Skocz do zawartości
Malik

Watercooling By Malik

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko w jakiej jednostce czasu? Minuta? Godzina? Pewnie minuta ...

skoro płyta odczytuje impulsy i pokazuje np wentylator jako xxxx rpm czyli chyba jednostka czasu to minuta.

Czyli wychodzi że 0.42 litra na minute - malutko coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro płyta odczytuje impulsy i pokazuje np wentylator jako xxxx rpm czyli chyba jednostka czasu to minuta.

Czyli wychodzi że 0.42 litra na minute - malutko coś

0,42 x 60 minut = 25,2 l/h?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest ok. 7500 obr/m (szczegóły w wątku o moim WC)

 

The SwissFlow 800 sensor gives approx. 6000 pulses per liter/per minute. This means that if use 3 liter per minute, the SwissFlow sensor will give 3x 6000 pulses = 18000 pulses per /minute .

7500 obr/m -> ok. 1,25 l/m x 60 min = 75 l/h

 

Ale jeśli temperatury są ok to by znaczyło, że przekonanie, że potrzebne są duże przepływy by WC było wydajne to mit ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam :)

Mój pierwszy post here :rolleyes:

Gratuluje dobory zestawu ja mogę pomarzyć ale i ponarzekać :) ale nie ma do czego węże coraj lepiej się prezentują w stosunku do pierwotnej wersji jakieś podsumowanie wydatków??:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

U mnie jest ok. 7500 obr/m (szczegóły w wątku o moim WC)

7500 obr/m -> ok. 1,25 l/m x 60 min = 75 l/h

 

Ale jeśli temperatury są ok to by znaczyło, że przekonanie, że potrzebne są duże przepływy by WC było wydajne to mit ...

zależy do jakiego bloczku ;)

coolriver nie radzi sobie z bloczkiem za 99pln - nexxxossem lga 775 :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

nie chodzi tutaj o same piny, co o sprayer, który nie dość że zbudowany jeast z nalutkich otworków, to w dodatku jest niesamowicie podatny na łapanie syfu... po miesiącu używania wc, w sprayerze 2/3 dziurek było zatkanych... normalnym wucetowym dziadostwem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

takim jak np odprysk lakieru przy montazu króćców... którego widać nie zauważyłem, ty Michał byćmoże nawet nie wiesz że w twoim wc jest syff, bo bloczki masz konstrukcji bardziej standardowych z tego co pamiętam, i ci dziadostwa nie łapie :) (standardowych czyt. bez sprayerów itp.)

nie róbmy tutaj syfu Malikowi w Jego topicu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim dziadostwem? Woda w W/C powinna być bez syfów jeśli miałeś wszystkie części czyste

Ja miałem taki sam problem, nawet jeśli ciecz w wc jest gęsta to bedzie sie zatykać. Ja osobiście nie lubie tego bloczku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde no, gdzieś widziałem bude z takim wnętrzem (te przetłoczenia na blasze pod mobasa) musze sobie przypomnieć gdzie :D

Hehe :) Zgadka, co to za buda :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to wyglada na stackera ale to chyba zbyt prosta odpowiedz <_<

ano stacker. tylko gdzie sie przod podzial :unsure:

btw: wlasnie jestem na etapie upychania w czesci przedniej stackera chlodnicy 3x120(6w), 4hdd w dwoch stackerowych koszach, reza 5 1/4, panelu i/o, panelu xfi, cdrw i oczywista fdd ;)

Edytowane przez Sulaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak "stary, poczciwy" stacker okazał się tą wymarzoną obudową? Ale przecież tak krytykowałeś design tej obudowy oglądając ją na moich fotkach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak "stary, poczciwy" stacker okazał się tą wymarzoną obudową? Ale przecież tak krytykowałeś design tej obudowy oglądając ją na moich fotkach?

Wazne decyzje podejmuje sie zwykle po dluuugim namysle :) Moim zdaniem swietny wybor B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu STC-01 a nie 810 :?:

W 810 mógłbyś dorzucić w przyszłości bez problemu jakiegoś BIP'a/BIX'a 2 na tył.

Uklad w srodku mi bardziej pasowal. Miejsca jest duuzo. Spokojnie wejda np. dwa thermochille ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano stacker. tylko gdzie sie przod podzial :unsure:

btw: wlasnie jestem na etapie upychania w czesci przedniej stackera chlodnicy 3x120(6w), 4hdd w dwoch stackerowych koszach, reza 5 1/4, panelu i/o, panelu xfi, cdrw i oczywista fdd ;)

jezeli sie uda , bedzie to wyczyn !

a Ciebie Malik jak zwykle poproszę o fotki z tzw. "placu boju" :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tygon ;) (tak Malik mówił przez telefon), innovatek się nie umywa do niego (to też powiedział... wiem trudno w to uwierzyć B) )

Ja to samo mogę powiedzieć o 1/4" r3603.. jest lepszy :)

 

supełek bez załamania na Tygonie i innovateku:

 

Dołączona grafika

 

Malik odmierzaj moją część r3400 :D

Edytowane przez Jarogniew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

o mojej nie zapomnij :P

a wuceta się doczekać nie mogę, ostatnio sporo hiendowych zestawików na forum powstaje, tak więc Malik ma z kim konkurować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...