Skocz do zawartości
stranded

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

a legalne jest takie cos. Obecnie interesuje mnie deusex za 5 euro ale nie mam mozliwosci placic za granica. Przelabym komus z forum na jego prywatne konto rownowartosc plus powiedzmy 10 zl z fatyge a ten zakupi gre, ktora trafi do mnie (nie wiem czy jako gift czy sam serial). To bedzie zgodne z steamowskim prawem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś problem z nowymi (chipowe) kartami mBanku? Steam odrzuca mi zakup z komentarzem:

"Transakcja nie została zakończona. Informacje o Twojej karcie kredytowej zostały odrzucone przez firmę kart kredytowych.

Należy pamiętać, iż firma obsługująca kartę może zablokować potrzebne fundusze, ale konto nie zostanie obciążone. Jeśli będziesz przekonany, że kartę odrzucono przez pomyłkę, spróbuj ponownie dokonać zakup.

I rzeczywiście ma blokadę za 2x zakup (próbowałem dwa razy). Mam ustawiony wystarczający limit na transakcje internetowe.

 

Sasajas :rtfm:

Edytowane przez Outlander

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krążą mity, że można - ale niestety, wiele razy pisałem w sprawie kolegów co mają kilka kont (nie znają angielskiego aż tak) no i nie da rady.

 

Co do kolegi wyżej od karty mBanku, napisz o tym do Steam Supportu może tam masz blokadę. Jak nie to zadzwoń do mBanku co blokuje tą transakcję (oni takie rzeczy widzą).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz sprawdziłem w mBanku poprawność transakcji i nadal twierdzą że u nich jest wszystko dobrze a sklep nie zgłosił się po zamrożone fundusze. Kolejny raz napisałem do steama zobaczymy co teraz odpiszą.

A tymczasem skończyła się promocja, cena wzrosła czterokrotnie a ja nadal niemam zamówionej gry :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo miałem w święta jak były te promocje, sklep po prostu się sypał. A rada dla ciebie, załóż konto PayPal, dodaj do niego karte płatniczą i zawsze kupuj przez PayPal w Steam (obciążając kartę płatniczą). Działa zawsze na 100% i wychodzi czasami z 2zł taniej (PayPal ma inne kursy).

 

BTW dzisiaj jest weekend deal COD4 za niecałe 50zł na Steam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A rada dla ciebie, załóż konto PayPal, dodaj do niego karte płatniczą i zawsze kupuj przez PayPal w Steam (obciążając kartę płatniczą). Działa zawsze na 100% i wychodzi czasami z 2zł taniej (PayPal ma inne kursy).

Przy okazji wiesz wtedy od razu ile zapłacisz, bo Paypal obciąża kartę w złotówkach. Kupując bezpośrednio kartą bank robi blokadę po aktualnym kursie, ale rozlicza po kursie z dnia rozliczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zakladac osobnego tematu dla Madballs:Invasion, dlatego spytam tu i prosze ewentualnie o kontakt. Gra naprawde jest mega grywalna. Jesli sa osoby ktore chca sie troche poturlac zapraszam na pm, badz steam nick jak na ppc. Posiadam wystarczajace lacze dla hosta dla 16 graczy.

 

Serwerow w przegladarce troche jest, aczkolwiek malo ludzi chyba gra. A w sytuacjach kiedy na swiat mam ping 400 to juz w ogole zgroza, bo polakow nie widze w ogole po free weekendzie. Takze jesli ktos sie zarazil to zapraszam do gry.

 

Moje 'najuubiensze' tryby to team skirmish, ctf

 

Pozdrawiam

Edytowane przez yooguruto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obsługa klienta w Steam jest beznadziejna, mają Cię głęboko w... W końcu się przyznali że nawalili, ciężko to nazwać przeprosinami. I rekompensaty też żadnej, mogli chociaż zaproponować że sprzedadzą mi po starej cenie, skoro na przeprosinowy gift się nie szarpnęli (całe 5 euro :? ). A tak to tylko zaproponowali żebym sobie kupił jak mi bank odda kasę, jaaaaasne po to kupowałem w promocji żeby teraz kupić bez. I jeszcze na koniec rzucili garść aluzji że to niby moja wina bo się przeglądarką nie umiem posługiwać. Żałosne! :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz sprawdziłem w mBanku poprawność transakcji i nadal twierdzą że u nich jest wszystko dobrze a sklep nie zgłosił się po zamrożone fundusze. Kolejny raz napisałem do steama zobaczymy co teraz odpiszą.

A tymczasem skończyła się promocja, cena wzrosła czterokrotnie a ja nadal niemam zamówionej gry :mur:

 

Ja też się przerzuciłem na płacenie Paypalem bo nie trzeba wklepywać wszystkich danych za każdym razem ;) 

 

 

No i jak mam kartę ustawioną na rozliczanie w USD to przy tranzakcji z karty mbank ciśnie prowizje 2 razy, a na paypalu jeśli mam zasilone konto to mogę konwertować na walutę bez takich atrakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Nie pamietałem hasła do jednego z kont steama więc je zresetowałem bo myślałem ze normalnie nowe na maila przyjdzie a tutaj klop. Potrzebna jest jeszcze odpowiedź na pytanie, której kompletnie nie pamietam ani nie zapisywałem. Co zrobić w takiej sytuacji aby odzyskać konto ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Nie pamietałem hasła do jednego z kont steama więc je zresetowałem bo myślałem ze normalnie nowe na maila przyjdzie a tutaj klop. Potrzebna jest jeszcze odpowiedź na pytanie, której kompletnie nie pamietam ani nie zapisywałem. Co zrobić w takiej sytuacji aby odzyskać konto ?

 

Kontakt z supportem i podanie danych adresowych wraz z informacjami na temat gier/transakcji, może statyczny IP, kaye keye do gier, które zarejestrowałeś, numery referencyjne transakcji paypala + paragon w pdf, login z paypala, ew. imię/adres na karcie którą płaciłeś itd.

 

Wszakże pomagają odzyskać shackowane konta, w których te dane zostały zmienione. Powodzenia.

 

Contacting Steam Billing and Support - Steam Support Wiki

Edytowane przez djsilence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paragonu nie mam. Mam tylko box z keyami (to jest css,dod,s ,hl2:dm - taki multi pack dla brata na inne konto) - box był kupiony za 99 zł dawno temu w empiku. Dzięki za tipa ;).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam kiedy będzie jakiś "dyskont" na Episodes from LC

 

ja tez, byloby milo za 5 ojro...

BTW. dzieki za info - gift juz smignal do braciaka ;D...

BTW2. czyżby Steam akceptował juz polskie znaczki? bo mi 2 razy odrzucilo karte (ale konto obciazone - mam nadzieje ze zejda z blokady), i musialem zaplacic przez Paypala...

Edytowane przez ernik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez, byloby milo za 5 ojro...

BTW. dzieki za info - gift juz smignal do braciaka ;D...

BTW2. czyżby Steam akceptował juz polskie znaczki? bo mi 2 razy odrzucilo karte (ale konto obciazone - mam nadzieje ze zejda z blokady), i musialem zaplacic przez Paypala...

 

ja kilka razy płaciłem, z czego tylko raz kredytową a tak to zwykłą mbanku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...