Skocz do zawartości
stranded

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiego bana? Przecież to dla nich dobrze, że więcej kupujesz :D

Musisz tylko uważnie zaznaczyć "przy kasie", że to jest podarunek (gift) i później będziesz musiał wskazać nazwę użytkownika z listy swoich znajomych lub podać maila osoby, której to wysyłasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orientujecie się czy moge dodac do koszyka gta za te 7 euro, a zaplacic powiedzmy za 2 dni (po promocji kiedy cena bedzie wyzsza) czy anuluja zamowienie po 18-tej jutro jak cena wzrosnie a nie bedzie oplacone?

Nie anulują, tylko cena w koszyku zmieni się na aktualną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

A czemu by niby mieli zbanować? Jak poczytasz o giftach to nawet tam piszą że nie można podarować gry posiadanej na swoim koncie, tylko trzeba kupić nową, bo inaczej to tak jakby dawac używany produkt w prezencie.

Są też promocje zawierające np. 4 kopie danej gry, jedna dla ciebie a reszta na gifty.

 

Można kupować ile sie chce prezentów o ile nie robi się z tym przekrętów. Kupiłeś go dla innego polskiego użytkownika, więc żaden problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO dali tyłka. Nie bylo znizki na MW2.Kontynuuja swoja polityke podnoszenia cen gier PC do poziomu konsolowych.

W przeciwienstwie do wielu innych, kontunuuje bojkot MW2 i dopoki nie bedzie w serii extra-gra, nie kupie, bo Multi sux ass, a single nie jest wart tych pieniedzy.

 

I smell bullshit. Dołączona grafika

Edytowane przez djsilence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mody w Stalkerze działają. Co do trzymania w koszyku nic to nie da - jak cena się zmieni to w koszyku też.

 

A bana za gifty można dostać jak kupisz ich ponad 20 na raz (wiem, sprawdzałem) - ale to tylko ban tymczasowy i to na karte płatniczą (około 2 tygodni) lub inny srodek platnosci. Potem przez okres 2 tygodni przed kupieniem jakiejkolwiek gry na Steam musisz pisać do supportu "chcę kupić grę X".

 

Kupowanie jedną kartą na kilku kontach może zakończyć się zablokowaniem konta i koniecznością tłumaczenia się przed supportem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj jest tam pare perelek. ponawiam pytanie

Powinny działać, w końcu steamowy STALKER ma identyczną strukturę plików jak pudełkowy, z wyjątkiem inaczej zabezpieczonego pliku .exe. Jest jeszcze druga różnica, która przy niektórych modach może być istotna: Steam udostępnia wersję 1.0005, a nie najpopularniejszą 1.0006 (według Steama jest to wersja beta), przez co nie da się grać w multi na większości serwerów.

jednak za 2 ojro to nawet na allelole nie kupie.

Nawet za 5 (z wysyłką) jest trudno. I choć sam posiadam SoC z Platynowej Kolekcji kupiłem na Steamie w pierwszym rzucie za 2€. Raz, że trzeba promować porządne oferty (może inni wydawcy zrozumieją, że lepiej sprzedać 10 razy więcej egzemplarzy za 20% ceny, sami więcej zarobią i gracze będą zadowoleni), a dwa - pudełkowego sprzedam za przynajmniej 2 razy tyle, albo dam komuś w prezencie.

czy ze zmienami w plikach po instalacji modow nie bedzie problemow ze sprawdzeniem cache gry via steam?

Weryfikacja cache sprawdza tylko pliki oryginalnie dostarczone z grą, więc np. podmiana .db* w celu spolszczenia i próba weryfikacji spowoduje ponowne pobranie podmienionego pliku. Podobnie poskutkuje edycja pliku fsgame.ltx - ale przecież weryfikacja sama się nie włącza. Wgrane do katalogu cache gry dodatkowe pliki nie mają wpływu na weryfikację. Edytowane przez knrdz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli kupie Orange Box`a w wersji pudełkowej (29 PLN) będę mógł zarejestrować klucz na Steamie i ściągnąć gry ze steama (żeby nie być zmuszonym do każdorazowej zmiany płyty w napędzie) czy niestety trzeba zainstalować wszystko z płyt i bawić się zmianami CD w napędzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli kupie Orange Box`a w wersji pudełkowej (29 PLN) będę mógł zarejestrować klucz na Steamie i ściągnąć gry ze steama (żeby nie być zmuszonym do każdorazowej zmiany płyty w napędzie) czy niestety trzeba zainstalować wszystko z płyt i bawić się zmianami CD w napędzie?

O jaką "każdorazową zmianę płyty w napędzie" chodzi? Pudełkowego OB *trzeba* zarejestrować na Steamie, a płyty *można* wykorzystać do zainstalowania z nich gier - choćbyś miał nie wiem jak szybkie łącze, z płyt pójdzie wielokrotnie szybciej (zwłaszcza, jeśli masz zaktualizowaną wersję z EA Classics, bo do premierowej Team Fortress 2 dociągany jest praktycznie w całości. Po zainstalowaniu płyty możesz wyrzucić, albo zostawić do kolejnej instalacji, ale nie są wymagane w napędzie w czasie grania.

