Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

tam jest jakiś wentylator kurcze nie wiedziałem, jak da się to rozkręcić to wymienić na jakiś cichy we własnym zakresie bo innej opcji pewnie nie ma M$ zapewne ma to w d., z drugiej strony buczenia może być spowodowane przepływem powietrza a na to nie ma rady już.

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dotało do mnie GH:Metallica pierwszy raz mam styczność z tą grą tak na poważnie i powiem, że łatwo nie jest tryb easy już przysparza problemów (ten z używaniem 3 przycisków tylko) a co dopiero pozostałe tryby hehe ale powiem, że zabawa jest naprawdę przednia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1200 za zestaw z FIFA to niezły lol.

 

Ktos musi placic za raty 0%, nie? ;)

 

Przyznam, ze myslalem intensywnie nad zakupem konsoli w Saturnie wlasnie na raty, bo ojciec TV kupuje i bym sie podczepil do kredytu, ale chyba zacisne pasa i sie szarpne na ten zestaw z Amazonu, fajnie wyglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Nie. Do konsoli nawet nie potrzeba dowodu zakupu, wystarczy ją zarejestrować. W przypadku akcesoriów trzeba dowód zakupu z dowolnego kraju, kumpel już sprawdzał, można nawet pożyczyć paragon bo wystarczy skan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, lekka lipa, bo Amazon nie wysyla do Polski kabli HDMI :mur: Kurna, konsole za 200 funtow wysylaja za darmo, a kabla za 3 funty juz nie moga... Na szczescie promo dziala i bez tego.

Zeby bylo smieszniej, to da sie tez usunac bonusowa gre za 10 Euro i tez promocja zadziala. Co prawda srednio to oplacalne, ale jak ktos musi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Z kablem też widziałem jak testowałem koszyk, dziwne ale cóż. Mimo wszystko cena tego zestawu fajna.

 

 

PS3 160-tka z grą też wychodzi przyzwoicie, ale to jeszcze nie to co bym chciał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za dubel :)

 

Wyszedl jakos ostatnio nowy update dasha pod Kinecta. Uklad zasadniczo sie nie zmienil (doszla zakladka na gry 100% GS), natomiast juz nie jest w ukladzie pseudo 3D, tylko gora-dol i lewo-prawo, jest tez bardziej kanciasty od poprzedniego (wyrazne, prostokatne elementy, zamiast zaokraglonych krawedzi). Kojarzy mi sie troche przez ta kanciastosc z Windows Phone 7.

Aha, zapiernicza duzo szybciej od poprzedniego, normalnie jak rakieta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niee, nie kojarze, zeby byla. No chyba, ze wczesniej powjawiala sie dopiero jak sie mialo jakas gre na 100%, bo ja jej nigdy nie widzialem, a zadnej "setki" nie mam.

 

Dołączona grafika

 

Doszły dwie zakładki: jedna od zarządzania kontem i druga od zabezpieczeń online (to do kinkieta).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, a teraz jest jeszcze zakladka wymieniajaca gry 100%. Jak wroce do domu cykne fotke.

 

Scratch that. Masz racje, pozajaczkowalo mi sie. ;)

 

Tu filmik z nowego dasha:

http://www.youtube.com/watch?v=FLUOwYX9Ne0

 

EDIT: z zupelnie innej beczki: mialby ktos pozyczyc transfer kita dzialajacego ze Slimem? Srednio mi sie chce wydawac 70zl na cos, z czego skorzystam raz...

Oczywiscie pokrywam przesykle w obie strony + cos na dobre piwo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Tylko że transfer kit raczej nie przenosi licencji. Ja wszystko ściągałem ponownie, a najgorsze że zrobiłem to przed przeniesieniem licencji na nową konsolę poprzez xbox.com. Żeby one zadziałały musiałbym wszystko ściągnąć jeszcze raz, ale jako że tylko Portal mam kupiony na innym koncie to tylko to na razie ściągne drugi raz. Jeśli bym z czegoś chciał kiedyś skorzystać na innym koncie to wtedy sie bede bawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz rozwinac powyzsze?

Tzn. jak mam zrobic, zeby wszystko dzialalo, czyli przeniesc profile wraz z save'ami i rzeczami z Marketplace (jedna gra arcade, troche DLC, jakies tam darmowe ciach!lki) ze starego dysku na nowy dysk w nowej konsoli?

 

W sumie to sciaganie wszystkiego od nowa mnie nie przeraza, zapusci sie konsole na noc i niech sobie sciaga, byleby sie nie okazalo, ze cos musze kupowac ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Save-y, profile i zainstalowane gry można skopiować, ale wszystko z marketplace trzeba ściągnąć (PO przeniesieniu licencji na xbox.com), jeśli chcesz używać na różnych kontach, bądź w trybie offline. Jeśli korzystasz tylko z jednego konta, i zawsze logujesz się do LIVE, to wszystko będzie działać niezależnie jak przeniesiesz zawartość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...