Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

To stary news. W ostatnim czasie były jakieś informacje że gry z XBLA będą działać w Windows 8, i chyba tylko tyle. Oczywiście miło jakby działało wszystko, chyba wyłącznie konsolowcy by mogli na to narzekać, bo stracili by exclusive-y, co dla wielu jest z jakiegoś powodu niezwykle ważne.

 

Skoro X360 ma emulator pierwszego Xboksa, całkiem przyzwoity, to pewnie teraz jeszcze łatwiej zrobić by było emulator 360-tki właśnie przez ludzi z M$. Różnica w mocy sprzętu jest kosmiczna, a i architektury podobne. I tak pewnie next-gena chcieli zrobić zgodnego z 360-tką (choć lepiej że by to była pełna sprzętowa zgodność), więc po części podobne rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak naiwnym trzeba być, żeby wierzyć w takie wiarygodne "newsy". :blink:

 

Ta wiadomość przewinęła mi się przed oczyma na kilku forach i portalach tak, że na poligamii, a że nie śledzę tematu cały czas tak, że zaskoczyło mnie to :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi wyjaśnić pewien fenomen. Na moim koncie w Xbox Live mam dodaną jedną formę płatności - konto PayPal. Na nim widnieje kwota 0,83PLN. W takim razie jakim cudem dostałem dzisiaj maila o pomyślnym odnowieniu subskrypcji miesięcznej za 29 złotych? Nie bardzo ogarniam jak mogli mi przedłużyć abonament skoro nie mieli jak ściągnąć za niego pieniędzy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podpiętą kartę, ale nie była uwierzytelniona czy coś takiego. Poza tym nawet jeśli to również z konta nic nie zniknęło, a powinno od razu przynajmniej zablokować te środki. A tu nic, stąd moje zdziwienie.

 

Moze dostales na kreche, splacisz jak sie odkujesz ;D coraz lepsze akcje z tymi kontami...

 

 

@g00dMan, tam zapewne w ogole nie ma mozliwosci zmiany wersji jezykowej... podobnie jest z polskimi wersjami jezykowymi. Wiadomo, teraz nie ma granic, to pol europy by u nas kupowalo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś kojarzę że z jedną z gier było tak że jeśli mając wersję PL chciało się grać po angielsku to wystarczyło zmienić w dashu język na ang, wówczas w grze też zmieniał się na ang.

Może z tym Deusem jest podobnie? :unsure:

Cena kusi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Prawie z każdą grą jest tak że ustawia się język taki jak w dashu. Jednym z wyjątków była Medal of Honor, gdzie polska edycja miała tylko języki polski i ruski, czyli fail. Ja bym w ciemno chyba nie kupował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta wersja wyglada na pelna, tzn dubbing + tekst... Wersja multi7 na pieca miala np 10 gb, a z samym angielskim cos ponad 6.

 

edit: chwilka szukania i mamy odpowiedz :P

 

Xbox 360:

Due to space limitations, Xbox 360 versions do not contain additional languages.

http://support.eu.square-enix.com/faqarticle.php?kid=59794&ret=main&id=2134&la=2

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Powinni inne wersje językowe dodawać na dodatkowej płycie, żeby móc je zainstalować jak np. auta i trasy do Forzy. Ja przez to unikam kupna gier w PL bo nigdy nie wiadomo co będzie jak jest znaczek PL, jak wiem na pewno że jest też angielski to wtedy można kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Trackball Controller for XBOX 360

 

Fajne, tylko na dobrą sprawę M$ nie powinni zezwalać na coś takiego. Bardzo mnie ciekawi ilu z tych wymiataczy w shooterach multi korzysta z adapterów do myszek czy takich padów.

 

Cena na szczście kosmiczna, choć dla bogatych krajów pewnie nie koniecznie.

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=W38JTIKSGGw&feature=player_embedded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

No to jest coś nad czym zdecydowanie powinni pomyśleć przed nową generację konsol. Bardzo by sie przydał taki ficzer w standardzie, bo widać że działa to fajnie. Na chwile obecną to jest to praktycznie czitowanie, jak ktoś na tym gra w multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego czitowanie ? to to jak ktoś gra przykładowo w jakiegoś unreala na PC za pomocą jakiejś kosmicznej precyzyjnej myszki logitecha za 400zł to też czituje bo nie gra tak jak większość przy użyciu a4techa za 15zł ?

 

btw. jaki masz id na live ?

Edytowane przez slavOK
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

PC to coś innego. Cały sprzęt się różni, detale graficzne też ludzie obcinają. Podstawowa zaleta konsol to że każdy ma tak samo, a takie gadżety już to zmieniają. Od biedy mógłbym sobie nawet kupić takiego pada, ale przyznam że nie dawało by mi frajdy koszenie tym ludzi. Dużo większa satysfakcja jak sie udaje kosić na padzie, a nie raz fajne serie wchodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba bym zwariował :lol:

 

btw. możecie polecić jakieś sensowne nakładki na analogi ? ew. jakieś zamienniki cy by sobie gałki podmienić, bo wytarły mi się te wypustki... zresztą bardzo szybko sie wycierają i teraz w bardziej dynamicznych grach często mi po prostu ta gała z pod palca ucieka...

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Miganie bez sensu, ale przezroczyste podświetlane przyciski bym chciał, w odpowiadających im kolorach, i jakiś ciemny niebieski na reszcie.

 

 

Ja używam takich nakładek - FPS Freek by KontrolFreek | Accessories Xbox 360 & PS3 Controllers | Analog Sticks for Halo, CoD & FPS Games

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dresiarz_biczysz

Dziś kupiłem używanego xboxa. Testowałem go u sprzedającego, działał pod jego TV. U mnie w domu działa tylko pod minitorem 22cale LG. Pod tv lg i tyv schneirer nie działa. Oba są HD ready i na obu nie działa pod HDMI HDMI i tymi kablami dodawanymi do xboxa. Co jest nie tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłeś co radził Costi. Sprawdzaj na każdej rozdzielczości i odświeżaniu. Rozumiem że masz czarny obraz, ale dźwięk słychać ? Podaj łaskawie jaki dokładnie masz TV (model ) Ew. podłącz inny kabel HDMI (jakiś starszy). Chociaż wykluczam że to wina kabla.

 

Co do tego trackball'a to dla mnie i tak to by bylo mniej wygodne niż myszka. Zwłaszcza że bawiłeś się kiedyś czymś podobnym na komputerze. Wiadomo że od analoga jest lepsze. Ale czy tak precyzyjne jak myszka to wątpię ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...