Skocz do zawartości
stranded

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

To zmień region pobierania na inny.

Co proponujesz? Bo w końcu ruszyło na niemieckim, ale idzie tylko 120 KB/s (na możliwych 512). Próbowałem na polskim, francuskim, angielskim i tylko wolniej było. Nie wspominając o tym, że jak się Polskę wybierze to się ściąga najwolniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co proponujesz? Bo w końcu ruszyło na niemieckim, ale idzie tylko 120 KB/s (na możliwych 512). Próbowałem na polskim, francuskim, angielskim i tylko wolniej było. Nie wspominając o tym, że jak się Polskę wybierze to się ściąga najwolniej...

Jak ostatnio ssałem batmana to szło na US serwerach maxem łącza. Może dlatego, że u nich noc była wtedy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałbym w gruncie rzeczy pytanie co do przedwczorajszego rzutu - kupiłem Medieval 2 i niezależnie czy to w tutorialu czy już kampanii, w momencie kiedy kliknę na jakąś jednostkę na mapie Europy, wywala mnie do windy, z okienkiem, że Medieval 2 zrobił niespodziewany błąd i sie wyłączy. Spotkał się ktoś może z tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam gierkę ale obecnie mam 600mb na partycji Steam :o

 

Jak tylko zwolnie miejsce (w tygodniu, bo idę po dysk xD) to dam znać. W każdym razie spróbuj zainstalować Visual C++ Runtime Libraries 2005 lub 2008.

 

Mi bez nich wcześniej gra nie odpalała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trine zakupione - teraz czekam na jutrzejsza oferte

 

Witchera oplaca sie za 10E ?

Witchera to się opłaca nawet za 100zł a nie 10E :P Wspaniała gra, jeden z rpg-ów wszech czasów i do tego zakupem wspierasz Polaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brata pytałem, czy warto... Powiedział, że lepszy niż DAO. No i wziąłem, chociaż jeszcze nie ściągnąłem.

W każdym razie patrząc na ceny nówek na allegro to warto.

Chociaż jest jeszcze opcja, że w ostatni dzień się pojawi w specjalach ;)

a czy na STEAM-ie to wersja PL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg opisu jest. Z tymi opisami nie można być na 100% pewnym, lecz w tym przypadku raczej jest akuratny ;)

 

Tzn. ostatnio się "przejechałem" (bo i tak bez rożnicy) na opisie promocyjnej paczki Overlord (1 i 2). Było napisane, że jest, a nie było. Potem zmienili.

Jak kupowałem Mirror's Edge to okazało się, że jest dostępny pl, chociaż w opisie nie było - potem dopisali.

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie to juz nie az tak warto, ale na pewno da sie podmienic sciezki (amerykanie tak robili z pudelkowym Wiedzminem - podmieniali audio i grali w wersje PL z ang napisami), wiec i napisy tez sie pewnie da podmienic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie to juz nie az tak warto, ale na pewno da sie podmienic sciezki (amerykanie tak robili z pudelkowym Wiedzminem - podmieniali audio i grali w wersje PL z ang napisami), wiec i napisy tez sie pewnie da podmienic.

:blink: - amerykance z polskim audio?

 

a czy przypadkiem juz jutro nie skoncza sie promocje? - ma byc do 3 - byc moze dzisiejsze promocje sa ostatnimi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: - amerykance z polskim audio?

A jednak ;) Oczywiscie nie mowie tu o tzw. szerokiej populacji, tylko o maniakach z forum RPGwatch.com ale jednak. Inna sprawa, ze Atari bardzo dalo [gluteus maximus] z wersja angielska pierwszego (nierozszerzonego) wydania Witchera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po cichu liczyłem na L4D2 w jakiejś fajnej cenie... no ale... czy ktoś kto kupił już bioshocka via steam odpowie mi jak jest ze spolszczeniem tego ? można wgrać to ze strony cenegi na przykład ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

braciak zalozyl nowe konto na steamie i chcialbym mu kupic w formie giftu 'Torchlight' (jego Visa z iPKO nie bangla) - z tym ze 2 tyg. wczesniej sam sobie kupilem ta gierke - wiec nie wiem czy banana za to nie dostane i czy wogole to pojdzie... ktos sie orientuje jak to jest? i czy wogole 1 gierke musi kupic sam dla siebie czy to nie ma znaczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...