Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

chyba jednak zrobie tak jak mowisz jutro pojade do media markt i kupie kabel HDMI (49euro) niepotrzebnie kupywalem ten VGA. Chociaz jeszcze kupie kabel optyczny S/PDIF moze sie przydac do tego VGA jakby HDMI mi sie nie podobalo

jakbys zapytal dokladnie na starcie i napisal, ze masz hdmi nikt by Ci nie polecal vga czy componenta, przy tych dwoch jeszcze sie mozna zastanawiac i kombinowac, ale jak masz hdmi to sprawa zalatwiona, hdmi jest cyfrowy i ma najlepsza jakosc obrazu, sam tak podlaczylem i sobie chwale do tego kabel vga wpiety w konsole ale nie tv bo jedyne do czego sie przydaje to wyjscie SPDIF

ogolnie hdmi + spdif = max jakosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mam dylemat :?. Podliczyłem moje oszczędności i zabawnie nie jest, nie wiem czy w ogóle mogę sobie pozwolić na XO (nie chodzi mi o cenę samej konsoli ale o jej "utrzymanie" czyli m.in. gry)... A tymczasem w Łodzi w MM mają być Premiumy z HDMI i dyskiem 20 GB za 777zł, już od piątku! Cena jak najbardziej atrakcyjna IMO ale i tutaj pojawia się dylemat. Czy może jednak nie lepiej zainwestować w wersję 60GB? Albo poczekać na rozwój sytuacji, cena przed "gwiazdką" bankowo spadnie... Swoją drogą ciekawe ile tych konsol będą w MM mieli, odejmując sztuki dla pracowników to pewnie gdzieś -5... :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na święta zazwyczaj ceny rosną, tak jest co roku, z resztą ile ta konsola może jeszcze stanieć? o 100zł ? nie będą to aż takie duże kwoty by czekać kilka miesięcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3081318[/snapback]

A tak w ogóle to ukazało się coś takiego:

DVD key grabber for Benq and Lite-on

To się m$ długo nacieszył czystym napędem :P

Przedwczoraj ukazało się info i "tutek" jak rozdziewiczyć częściowo nowego Lite-on'a. Piszę częściowo bo jak na razie da się sczytać tylko key, nie ma możliwości wgrania zmodyfikowanego fw.

 

Kmart adscan gives us more 360 price cut proof

Dołączona grafika

 

Adding to our mountain of September Xbox 360 price cut proof that we've constructed over the past few weeks, today we bring you yet another piece of adscan evidence. Pictured to the right (sorry, it's a tiny lil' image) is a supposed Kmart retail adscan from the week of September 7th that lists the rumored Xbox 360 console price cuts: $199 for an Arcade, $299 for a Pro and $399 for an Elite. Yes sir, we're now 97.45% sure a hardware price cut is going to happen in a few weeks ... so get excited or something.

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dużo osób płaczę, że na 20GB dysku jest mało miejsca dlatego chciałem spytać czy warto kupić premium 20GB? skoro kopi zapasowych się nie robi to na co to miejsce jest używane, że 60GB lepiej jest niby kupić? Potrzebuje waszej opinii bo nie wiem w jaka konsole zainwestowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dużo osób płaczę, że na 20GB dysku jest mało miejsca dlatego chciałem spytać czy warto kupić premium 20GB? skoro kopi zapasowych się nie robi to na co to miejsce jest używane, że 60GB lepiej jest niby kupić? Potrzebuje waszej opinii bo nie wiem w jaka konsole zainwestowac

w stanach to ma sens, bo tam mozna normalnie kupic/pozyczyc film na klocka... ale u nas? ;) glownie chodzi o mala roznice w cenie miedzy jednym a 2gim + to, ze w przyszlosci klocki z 60gigowym dyskiem maja zastapic stare (cena ma pozostac ta sama) Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Witam,

dużo osób płaczę, że na 20GB dysku jest mało miejsca dlatego chciałem spytać czy warto kupić premium 20GB? skoro kopi zapasowych się nie robi to na co to miejsce jest używane, że 60GB lepiej jest niby kupić? Potrzebuje waszej opinii bo nie wiem w jaka konsole zainwestowac

ja trzymam demka i miejsce juz dawno mi sie skonczylo,jesli dodatkowo ktos ma sporo multimediow to tym bardziej potrzebuje wiecej miejsca,pozatym niedlugo microsoft wprowadzi mozliwosc instalki gier na hdd co z pewnoscia obnizy chalas czytnika,wiec moim zdaniem warto zainwestowac w wiekszy hdd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze z laski swojej przeczytasz uwaznie moj post?

Tak czytam i czytam i co niby w nim napisałeś, co by wskazywało o tym, że wiesz o jesiennej aktualizacji? Piszesz coś o kopiach zapasowych- tak się mówi w twoich stronach o instalacji gier na hdd? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja trzymam demka i miejsce juz dawno mi sie skonczylo,jesli dodatkowo ktos ma sporo multimediow to tym bardziej potrzebuje wiecej miejsca,pozatym niedlugo microsoft wprowadzi mozliwosc instalki gier na hdd co z pewnoscia obnizy chalas czytnika,wiec moim zdaniem warto zainwestowac w wiekszy hdd.

