Skocz do zawartości
Malik

Watercooling By Malik

Rekomendowane odpowiedzi

Malik ma jak dla mnie najładniejsze WC!!! A teraz ten piekny waż..

Widzac mailowe powiadomienie o odpowiedzi w temacie WC Malika wiedzialem, ze jesli on sam cos napisze/pokaze to bedzie to cos fajnego. Choc na koncowy efekt wciaz czekamy (niecierpliwie) ale widac, ze nawet "zwykly waz" potrafi wprowadzic coponiektorych w ekstaze :) :wink: :rolleyes: Az strach, co bedzie jak zobaczymy wersje finalna.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec chyba za duzo tych jajek malowales i Ci sie w glowie poprzewracalo :P Jak dobrze ze w poniedzialek smingus - to przynajmiej ochloniesz jak Cie zleja woda :)

 

Pokazalem zdjecie nie po to by slyszec ohhhh i ahhhh - tylko jak juz mnie wszyscy znaja - dokumentuje wszystko fotosami :) Ot taki styl Malika.

 

PS.

 

I cos dla "fanow" sprezynek :D :D :D

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez Malik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się stosowanie dwóch rodzajów węży,Te CIEMNIE i z Oplotem :unsure:

 

Ja wolał bym zobaczyć zestaw w jasnym świetle ,a Ty ukrywasz go przed nami.Juz nie chwal sie że masz ładne oświetlenie budy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się stosowanie dwóch rodzajów węży,Te CIEMNIE i z Oplotem :unsure:

 

Ja wolał bym zobaczyć zestaw w jasnym świetle ,a Ty ukrywasz go przed nami.Juz nie chwal sie że masz ładne oświetlenie budy :P

Zle interpretujesz zdjecie - to sa jedynie proby jak wyglada waz. Chcialem zobaczyc jak sie prezentuje. Dlatego sa dwa rozne rodzaje. Poki co Armor i caly uklad jest poligonem doswiadczalnym. Nowa buda czeka na zlozenie ( brakuje paru rzeczy ktore ida z Innovatek'a ), dlatego zakladam i testuje wszystko na "starym" setup'ie.

 

I niczym sie nie chwale ;P - narazie nie mam czym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To o mnie jak sądzę? :D OK: Gdzie z tym świństwem na czarny Tygon :!:

A skad wiedziales :)

 

Znalazlem rozwiazanie - jeden dzien targow Z sprezynkami, drugi BEZ sprezynek :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem kiedy pokazujesz coś nowego, coraz bardziej to WC mi się podoba... ;]

 

Naprawdę tylko pozazdrościć takiego kompa...

 

Widzę że szykuje się coś w stylu Black & White czyli moja ulubiona mieszanka...

 

Chyba i ja złoże w końcu jakieś chłodzonko... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no więc i my czekamy na tą paczkę :P a tak btw wentylek cichy czy nie za bardzo?:>

Jeżeli chodzi o Revolteca, to za te pieniądze bardzo ciekawy wentyl. Mam trzy i jeden nie startuje na ~5V, ale poza tym na minimalnych obrotach są całkiem ciche. Łożyska trochę buczą (w porównaniu do S-Flexów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...