Skocz do zawartości
Gość [RONIN]

Starcraft 2

Rekomendowane odpowiedzi

To musi być StarCraft 2 jak ktoś fajnie napisał na forum onet-u (a tam z reguły nie piszą fajnie) dokładnie nie zacytuje, ale sens utrzymany "Nie chciałbym być w skórze faceta, który zapowie coś innego niż SC2 (RTS) w światowej stolicy SC, przecież oni spalą go żywcem".

Ja bardzo liczę na SC2 bo jedynka to jedyna ze starszych strategii w które gram do dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc nasptepna gra blizzarda w którą ludzie będą grali po necie latami. Nic tylko sei cieszyć, bo kto jak kto, ale oni potrafią zrobić gierke do multiplayera, bo na taka sie trzeba nastawiać, patrząc na to co sie dzieje po dziś z warcraftem i starcraftem1. GiT!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YES YES YES !!!! - wypasny trailerek na stronie starcrafta2 :D (tzn lepsza jakosc z tego podanego na youtube)

 

"Hell, It's about time" - swiete slowa :D

Edytowane przez Micro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to było prawie pewne, że Blizz Starcrafta ogłosi...

 

a ja miałem cichą nadzieję na kolejne Diablo :rolleyes:

no też bym wolał Diablo 3, ale dobry i Starcraft 2 :D

No więc nasptepna gra blizzarda w którą ludzie będą grali po necie latami. Nic tylko sei cieszyć, bo kto jak kto, ale oni potrafią zrobić gierke do multiplayera, bo na taka sie trzeba nastawiać, patrząc na to co sie dzieje po dziś z warcraftem i starcraftem1. GiT!

a single w grach od Blizzard jest słabe ?? wg mnie miażdży tak samo jak multi(jak nie lepiej)

Diablo 2 przeszedłem z kilkadziesiąt razy :lol:, a z bosami walczyłem z kilkaset razy :lol:

 

 

filmiki w "HD" :wink: z gameplay

http://tvpot.daum.net/theme/ThemeView.do?t...amp;lu=m_mono_1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Mi wygląda to wszystko na to, jakby gra była już prawie skończona.

 

A ten filmik z youtube nic nie pokazuje, jeszcze koles po koreańsku coś mówi na koniec a ja niestety nie wiem co [;.

 

Ciekawe kiedy to wyjdzie, "omg cant wait!" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oooo fak, a ja miałem nadzieje ze to diabeł będzie.... no nic bedziemy na niego czekac jeszcze długo długo wiadomo ze Blizzard wypuszcza malo gier no ale jak juz wypusci.... Poza tym zrobic starcrafta2 jest łatwiej niz zrobic diablo 3 imho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ja już chce grać rzeczywiście wygląda na to, że prace są już dalece zaawansowane nie ma jakiś przecieków na temat przybliżonej daty premiery, bo nie chce mi się po wszystkich serwisach o grach latać i poszukiwać. Mam nadzieje, że filmiki w kampanii będą równie kozackie jak w SC1, ale to Blizzard, więc musi być super.

Nazw już brakuje czy taka popularność:

STALKER	Protoss Unit |	Inspired by the ancient and honored dragoon walkers the dark templar have begun to build war machines of their own. The stalker is a machine controlled by the shadow-essence of a dark templar warrior, willingly fused into its metal body to protect his people...
Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YEEE!!! CZAD!

 

Co prawda bardzo mało grałem w Starcrafta, i to jak miałem może z 9 lat, ale bardzo się ciesze, ze bedzie kontynuacja! I ze to bedzie zwykły rts, a nie smierdzace mmo!

 

Kupuje! Tylko kiedy wyjdzie? :blink: pewnie 2008, ale kiedy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W oficjalnym FAQ:

 

Q:When is the game coming out?