Media Center Extender zioooom B-) Stream z PC i nie ma mocnych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dead rising roxuje rulezem - chyba najlepsza gierka w jaką do tej pory grałem na klocku :D

Mam nadzieję, że druga część ukaże się względnie szybko ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam i co niby w nim napisałeś, co by wskazywało o tym, że wiesz o jesiennej aktualizacji? Piszesz coś o kopiach zapasowych- tak się mówi w twoich stronach o instalacji gier na hdd? :lol2:

a ja jak widzę twój avantar i ton wypowiedzi w stosunku do innych forumowiczów to widzę w nim cwaniaczka polskiego, którego szczytnym celem jest wtrącanie swoich sarkastycznych uwag, może zamiast się lansować wymądrzać itd. wkleisz link gdzie była dana rozmowa? Co to jest z problem, pomóc komuś? Ja zadałem pytanie i po to jest forum. Jakby każdy zachowywał się jak ty to powstała by tu pełen burdel, po drugie na każdym forum istnieje coś takiego jak offtopic i ciężko coś wygrzebać, więc podkreślam jeszcze raz jak wiesz gdzie była dana wypowiedź do tematu to napisz grzecznie, że już było i wklej linka a nie zachowuj się jak kawał chama który ma 52 cale telewizor i myśli, że rządzi. Z całym szacunkiem dla Ciebie.

 

Wracając do tematu, jeśli ktoś nie planuje ściągać dem no może 1-4 dema max no i tylko to to starcza? I ile jest prawdy tym, że nie da się zmienić dysku w xboxie na własną ręke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jakos tego 20GB HDD zapchac nie moge - lezy na nim pare dem, od multimediow mam PC, a save'y i DLC wiele miejsca nie zajmuja ;)

 

EDIT: lisciu, naucz sie troszke kultury. Radze poki co po dobroci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Mam alergię na lenistwo, więc spuść z tonu, bo inwektywami za dużo nie zdziałasz.

 

Ale żeby nie było, że znów robię o/t- dema są max. >1-1.2GB. Po drugie- po jesiennej aktualizacji dashboarda istnieć będzie możliwość instalacji (w praktyce 1:1 z pojemnością płyty dvd) gier na hdd. Pamiętaj również, że na dzień dobry nie masz przecież dostępnych 20GB, a sporo mniej. Reasumując- jeśli grywa się "na raz" w kilka tytułów, ma się pare/naście dem, to 60GB będzie w sam raz, a i 120GB nie zawadzi. 20GB po updatecie dashboardu dla mnie będzie ograniczeniem tej funkcjonalności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jak widzę twój avantar i ton wypowiedzi w stosunku do innych forumowiczów

Powiedziala osoba bedaca na forum od niecalego tygodnia :lol:

 

Co do dysku to jestem dziwnie spokojny, ze 20GB mi starczy tak jak mi do tej pory starczalo. Od mediów mam dysk w PC via wifi, dem nie mam (kasuje, bo ile razy mozna przechodzic to samo), a instalowac wiecej niz w to co gram (czyli jakies 1-2 gry) nie zamierzam. IMO posiadacze 20GB powinni sobie darowac wymiane, ale jesli ktos ma teraz kupic konsole to 60GB bedzie lepszym wyborem.

 

P.S. Ja mam 80" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dead rising roxuje rulezem - chyba najlepsza gierka w jaką do tej pory grałem na klocku :D

Mam nadzieję, że druga część ukaże się względnie szybko ;]

No ja w zeszły piątek złożyłem zamówienie i już nie mogę się doczekać. Chociaż na filmikach widziałem jakieś tam akcje z pstrykaniem zdjęć. Mam nadzieję, że to tylko dodatek. Bo rozumiem, że gramy jakimś tam dziennikarzem. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mastha co do twojej uwagi to wystarczy tylko kilka postów żeby takie coś stwierdzić, a czytanie ze zrozumieniem to inna bajka, ale skończmy już te uwagi.

 

Dzięki draak za wypowiedź i innym użytkowników przemyśle teraz sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pewnie się przyzwyczaił i twierdzi, że jednak jeszcze za mały ;) Ja do swojej 37'tki przyzwyczaiłem się w 2 dni. Teraz ciężko mi w cokolwiek grać przed czymś mniejszym. ;) Jakość obrazu na Xboxie i tak mnie mocno zaskoczyła (pozytywnie). Kiedyś to byłem sceptycznie nastawiony do tych nowych konsol. Twierdziłem, że tekstury w grach i modele będą wyglądać niedokładnie, ale już z 1 metra mam wrażenie jakbym grał na dobrym monitorze tylko o większej przekątnej. Żadnych tam ząbków nie widzę. Kolory o wiele lepsze niż na moim wyslużonym CRT'ku 17' ;)

 

Sorki za OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja w zeszły piątek złożyłem zamówienie i już nie mogę się doczekać. Chociaż na filmikach widziałem jakieś tam akcje z pstrykaniem zdjęć. Mam nadzieję, że to tylko dodatek. Bo rozumiem, że gramy jakimś tam dziennikarzem. :P

Zależy jaką strategię przyjmiesz. Ogólnie robienie zdjęć nie jest obowiązkowe, ale przydatne do szybkiego stukania punktów doświadczenia i zaliczania osiągnięć :P

Ale rozgrywka opiera się głównie lataniu po centrum handlowym i typowym "przynieś, podaj, pozamiataj zombie" ;]

Warto przy pierwszym podejściu wytłuc 53k zombie, by dostać mega bustera - potem gierka jest już bardzo łatwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam mały problem z flashowaniem dysku ;]

Otóż po prostu programik go nie widzi (cośtam z enhanced i legacy - standardowy błąd). Myślałem, że problemem jest niestandardowy kontroler SATA, ale już 3 płytki zawiodły - jedna na P35, druga na K8T890, a trzecia na nForce 3.

 

Co jest nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...