Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z was korzystał z ofert zakupu MS Points na Allegro? Moje wątpliwości budzi ważność konta 24H. Co potem? Na niektórych aukcjach pisze, że punkty należy wydać w 24H ale średnio mi się to podoba.

Druga opcja to karty zdrapki ale tu cena jest trochę za wysoka ale może pewniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ze zdrapkami nie ma problemu, używałem wiele razy.

 

 

Punkty z kontami ponoć pochodzą z kradzionych kart kredytowych, ale to chyba spekulacje. Konto jest dobre jeśli właśnie chcemy kupić dużo rzeczy na raz. Ja bym skorzystał gdyby była pełna oferta Games on Demand na naszym LIVE, bo za granicą wszystkie gry które mnie interesują mają blokady regionalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punkty z kontami ponoć pochodzą z kradzionych kart kredytowych, ale to chyba spekulacje.

Tzn. wierzysz, ze ktos kupuje po cenach rynkowych pierdyliard MS Points po czym odsprzedaje za bezcen?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

upatrzyłem sobie takie cacko:

Xbox 360 250GB + Fable III - Konsola Xbox 360 w RTV EURO AGD

zamierzam kupić w piątek jak z roboty będę wracał

pytaniem czy warto, nie będę was męczył ;)

brat ma xboxa360 i trochę gier popożyczam, raczej ps3 odpada, bo multiplatformy gorzej na nim chodzą (opinie z internetu), chyba, że mnie naprostujecie

pytanie głównie do posiadaczy obu konsol: jak z usługami sieciowymi i w co lepiej się wpakować (mam dość ulepszania komputera), kwestie finansowe są nieistotne, konsoli nie będę przerabiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare takich luznych mysli:

 

1. Multiplatformy chodzą lepiej na X360. Nie wszystkie, ale przewazajaca wiekszosc.

2. Usluga online: MS - płatna, Sony - bezpłatna. Dyskusje co jest lepsze można toczyć w nieskończoność.

3. Pad od X >>>> pad od PS3

4. jeśli chodzi o gry to jeśli mam wybór zawsze biore wersje na X, PS3 tylko do exlusivow.

5. kultura pracy: imo tak samo, napedy slychac w obu przypadkach. Poza tym teraz sprzedaja juz Slimki, a moj Jasper mi nie przeszkadza (przy zgraniu na dysk).

 

Ogolnie kieruj sie line-upem obu konsol, sam hardware to nie wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec to dziwne bo mi jakos nie idzie. na dysku zew 640GB robie partycje 16GB fat32. druga partycja to NTFS i zajmuje cala reszte dysku. podlaczam dysk do boxa. i teraz co wybrac: skonfiguruj czy dostosuj? wybieram to 1. podlaczam dysk ponownie do PC. wyswietlaja sie bledy i chyba z 7 roznych partycji. ogolnie dysk do ponownego partycjonowania :\ Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare takich luznych mysli:

 

1. Multiplatformy chodzą lepiej na X360. Nie wszystkie, ale przewazajaca wiekszosc.

2. Usluga online: MS - płatna, Sony - bezpłatna. Dyskusje co jest lepsze można toczyć w nieskończoność.

3. Pad od X >>>> pad od PS3

4. jeśli chodzi o gry to jeśli mam wybór zawsze biore wersje na X, PS3 tylko do exlusivow.

5. kultura pracy: imo tak samo, napedy slychac w obu przypadkach. Poza tym teraz sprzedaja juz Slimki, a moj Jasper mi nie przeszkadza (przy zgraniu na dysk).

 

Ogolnie kieruj sie line-upem obu konsol, sam hardware to nie wszystko.

 

Gry z PlayStation Store może legalnie pobrać 5 użytkowników, czyli koszta gry/5, to jest w/g mnie bardzo ważny atut. No i policzcie sobie ile wydaliście na konto gold, w tym aspekcie x szybko dorabia sobie na sprzedaży.

W sumie teraz, kiedy obydwa slimy są praktycznie w podobnej cenie to wybór jest ciężki. Kumpel np. ostatnio bez wahania zdecydował się na ps3, także ciężko orzech do zgryzienia dla kogoś, kto musi zdecydować się na jedną konsolę.

Aha no i bym zapomniał dla kinomanów - Blu-ray.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja to długo sie zastanawiałem, która konsolą bardziej się opłaca. Wybór wtedy był prosty. Falcon Arcade kosztował prawie o połowę mniej od PS3 FAT 80. Mimo wszystko uważam, że warto mieć obie konsolę zwłaszcza jak się gra online. X do multiplatformówek, a PS3 do Exclussive'ów i grania online. Zresztą na X'a też czasem się trafi jakiś dobry exclussive, ale ostatnio to raczej rzadko. Alan Wake w sumie był wart uwagi. Przynajmniej dla mnie. No i jak ath wspomniał BD piechotą nie chodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry z PlayStation Store może legalnie pobrać 5 użytkowników, czyli koszta gry/5, to jest w/g mnie bardzo ważny atut. No i policzcie sobie ile wydaliście na konto gold, w tym aspekcie x szybko dorabia sobie na sprzedaży.

W sumie teraz, kiedy obydwa slimy są praktycznie w podobnej cenie to wybór jest ciężki. Kumpel np. ostatnio bez wahania zdecydował się na ps3, także ciężko orzech do zgryzienia dla kogoś, kto musi zdecydować się na jedną konsolę.

Aha no i bym zapomniał dla kinomanów - Blu-ray.

