Skocz do zawartości
MaZZeo

Gears of War

Rekomendowane odpowiedzi

Gra nie zainstaluje się do innego miejsca niż program files na c. Dla mnie to duży minus

Klikamy w [More Options>] i instalujemy gdzie nam się podoba ;)

tylko radzę użyć opcji [browse...], bo jak wpisałem ręcznie ścieżkę to gra i tak poszła mi do domyślnego folderu (na C)

po zainstalowaniu gra waży 9,93GB i trochę to wszystko u mnie trwało, szczególnie etap dekompresji, bo tu najwięcej do powiedzenia ma proc

 

wymagania:

* 2.4-gigahertz (GHz) or faster Intel processor, or 2.0 GHz or faster AMD processor.

* Microsoft Windows XP (Service Pack 2) or Windows Vista.

* 1 gigabyte (GB) of RAM.

* 12 GB of available hard disk space.

* NVIDIA GeForce 6600 or better graphics card, or ATI X700 or better graphics card.

* Support for DirectX 9.0c or later. DirectX 9.0c is included on the DVD.

* Microsoft keyboard and mouse or Microsoft-compatible keyboard and pointing device.

* Sound card and speakers or headphones for optional audio.

* Internet access for optional Gears of War downloadable content.

Not available in Polski, troszkę śmiesznie to brzmi ;)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie się bardzo podniecił swoim nowo kupionym GoW.

:lol: nie podniecam się płytkimi strzelankami.

 

Nic w necie nie widzę.

Słabo szukasz, pierwsze lepsze porównanie masz w poscie kucyka nad moim.

 

(...) są tylko zdania że grafika faktycznie lepsza bo to wersja DX 10. A widzieliśmy już wcześniej ze różnic w GoW między dx10 a 9 nie ma.

DX 10 wygląda lepiej niż X0 i jednocześnie DX10 wygląda identycznie jak DX9, więc konkluzja jest chyba prosta => zarówno DX9 jak i DX10 wyglądają lepiej od wersji X0, oj spałeś na logice w liceum.

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zdjęcie z X360 to z jakiegośc cienkiego monitora, który skalował do natywnej, ale pisowska prpaganda.

 

Ha Ha ha

 

JJ

czy z glowa wszystko ok?

po pierwsze jak mozna zeskalowac 1280x720 do 1280x720 :blink: , a po drugie to nie jest zdjecie tylko screen wiec sprawe monitora mozesz pominac, uwazasz ze na telewizorze tekstura helikoptera ulegnie zmianie?

jak tak to zbanujcie go od razu pleaseeee ...

... a jak macie jakies watpliwoscie to:

Proponuję obejrzeć screeny GOW z X360 z mojej Brawi i się oblizywać i marzyć

a moge prosto na ekran, wiesz co? :lol2: Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moj Leb to jesli biega o jakosc textur

to raczej zadna konsola nie da rady pecetowi , proste ograniczenia ramu

i to nikogo nie powinno dziwic , szczegolnie w dzisiejszych czasach

gdzie wiecej Ramu jesn na karcie graficznej w wypasionym PC

niz w calej konsoli , chyba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7300GT to taki wydajnościowo odpowiednik 6600nonGT, który z kolei spełnia minimalne wymagania, więc myślę że na low pograsz. (Grałem w MOH AA na low na 6600 i było ok czytaj 25fps w górę).

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie na wróżki ale skoro ludzie już wrzucają screeny to mają styk z grą więc mogą się wypowiedzieć :D

To napisze Ci tak: na moim kompie z siga potrafi chrupnąć i to doś zdrowo(1680x1050, high, procek leci na 2,4ghz, karta na stocku).

Twój wydaje mi się, że powinien starczyć do 1024x768 i low/ mid detale.

Edytowane przez krzysiek9920

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki kucyk. Myślałem, że Ty masz lapa. Pomyliłem Cię z Draakiem. ;)

 

@Ceus

Nie podniecaj się tym swoim 26cali bo niczym nie błyszczysz. A z zachowania to max 16lat Ci daję. ;] I nie mam potrzeby dyskutowania z Tobą na PW.

 

Jutro sprawdzę co potrafi Sempron 2,7GHz i 6600 braciaka. O siebie się nie martwię. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki kucyk. Myślałem, że Ty masz lapa. Pomyliłem Cię z Draakiem. ;)

 

@Ceus

Nie podniecaj się tym swoim 26cali bo niczym nie błyszczysz. A z zachowania to max 16lat Ci daję. ;] I nie mam potrzeby dyskutowania z Tobą na PW.

 

Jutro sprawdzę co potrafi Sempron 2,7GHz i 6600 braciaka. O siebie się nie martwię. ;)

Ja nie mam laptopa, a laptopy :P a jak już gram w coś na pc, to raczej na desktopie, ale to tylko taka dygresja, byś się już na przyszłość nie mylił ;)

 

BTW, medium to niby jakość grafiki z x360? Wolne żarty, ale nie przeczę, że na highest wygląda to odpowiednio do potencjału, jaki oferują najmocniejsze pecety na rynku aktualnie.

