso na hdd.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Ładuje całe iso na hdd- jak inaczej odpali gierkę nie korzystając z płyty? Pamiętam że Ninja Gaiden II zajmuje (iso z netu) ~4gb.

 

2) Zawsze mieszczą się dwie gierki, nawet te największe - przy założeniu że nie macie gigabajta sejwów i że pożegnaliście się z demkami, czy większymi dodatkami do gierek - zostaje 500mb ok.

 

3) Przy LO podczas przejścia do następnego rozdziału (płyty) pokazuje się odpowiednia wiadomość na ekranie (włóż płytę X) - przed tą wiadomością robisz zapis gry (sama o to pyta), wychodzisz, zgrywasz obraz z wymaganej płyty - grasz. Nie trzeba mieć wszystkiego na dysku.

 

 

4) Popiół - zapomniałeś coś o niesłyszalnym napędzie podczas gry z dysku - to największy plusik. Dodatkowo gierki ładują się szybciej i nie mają (takiego jak przed) pop-upu.

 

 

 

 

 

W sąsiednim temacie pojawiło się info że niektórych (starszych) gierek nie da się zainstalować - WTF?!?!

Edytowane przez pasztecik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3) Przy LO podczas przejścia do następnego rozdziału (płyty) pokazuje się odpowiednia wiadomość na ekranie (włóż płytę X) - przed tą wiadomością robisz zapis gry (sama o to pyta), wychodzisz, zgrywasz obraz z wymaganej płyty - grasz. Nie trzeba mieć wszystkiego na dysku.

Jak sie odbywa przechodzenie, to wiem, bo jestem na czwartej plycie ;) Ale dzieki za info, ze wystarczy tylko biezaca plytka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Ładuje całe iso na hdd- jak inaczej odpali gierkę nie korzystając z płyty? Pamiętam że Ninja Gaiden II zajmuje (iso z netu) ~4gb.

Nie ładuję całego iso, tylko potrzebne pliki. Pamiętaj, że miejsce na płytce często zapychane jest "śmieciami".

Tu jest waga po instalacji:

GTA IV - 6.8GB

FORZA 2 - 5.3GB

PRO STREET - 5.5GB

TDU - 3.4GB

BURNOUT REVANGE - 4.4GB

RIDGE RACER - 6.5GB

KAMEO - 5.9GB

F.E.A.R - 4GB

Ile ważą iso sprawdź sam ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: czy da sie zaktualizowac dasha nie majac podlaczenia z netem? W sensie sciagnac jakis obraz na plytke czy cos? Albo czy bedzie mozliwosc aktualizacji systemu przez nowe gry tak jak ma to miejsce z PSP? Na razie nie mam dostepu do sieci w domu, tylko net via komórka wiec ssanie NXE srednio mi sie usmiecha <_<

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w stanach wtedy bedzie jeszcze 18 listopada, wiec jak sadzisz? :]

racja, zapomnialem o kilku godzinach w tyl.

 

 

Ty się Iwo nie napalaj tak bardzo bo Cię jeszcze zbanują za Ixtreme'a B-)

za iCo ? nie mam nic takiego w konsoli.

 

 

 

Przepraszam za OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...