A:At this point, it's too early to provide an initial estimate on the release date. As with all Blizzard games, we will take as much time as needed to ensure the game is as fun, balanced, and polished

 

Standardowa odpowiedz blizzarda :P Czytajac te FAQ to jak dla mnie ta gra jest "gotowa". Cos jak ze stalkerem. Sama gra juz pewnie jest a teraz minie dobre pare miesiecy zanim zbalansuja gre. Beda pewnie zmieniac HP/SP, ilosc many, czasy budowy czy recharge'u, czy jakies specjalne zdolnosci. Mam nadzieje ze beda tez beta testy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten trailer w HD wypasik :D Chociaz mało widać, to oświetlenie przewypaśne, klimat wypas!! :) dżyzas :P. Chyba jednak skusze się dla tej gry powrócić do pcta i jakiegoś 88gtx czy 29xt ;d. No i koniec filmiku nuklearka i "Good Game" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:P :P i znów bedzie "wanna turn up the heat?" ;o. Nie ma co hit to juz jest tylko pewnie wyjdzie dopiero w 2008 ale dobrze ze juz zapowiedzieli coś. W gry Blizzarda gra sie latami bo oni je naprawdę dopracowują i wiedzą ze w dobre grze najważniejszy jest gameplay i kilm. Czekamy ;000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co najlepiej swiadczy o klasie Blizzarda i o wspanialosci ich gier?

Ano to, ze jak do tej pory nikt nawet nie wypowiedzial sie o grafie, nie porownal jej do innych gier, na tym forum to rzadkosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja chcialbym podzielic sie z wami jednym spostrzeżeniem :P - jak myslicie kto urzyczył glosu temu marine z filmiku ?

 

wg mnie to

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
vin diesel ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej zaciekawiło ostatnie pytanie w FAQ

Will StarCraft II take advantage of DirectX 10? What other graphical goodies are included?

 

The game will be compatible with DirectX 10, and we're still considering whether there will be exclusive DirectX 10 graphic effects, but the graphics engine will also be very scalable to ensure that a wide range of different systems will be capable of running StarCraft II. The new engine is also capable of rendering very large units, as well as large numbers of units on screen together. Havok physics have been integrated into the engine for added realism as well.

Na realizm, a'la Company of Heroes pewnie nie będziemy mogli liczyć, chociaż może ? :)

Edytowane przez Thomas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przekozacki jest filmik z Marinsem, jak go ubierają, poprostu mistrzostwo :D

 

co do wyglądau prostosów to troche mi sie to nie podoba, jest zbyt futurystyczne, filmiki z koreańskich stron wyglądają jak wojny starwars, zadużo laserów jak dla mnie, czekam na prezentacje jednostek z innych ras :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znana jest już data premiery - 28 marca 2008 - dokładnie dziesięć lat po wydaniu Starcrafta.*

 

* - oczywiście to tylko moje przpuszczenie, ale bardzo bym sie zdziwił, gdyby było inaczej, tymbardzije ze beta testy maja byc pod koniec roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 lat, ale ten czas leci... :D W sumie co do głosu Marinse z filmika tez moje pierwsze skojarzenie to Vin Diesel... Myślałem, że to niemożliwe, a tu też ktoś tak przypuszcza, więc może... ale nie to jest najważniejsze. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co najlepiej swiadczy o klasie Blizzarda i o wspanialosci ich gier?

Ano to, ze jak do tej pory nikt nawet nie wypowiedzial sie o grafie, nie porownal jej do innych gier, na tym forum to rzadkosc.

D O K Ł A D N I E. Oni stawiaja na grywalność i dlatego w te gry gra sie latami. Bo przeciez o to w grach chodzi: frajda z samej gry a nie jakieś tam widoki (ofc tez wazne ale gameplay musi być zawsze na pierwszym miejscu).

Mnie najbardziej zaciekawiło ostatnie pytanie w FAQ

Na realizm, a'la Company of Heroes pewnie nie będziemy mogli liczyć, chociaż może ? :)

I co z tego ? ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...