Skocz do zawartości
nrl

Race Driver Grid

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam 175.16 na vista 32bit i nic takiego nie zaobserwowałem - chyba, że w driftach te zwolnienia u was tez nie wystepuja ?

Moze to kwestia proca ? Grajac w grida mam wszystkie 4 rdzenie obciazone, lacznie ze skokami do ~50% w 3 i 4, ale nigdy nie widzialem 100% jednego rdzenia, a jak u was ? (u tych co zwalnia)

 

@MariuszDW - to kph czy mph ? :>

Hmm... tych nie sprawdzałem. Wcześniej miałem 175.70 i podczas drugiego wyścigu w Le Mans po kilku minutach miałem pokaz slajdów. Musiałem wychodzić z gry i odpalać ponownie. A i jeszcze tekstury dziwnie jakoś "migały", ale tylko właśnie w Le Mans.

Mnie drażni tylko jedno, że przciwnicy dochodzą mnie na prostych bez zbytniego problemu. Rozumiem że w zakręty mogę wolniej wchodzić ale na prostej, trochę lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest bardzo fajna pod wzgledem grafiki, dzwiekow, ale dyskwaliflikuje ją poziom trudnosci (przynajmniej na klawiaturze)!

 

juz chyba 100 raz probuje wyscig na najlatwiejszym poziomie i poddaje sie chyba

 

zeby nie bylo - nie jestem jakims amatorem jesli chodzi o scigalki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki wyscig? No i chyba wiesz o opcji instant replay, w ktorej mozna cofnac czas.

Wlasnie ... ta opcja wg mnie psuje gre :sad:

 

Mogliby po prostu lepiej wyskalowac poziomy trudnosci i nie byloby problemu :wink:

 

Ps. A co do klawiatury to kwestia wprawy - dzisiaj pogralem z kacimiierz'em w multi i poza dritem objechal mnie za kazdym razem mimo ze staralem sie jak moglem na kierownicy :D Zreszta podobnie z driftami - na youtube mozna poogladac jak ludzie kręcą dziesiątki milionow pkt na klawie :>

Edytowane przez Aludan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Bez komentarza :blink: :huh:

 

To w jednym krótkim wyścigu...

 

 

EDIT ! :

 

Dołączona grafika

 

Bez flashbacków, klawa & wszystkie asysty na ON, ale ja tam i tak z porównaniu z wami lama jestem ;)

 

By zdobywać dużo pkt w drifcie trza jechać blisko krawędzi drogi? Bo jak środkiem drogi, to dość mało mam, a jak na krawędzi^^.

 

Pozdr ;)

Edytowane przez razorBMW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest bardzo fajna pod wzgledem grafiki, dzwiekow, ale dyskwaliflikuje ją poziom trudnosci (przynajmniej na klawiaturze)!

 

juz chyba 100 raz probuje wyscig na najlatwiejszym poziomie i poddaje sie chyba

 

zeby nie bylo - nie jestem jakims amatorem jesli chodzi o scigalki

Chyba jednak jestes amatorem, bo dla mnie Grid jest piewszą scigalką, która na dłuzej mnie do monitora przykula, i na poziomie "normal" wszystko jest do wygrania (oprocz tego 24 godzinnego "czegoś"). Kwestia przyzwyczajenia sie i nabrania wprawy ;) No i używania flashbacków ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W drifcie to tylko udalo mi sie z toba dwa razy wygrac na chyba 5 prob.

1 raz bo to byl pierwszy wyscig a drugi raz bo nie znales trasy. ;p

No jakos tak :wink:

Ale to efekt grania tylko w drifta od kiedy zainstalowalem gre :P (no i trenowalem z driving assists: off, a z toba: on, ze wzgledu ze na klawie jezdzisz, co sporo upraszcza sprawe)

Najwazniejsze ze przynosi to wiele frajdy - zwlaszcza dlugie 'gladkie' drifty :D

 

@razorBMW - to duzo jak rozumiem ? ;> (chcialbym tak w RL zarabiac hehe)

 

No i używania flashbacków ;D

Heh no wlasnie dlatego nie podoba mi sie ta opcja, bo to troche 'lamiaste', ale bez nich ciezko pewnie wygrac dlugi wyscig ...

I jak ktos pisze czy daje scr z punktami z driftu to nie wiadomo czy uzywal czy nie :huh:

Nawet podobno na riplejach nie widac ze sie uzywalo flashbackow ? (tak mi Ath powiedzial)

Edytowane przez Aludan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razor w pozniejszym etapie gry od samych sponsorow mozna po 1mln zgarnac. Dodac do tego to co zarobi nasz team mate i juz sie robi niezla sumka.