 

Biorąc pod uwagę fakt, że:

-multiplatformersy często chodzą/wyglądają gorzej na ps3,

-usługa praystation network pozostawia wiele do życzenia w porówaniu z livem (chociaż nie podoba mi się zupełnie idea płacenia za granie online)

-pad w ps3 jest jaki jest

-no i najważniejsze. Łatki do gier na live mają ograniczenie do bodajże 2mega. Kupuję grę, wkładam płytkę, w kilka sekund ściąga się patch i gram. Na psn natomiast tych ograniczeń nie ma i potrafią się ściągać takie kobyły z prędkością 10kb/s przez całą noc (sprawdzone) skutecznie zachęcając do jebnięcia chlebakiem o ziemię

to wybór wcale nie jest taki ciężki.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Co do łatek to niestety zaczyna se robić problem, i pojawiają się opcjonalne patche, które niestety wpływają na granie online. Przykładem jest Bad Company 2, ludzie z opcjonalnym patchem nie moga grać z ludxmi bez patcha. lub z jego starszą wersją, a właśnie wyszedł trzeci takowy patch. Sprawdzałem ze znajomym, i faktycznie nie da się grać. Tak więc społeczność graczy może być podzielona nawet na cztery grupy, co widać nie raz po meczach, które rzadko są pełne, a często trafia się na prawie puste.

 

W tej kwestii Sony zdecydowanie wygrało, wyposażaąc kazdą konsolę w dysk. A M$ dalej oferue coś tak śmiesznego jak 4 GB. Jakaś gra Arcade, DLC i patch do BC2 i po pamięci, nie mówiąc o hałasującym napędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konsolka kupiona i podpięta pod monitor, dźwięk ok nie wiem o co było tyle szumu

 

gardziłem grami typu survival horror, teraz jak odpaiłem alana wake'a to za jednym zamachem przeszedlem pierwszy rozdział...

 

wyszło mnie 1100zł (w tym rozszerzona gwarancja na 3 lata + uszk. mechaniczne) za slim 250gb +forza3 + alan wake

pewnie mozna bylo taniej, ale teraz juz mam to w [gluteus maximus]

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy kinekt pasuje do starego eXboxa ? tzn do białego premiuma ? bo jeden muł w MM dziś usilnie mnie przekonywał, że nie psuje i że sobie mogę nową konsole na promocji kupić :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasuje. Jedyna różnica jest taka, że w slimie podłączasz kinecta w specjalne gniazdo i to wszystko, a w starym iksie podłączasz pod zwykłe USB i dodatkowo podłączasz zasilacz.

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Game.co.uk jest Madness Monday i jakieś tam obniżki mają być + dają zniżkowe kody za free. Niby tylko -1GBP, ale zawsze coś. Rzuciłem się na Enslaved i RDR, za komplet wyszło równo 200 także całkiem całkiem. Promo ma być tylko dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak polski Live żyje! Pojawiła się nowa gra w Grach na żądanie - BioShock 2 - 99,99 zł :lol2:

Jeszcze tylko 161 tytułów i dogonimy UK :lol:

 

Rynek rozrasta się w zatrważającym tempie. Kolejna pozycja w Grach na żądanie - Army of Two: The 40th Day - 99,99 zł :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Oni dodają tylko to co dopiero pojawia sie za granicą.

 

 

Ile czekaliście na MSP po migracji konta? Ja póki co nie dostałem na żadne z trzech starych kont.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile czekaliście na MSP po migracji konta? Ja póki co nie dostałem na żadne z trzech starych kont.

 

ok. 2 tygodnie. Główne konto przeniosłem praktycznie od razu po starcie polskiego XBL - po ok. 2 tygodniach dostałem kody. Wtedy przeniosłem reszte starych kont i wczoraj dostałem na wszystkich kody na MSP.

Tak więc prawie 5000 MSP za darmo wpadło ;)

 

Kod dostajesz przez wiadomość na konsoli, nie ma maila. Zaloguj się do XBL na konsoli i sprawdź wiadomości.

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Heh, właśnie sprawdziłem i dostałem na wszystkie trzy konta. :)

 

Tak więc Vietnam, DLC do New Vegas i car pack do Forzy za darmo. :)

 

Miły prezent świąteczny.

 

 

 

Teraz jeszcze przenieść się w przeszłość i nazakładać kont. :D

 

Miałem jeszcze przynajmniej dwa, ale usuwałem konta z Windows Live żeby móc je ponownie zarejestrować i przypisać inne gamertagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Migrowałem swoje konto z uk na pl, wszystko z poziomu www (firefox) i nie dostałem żadnych punktów. :<

 

A jeszcze takie pytanko.

Mam konto xbox.com zarejestrowane na maila w jednej z domen microsoftu. Kiedy chcę zmienić "Identyfikator Windows Live " to wywala komunikat, że nie można tego w tej chwili zrobić itp.

Mam drugie konto e-mail, którego używam na co dzień - też w jednej z domen MS i chciałbym przypisać konto xbox do tego konta e-mail, żeby za jego pomocą logować się do usługi, tylko właśnie nie mogę zmienić tego cholernego maila. :]

 

Jest jeszcze opcja zamknięcia konta, tylko nie wiem, czy później nie stracę dostępu do konta xbox, które używało tego adresu do logowania.

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Nie wiem jak zmienić, ale na pewno nie zamykaj konta, bo wtedy na zawsze tracisz dostęp do gamertaga, który w bazie zostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...