Aha - w premierowym OB (nie wiem jak w EA Classics) jest chyba jakiś błąd instalatora, przez który próba zainstalowania wszystkich gier na raz wydaje się (przynajmniej na początku) nie korzystać wcale z płyt, tylko ściągają się z internetu w całości. Przy instalowaniu po jednej grze wygląda to "normalnie": najpierw instaluje z płyty, a potem dociąga (zwykle niewielkie) aktualizacje. Jedynie przy TF2 ściąganie trwa długo, więc jeśli masz jakiegoś znajomego z zainstalowanym aktualnym TF2 poproś go żeby zrobił Ci kopię (wbudowanym narzędziem albo po prostu przegrał odpowiednie pliki cache).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jaką "każdorazową zmianę płyty w napędzie" chodzi? Pudełkowego OB *trzeba* zarejestrować na Steamie, a płyty *można* wykorzystać do zainstalowania z nich gier - choćbyś miał nie wiem jak szybkie łącze, z płyt pójdzie wielokrotnie szybciej (zwłaszcza, jeśli masz zaktualizowaną wersję z EA Classics, bo do premierowej Team Fortress 2 dociągany jest praktycznie w całości. Po zainstalowaniu płyty możesz wyrzucić, albo zostawić do kolejnej instalacji, ale nie są wymagane w napędzie w czasie grania.

Aha - w premierowym OB (nie wiem jak w EA Classics) jest chyba jakiś błąd instalatora, przez który próba zainstalowania wszystkich gier na raz wydaje się (przynajmniej na początku) nie korzystać wcale z płyt, tylko ściągają się z internetu w całości. Przy instalowaniu po jednej grze wygląda to "normalnie": najpierw instaluje z płyty, a potem dociąga (zwykle niewielkie) aktualizacje. Jedynie przy TF2 ściąganie trwa długo, więc jeśli masz jakiegoś znajomego z zainstalowanym aktualnym TF2 poproś go żeby zrobił Ci kopię (wbudowanym narzędziem albo po prostu przegrał odpowiednie pliki cache).

czyli normalnie instaluje gry z płyt , rejestruje gre na steamie, dociąga mi jakieś tam aktualizacje plus TF2 i mam wszystkie gry widoczne w moich grach i mogę grać w gry z OB bez konieczności wkładania płyt do napędu DVD/CD ,dobrze rozumiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bana za gifty można dostać jak kupisz ich ponad 20 na raz (wiem, sprawdzałem) - ale to tylko ban tymczasowy i to na karte płatniczą (około 2 tygodni) lub inny srodek platnosci. Potem przez okres 2 tygodni przed kupieniem jakiejkolwiek gry na Steam musisz pisać do supportu "chcę kupić grę X".

Czyli jeszcze 10 giftów moge rozdac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djsilence pomoc potrzebna ;D

 

FUEL jest po 2 funty w UK a u nas po 30 euro! trzeba to wykorzystac, jak cos jestem na Steam ;D

 

@Sarkazm jak co to przelewasz mi na mBank a ja djsilence przez PayPal place

 

@djsilence

 

nie, musialbys kupic 20 NA RAZ

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w pracy, wiec nie mam steama, ale kupowac moge :) podeslij kwote +3.9% +20p <oplaty paypalowe, to sie kupi :)

https://www.paypal.com/uk/cgi-bin/webscr?cm...&countries=

 

@Stranded

nie, musialbys kupic 20 NA RAZ

 

 

Aha, no to spox.

Edytowane przez djsilence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś był przed 18 na Steam to git bo wziąłbym tego FUEL po 2 funty ;-) a tymczasem lece przebierać co ewentualnie kupić w ostatni dzień.

18 polskiego czasu, to 17 u mnie, wiec jeszcze nie wyjde z pracy. przelej kwote to kupie, tylko podaj maila Twojego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra majstry, też muszę w końcu o coś zapytać :P razem z grafą dostałem Dirta 2, oczywiście ze steama. Wszystko si, Dirt jest fajny, ładny i przyjemny ale jest jedno ale, korzystam z konta lokalnego windows live. Co bym nie robił, gdzie bym nie rejestrował to ni cholery nie może pobrać profilu, poza tym po rejestracji nie dostałem ani żadnego potwierdzenia na maila ani nic. Konto istnieje bo się logowałem, jest poprawnie założone ale mimo wszystko nie działa przy próbie logowania po odpaleniu gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto Live a konto Steam dwie różne sprawy ;)

 

Steam - dodajesz key DiRT 2, ściągasz i włączasz

Live - odpalasz gierke i wtedy live się włącza, wtedy musisz zalogować się na konto Live (UWAGA! utwórz je na brytyjskiej lub amerykańskiej stronie - w Polsce Live nie działa oficjalnie i potem nie zagrasz w sieci w nic na tym koncie) a następnie ze Steama wkleić CD-KEY

 

Gra jest fajna i zabrała mi jakieś 10 godzin jak dotąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...