 

Poca, Ty serio chcesz grać w gearsy raz jeszcze na pc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki kucyk. Myślałem, że Ty masz lapa. Pomyliłem Cię z Draakiem. ;)

 

@Ceus

Nie podniecaj się tym swoim 26cali bo niczym nie błyszczysz. A z zachowania to max 16lat Ci daję. ;] I nie mam potrzeby dyskutowania z Tobą na PW.

 

Jutro sprawdzę co potrafi Sempron 2,7GHz i 6600 braciaka. O siebie się nie martwię. ;)

Kolego Kojak ja natomiast na twoim miejscu to bym się schował z tym chlebakim w podpisie bo niczym nie błyszczysz, a jeżeli nie pamientasz to sam wyjechałeś z małolatem nie wiedząć wogóle z kim masz do czynienia małolacie.

 

JJ

Edytowane przez ceus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez bym pogral jakbym nie przeszedl :lol:

Pierwsze - ja to ja [; Jak ot to na testowym ;]

A teraz wracajac do sedna cytowanej wypowiedzi - GoWem interesuje sie tak jak moim fanclubem [; ale z tego co wyczytalem watek fabularny na x0 byl jak dobry skrot myslowy... Czy to bledna informacja? [;

 

ceus

Skonczysz sam czy mam Ci pomoc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ceus - proponuję kolego nieco zluzować z tonu, gdyż balansuje na krawędzi pewności siebie i chwalipięctwa, a tę barierę łatwo przekroczyć..... A tak na marginesie to popraw błędy ortograficzne :)

 

BTW - instaluję właśnie toto i może wreszcie się przekonam co w tym GOW takiego wspaniałego, że na X360 piano z zachwytu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ceus - proponuję kolego nieco zluzować z tonu, gdyż balansuje na krawędzi pewności siebie i chwalipięctwa, a tę barierę łatwo przekroczyć..... A tak na marginesie to popraw błędy ortograficzne :)

 

BTW - instaluję właśnie toto i może wreszcie się przekonam co w tym GOW takiego wspaniałego, że na X360 piano z zachwytu....

chodzi Ci ten GOW?? u mnie nie chce sie odpalic, jakis blad, instalowalem na innej partycji. u Ciebie ok?

Edytowane przez Blue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muahaha co za beton :lol:

 

A zeby nie bylo OT

 

GoW to GoW i juz. Fabula ma spore dziury i dlatego duzo w sumie nie wiadomo, ale mysle ze to sie wyjasni w nastepnych czesciach. Inna sprawa ze gow to pure ekszyn - close combat z pila jak to mowia never gets old ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krzysiek9920 - dobre foto wylapales

 

2806110[/snapback]

Nie, slusznie wyczytales- na xO fabula byla pocieta. I to bardzo

 

@ Hanu- na x360 piano z zachwytu... ponad rok temu ;) pzdr

Jaka tam była fabuła to już nie pamiętam, a ostatni raz grałem gdzieś 3 miesiące temu. W tej grze na serio liczy się tylko gameplay, który jest naprawdę prosty i przyjemny.

 

Kto piał, ten piał... Ja na pewno nie.

 

GoW to GoW i juz. Fabula ma spore dziury i dlatego duzo w sumie nie wiadomo, ale mysle ze to sie wyjasni w nastepnych czesciach. Inna sprawa ze gow to pure ekszyn - close combat z pila jak to mowia never gets old ;)

Zwłaszcza końcówka daje radę, nie wiem dlaczego, ale właśnie ostatni akt najbardziej przypadł mi do gustu. Może dlatego, że w starych strzelankach 2d często podążało się od ostatniego wagonu do pierwszego zabijając wszystko po drodze, a na końcu rozbrajając bombę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

BTW - instaluję właśnie toto i może wreszcie się przekonam co w tym GOW takiego wspaniałego, że na X360 piano z zachwytu....

Hehe , widze ze wiekszosc ma wujka w hameryce :lol2: Demka nie ma , premiery nie ma ale gra jest :lol2:

 

*nicka wykasowalem celowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limak, bez obrazy, ale who gives a shit, czy ty "piałeś", czy nie. Nie jesteś dla mnie wyrocznią, a średnia ocen GoW oscylowała w okolicach 95%, więc tak- to była gra, która napędziła sprzedaż tej konsoli. Moim zdaniem całkowicie słusznie, bo i dla mnie GoW to najlepszy arcade shooter. A wersja na pc- jak będzie demo, to zobaczę jak się zaprezentuje, ale mając fulla na x360 tego samego drugi raz nie kupię.

 

PawelDK- tia, to ty nie wiesz, że na 8600gt (a wcześniej na 7600, i tak aż po gf2mx, czyli zawsze lowend) wszystkie gry zawsze działają arcypłynnie? ;) A już szczególnie płynnie działają, u tych, którzy nie mają innych platform cyfrowej rozrywki.

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...