I dobrze bo pozniej sa wyscigi klasy gt, w ktorych auta kosztuja po 3-6mln albo prototypy, ktore kosztuja nawet 10mln. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ... ta opcja wg mnie psuje gre :sad:

 

Mogliby po prostu lepiej wyskalowac poziomy trudnosci i nie byloby problemu :wink:

 

Ps. A co do klawiatury to kwestia wprawy - dzisiaj pogralem z kacimiierz'em w multi i poza dritem objechal mnie za kazdym razem mimo ze staralem sie jak moglem na kierownicy :D Zreszta podobnie z driftami - na youtube mozna poogladac jak ludzie kręcą dziesiątki milionow pkt na klawie :>

Sam mam 65mln na klawie. Na klawie mi jest dużo (bardzo dużo łatwiej) mimo braku analogowego gazu i skretu ;]. Nie liczac startu dalej to już nie ma problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak jestes amatorem, bo dla mnie Grid jest piewszą scigalką, która na dłuzej mnie do monitora przykula

jakos nie kreci mnie granie w to 24h/dobe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieliście taką akcje że po uruchomieniu gry wyskakuje logo i odrazu po tym Błąd z aplikacją (wysyłaj/nie wysyłaj)

Pożyczyłem orginała od znajomego i to samo :o

Dobra, chciałem sobie pograć to mówie, odpale demo i pośmiam a tutaj ten sam błąd(wcześniej demo chodziło) :o

WTF?

Edytowane przez Blazejj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw. to poziom trudności jest z d... wyjęty, na najłatwiejszym i najtrudniejszym poziomie kolesie na leMans dochodzą mnie i objeżdżają w takim samym tempie praktycznie. Mowa o tej samej klasie auta oczywiście, do tego jakim cudem jadąc z max prędkością koleś takim samym autem mnie dogania i wyprzedza bez problemu O_o

Jeśli już jest coś takiego jak catch-up, jak w multi, to powinno być widoczne i możliwe do wyłączenia.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest w multi w pełnej wersji? Nadal dzieją się dantejskie sceny @Demo

czy już jest "w miarę" spokojnie?

Zawsze można na private zagrać :-) - gram tylko na privie^^

Edytowane przez razorBMW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw. to poziom trudności jest z d... wyjęty, na najłatwiejszym i najtrudniejszym poziomie kolesie na leMans dochodzą mnie i objeżdżają w takim samym tempie praktycznie. Mowa o tej samej klasie auta oczywiście, do tego jakim cudem jadąc z max prędkością koleś takim samym autem mnie dogania i wyprzedza bez problemu

Z tego co zauwazylem to auta z "pro teamu" o nazwie ravenwest poddane sa innym prawom fizyki. Dam sobie glowe uciac ze to jakis elitarny team cie tak dochodzi.

 

A jak jest w multi w pełnej wersji? Nadal dzieją się dantejskie sceny @Demo

czy już jest "w miarę" spokojnie?

Zawsze można na private zagrać :-) - gram tylko na privie^^

 

Nie, na multi w pelnej wersji dalej jest rzeznia i wolna amerykanka. Ale wystarczy zasada ograniczonego zaufania czyli nie jechanie metr obok kogos przed zakretem i liczenie na to, ze wszystko bedzie ok. Czasami warto odpuscic przed zakretem i poczekac az koles przed nami wyleci.

Do tego troche szczescia w omijaniu wrakow w gestym dymie i jakos sie daje rade.

Szczerze mowiac to nawet mi sie podoba taka sieczka bo fajnie sie omija tych pacanow co na pierwszym zakrecie jada prosto. :D

 

 

A i jeszcze co do draftu: w zyciu drafting nie dziala tak jak w need for speed carbon ze jedziesz sobie za kims 100m i wylatujesz pozniej jak z procy. Drafting ma na celu zmniejszenie zuzycia paliwa w wyscigach samochodowych, a ze tutaj nie ma tankowania czy w ogole boxow to nie widze sensu.

Edytowane przez Kacimiierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na demie drift mi wogole nie szedl. gram na klawie. wspomagacze wlaczone. w fullu, dodge'em jakos idzie ;] w tym trybie wyscigo-drift zrobilem chyba z 5 milionow ;]

 

gierka ogolnie wypasna, na poczatku wydawala mi sie strasznie trudna, teraz jakos idzie, chociaz niektore wyscigi rozgrywam po pare razy. fajnie ze mozna w necie pograc na piracie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

na demie drift mi wogole nie szedl. gram na klawie. wspomagacze wlaczone. w fullu, dodge'em jakos idzie ;] w tym trybie wyscigo-drift zrobilem chyba z 5 milionow ;]

 

gierka ogolnie wypasna, na poczatku wydawala mi sie strasznie trudna, teraz jakos idzie, chociaz niektore wyscigi rozgrywam po pare razy. fajnie ze mozna w necie pograc na piracie :P

:lol2: :lol2: Gratuluje szczerosci :lol2: :lol2: Ja nie zaraportuje , ale znajac zycie - moze wrocisz za miesiac :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie występuje dziwna rzecz. Zaczynam wyścig z rangą Jr.Rookie pogram trochę dojdę do rangi np.Pro wyłączam grę i potem znowu loguję się i mam rangę Jr.Rookie to normalne??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydałby się jakiś przycisk reset na multi bo czasami można [ciach!]icy dostać jak się czasami utknie na trasie.

 

A tak konkretniej to multi jest całkiem przyjemne, komiczne chwile jak ludzie votekickują, bo ktoś nie jedzie zgodnie z zasadami BHP na derby z damage on :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kogoś interesuje to dzisiaj o 19:20 ustawka w grida :twisted:

 

Bedę ja, Kacimiierz, jego qmpel, może Ath i jeszcze 1-2 osoby ;>

 

Private, nazwa: DoubleEagle / pass: asd

(o 19:20 powinien juz stac)

Edytowane przez Aludan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...