Skocz do zawartości
nrl

Race Driver Grid

Rekomendowane odpowiedzi

Aha gram na klawiaturze.

Włacz tc on i wyłącz stering assist (tą od podsterownosci) i tyle ;). Pociągnij kombo przez cały wyścig. Trening czyni mistrza :P.

 

Btw szukam Was teraz na serwach ;).

 

naxt

ja tam wole short

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gg czyli dobra gra, ostatni raz tak sie bawiłem na turnieju NFS Most Wanted na Lan 4 Fun ;]

 

ps. szkoda ze miałem tyle disconnectow, te serwery codemasters to chyba w usa stoja, dopiero na ostatnia godzine gry sie uspokoiło.

Edytowane przez -Wader-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@robowsky, chyba byłeś przez jakiś czas na serwie,gdzie ja i Szozi byliśmy.

Oczywiście czołówka okupowana przez nasze flagi, ale też nie zawsze, zdażył się niemiec albo i dwoch z anglikiem i ukranińcem na dokładke, a nawet polak co o istnieniu hamulców nie bardzo wiedzą :/

Mój "mały" rekord to po próbie wejścia w zakręt 50/h miałem siłe uderzenia o bande 132G O_o

Troche to denerwujące, ale to tylko demo i kraksy fajnie wyglądają (czasem to też nawet niewiadomo,czy chodzi o wygraną czy o efektowne rozwalenie kogoś...)

btw. szkoda,że monit tak szybko wyskakuje i praktycznie nieda rady zrobić screena z fajnie rozwalonego auta, że o krótkiem replayu (tak jak w singlu) nie wspomne.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj dołączam do Was, mój nick na serku to G-R-E-G

 

Co do prowadzenia samochodu: jak dla mnie za miękki zawias, buja tym autem za bardzo.Co do optymalizacji - panowie z Codie się wreszcie popisali. Wszystko na full w opcjach i przy 1024x768 średni frame na configu z siga osiąga 38 fps, min 28, max 48 + zasyfiony system.Nice, żadnych przycinek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

centy71 też coś skrobnie.

Ogólnie sieczka jest niemiłosierna. Najgorzej jak się trafi jakiś pseudo QickNick (jurek911 i Szozi wiedzą o co chodzi). Szkoda, że tak ciężko jest was znaleźć może w pełnej wersji coś zmienią i będzie łatwiej.

pozdr dla wszystkich i nie rugać za błędy bo praktycznie każdemu coś się przytrafia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również dzisiaj jak najbardziej :wink: , tylko proponuje dłuższy dystans, bo tak popełniając jeden błąd nie masz już szans, a na dłuższym można jeszcze wyskrobać jakieś punkty :damage_wall:

tez mi bardziej pasuje dystans sredni bo na krótkim jeden dzwonek na pierwszym zakrecie(a prawie zawsze jst kraksa) nie z twojej winy i strat nie odrobisz

 

PS szkoda ze tak trudno znalezc serwer,ja szukałem dobre 20 min

Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj chwile pogralem po poludniu z technoboyem i polskimkierowca ale to nie bylo to co wczoraj wieczorem... pierwszy zakret i oczywiscie niektorzy nie wiedza, ze to nie pro street i trzeba uzywac mozgu i hamulcu ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole short bo jak zrobią z ciebie "bierki" na 1 zakręcie to przynajmniej nie musisz tyle czekać na nowy wyscig ;]

Udało mi się przebić 20 milionów :-)

 

@yuucOm prubóje cie dogonić

dawaj dawaj - widze ze jeździsz jak ja na początku bo nie masz drfit legend a masz dużo samego drifta :). Ja do jutro 60mln powinienem nabić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej kamerze jezdzicie?

Ktos moze jezdzi na kierownicy? Na klawie mialem lepsze czasy :D Practice ... practice.

Ja podobnie, ale krótko mówiąc - dla tej gry szkoda kiery ;-) Klawisze tutaj zdają egzamin.

 

 

Wszyscy rozumiem śmigamy na 'all off' ew auto skrzynia? ;-)

 

Dzisiaj też wpadne, napiszcie tylko o której.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie. Kurde mam taki problem: sciagnalem dzisiaj demko, zainstalowalem, i kiedy wlaczam gre, to przez chwile jest kursor i klepsydra, po chwili klepsydra znika i nic sie nie dzieje... :mur: Reinstalka gry nic nie pomaga. Pomoze ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie. Kurde mam taki problem: sciagnalem dzisiaj demko, zainstalowalem, i kiedy wlaczam gre, to przez chwile jest kursor i klepsydra, po chwili klepsydra znika i nic sie nie dzieje... :mur: Reinstalka gry nic nie pomaga. Pomoze ktos?

Przyłączam się do pytania. Ja i mój kolega mamy również identyczny problem z odpaleniem tej gry. Pomimo, że posiadamy całkiem inne konfiguracje sprzetowe.

Arczi : jakiego masz antywirusa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaspersky Internet Security 7.0.1.325 PL

Ja Kaspersky Antywisrus 7.xxxx, mój kumpel też. Chyba w tym programie należy się chyba jednak dopatrywać skuchy. Jeśli moje wywody są złe niech ktoś napisze co z tym fantem zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale plama, okazało się,że wczoraj jeździłem cały czas na wspomagaczach :oops: Po wyłączeniu wszystkiego już nie było tak kolorowo :( , ale na klawie to chociaż abs by się przydało mieć.

Nie wiem czy już było, ale jeśli problemy z uruchomieniem na xp64 (typu znikający proces po paru sekundach i cisza...) to pomaga odpalenie gry na koncie gościa.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Kaspersky Antywisrus 7.xxxx, mój kumpel też. Chyba w tym programie należy się chyba jednak dopatrywać skuchy. Jeśli moje wywody są złe niech ktoś napisze co z tym fantem zrobić.

Odinstalować grę i Kaspersky'ego, zainstalować grę -> uruchomić i wyłączyć -> zainstalować Kaspersky'ego. Tak piszą na forum Codemasters.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde to sie nie popisali w takim razie :mur: Jak mozna zrobic gre, ktora gryzie sie z antywirusem, ktorego uzywa bardzo duzo osob... :-| W dodatku trzeba reinstalowac kaspra. Lipa troche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku ścigałem się w multi ambitnie bez wspomagaczy. Oczywiście problemy z ruszaniem, uwaga na gaz na zakrętach, po wczuciu jako tak szło. Nawet coś tam się wygrywało. Ostatecznie wszystko pozałączałem, jak reszta. Czysty fun. :D

Tylko Mustangiem dziwnie rzuca na nierównościach. Bez kontroli trakcji ładnie sobie pływał.

Pewnie wynika to z tego że poszli na łatwiznę i ta cała konrola trakcji to większe ssanie do asfaltu, a nie jakaś symulacja prawdziwego systemu. Ale to i tak pryszcz. Gierka za to pięknie zoptymalizowana. Full Wypas :D

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...