Skocz do zawartości
kucyk

Bioshock

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem dzisiaj Bioshocka. Jestem pod dużym wrażeniem. Bardzo miło mi się grało, jedyne co bym zmienił to hackowanie, które jak już się robi po raz n'ty staję się nudne... Tak czy inaczej grafika, gameplay, fabuła no i jakość dopracowania powalają na kolana. Moja ocena 9+/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też 9,5/10. Dla mnie jednak nudniejsze od hackingu było fotografowanie. Ale sama gra to dla mnie fpp 2007 i żaden Crysis lub CoD4 nie ma co startować.

 

Wg mnie, gdy mowa o kategorii FPP, takie porównanie jest w pełni na miejscu.

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też 9,5/10. Dla mnie jednak nudniejsze od hackingu było fotografowanie. Ale sama gra to dla mnie fpp 2007 i żaden Crysis lub CoD4 nie ma co startować.

Ogólnie tych gier nie można do siebie porównać, ale mnie najmniej rozrywki dostarczył Crysis... Bioshock i CoD4 to moje perełki :) Podobno ma wyjść 2 cześć a raczej prequel?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie ta gra bardzo podobala do jakiejs polowy. Pozniej przestala jak kolesie zaczeli sie robic zbyt pancerni... imho przesadzili z poziomem trudnosci, musialem podbiegac jak najblizej i walic czasami po 2 magazynki na jednego... na myszce pewnie bym dokonczyl, ale na padzie zwyczajnie wkur***ala ;)

Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nie robiles zdjec, bo imo poziom trudnosci jest akurat (a moze nawet hard jest zbyt latwy). Taki Vegas jest o wieeeeeeeeeeeeeeele trudniejszy :]

robilem wszystkim na maksa ;) nie pamietam nazwy, ale jazda sie zaczela dopiero po tym pokoiku z dziewczynkami ;) moze po sesji jeszcze zawalcze ;d co nie zmienia faktu, ze takie halo na przedostatnim poziomie trudnosci jest przy tym jak spacerek po parku ;) Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie ta gra bardzo podobala do jakiejs polowy. Pozniej przestala jak kolesie zaczeli sie robic zbyt pancerni... imho przesadzili z poziomem trudnosci, musialem podbiegac jak najblizej i walic czasami po 2 magazynki na jednego... na myszce pewnie bym dokonczyl, ale na padzie zwyczajnie wkur***ala ;)

Ja szedłem na Medium to był w sam raz, moim zdaniem właśnie dobrze, jest postrzelać więcej niż jakaś łatwizna 1 strzałem byle gdzie i trup. Jedyne co to końcowy boss (bez nazwisk... :P żeby komuś nie popsuć rozrywki) za łatwy, bo za pierwszy razem dostał w 4litery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hakowanie po zdobyciu achievementa (50 hacków?) - czyli po 1/5 gry ;) - staje się cholernie nudne.. i łatwe, dzięki tonikom.

 

Samą grę skończyłem już jakiś czas temu, na medium przeszedłem bez problemu (zginąłem może ze 2-3 razy, ale nie używałem VC tylko ładowałem save), oprawa AV na plus, klimat na jeszcze większy plus, oglądając zakończenie miałem lekko mokre oczy ;)

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Uratowałem wszystkie dziewczynki... Rozumiem że jest inny filmik dla Harvest?
Edytowane przez pasztecik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

no tak niech sie ps3'towcy ciesza ze nadchodzi dla nich wypasiona pozycja,bo jesli w zamian x360 ma dostac "Haze" to marna wymiana :wink: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

To jest fizycznie niemożliwe... Do tego niezbędna jest potęga Cella i Blu-ray'a!

zapomniales jeszcze dodac o padzie z sensorami-przeciez bez tego granie straci caly sens !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BioShock PlayStation 3 details

 

PS3 fans, rejoice! You are now officially allowed to like BioShock, because it's coming to the Black Box o' Blu-ray! As you are all likely aware by now, BioShock for PS3 is confirmed, and there are a few scant details.

 

Firstly, the game will ship with all the extra plasmids from the 360 version, as well as any little fixes that may have been made since the game's launch via updates. Pretty standard stuff for a port, really. Thus far, Sixaxis support has not been confirmed.

 

What has been said is that the PlayStation 3 version is pretty much only going to be useful for those who never played the PC/360 versions. Sony is apparently planning to "extend and augment" the game, but the word for now is that the 360 and PS3 games will be pretty much identical.

 

That is, of course, the word for now. The word has a habit of changing. We shall let you know as soon as more details arise.

:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Jezu, jakby do tego doszlo, to przez swiat przetoczylaby sie fala samobojstw, a Kojima musialby zatrudnic ochrone :P

Ja bym się ucieszył, mógłbym zagrać w to taniej.

 

Phi, Lost Odyssey jest na czterech i jakos nikt nie placze, ze trzeba zmienic plyte raz na 18-20h :lol2:

Tyle że MGS4 to nie będzie RPG na 100h ;). Jak zacząłbyś "przeklikiwać" filmiki/dialogi to pewnie co jakieś 2 godziny trzeba by płytę zmieniać... Średnio fajne, ale do przeżycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shoty z wersji PS3 : http://www.worthplaying.com/article.php?sid=56115

 

Właśnie ponownie gram w Bioshocka na X0 i... ekhm... te zrzuty z PS3 sucks? Czy to jakaś wczesna wersja?

 

OMG

 

http://www.worthplaying.com/kiwi_popup.php...ock_PS3_037.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...