Skocz do zawartości
stranded

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

w Polsce te gry w takim zestawie nie były dostępne (Half-Life: Platinum Collection), mogą pomyśleć, że coś ściemniam z tym zgubionym pudełkiem, a sam klucz chyba mogą sprawdzić.
Owszem, były. 3445638[/snapback]
ciekawe czy valve znajdzie paragraf na tą sytuacje.
A po co im jakiś "paragraf"? Sprzedawanie konta jest niezgodne z regulaminem, stąd mogą je zablokować. Edytowane przez knrdz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale "istnieje ryzyko utracenia pieniędzy lub gier". Tak kiedyś pisał koleś z Valve - Burton J. (Pieniędzy w sensie, że ciebie ktoś może zrobić w CH i ukraść kasę i nie dać gry. Oni tak traktują np. g2play.net)

 

@Martines82

 

OLEJ SYTUACJĘ ŻYJ DALEJ, kupuj teraz gry gdzie indziej jak się aż tak tym przejmujesz ;-) NIKT CI NIC NIE ZROBI. Oni tam nie mają zielonego pojęcia o tobie i twoim kluczu z allegro :D pomyśl, kont na Steam jest miliony tego nie sposób sprawdzić. Co do Half Life Platinum czy każdej innej gry, piszesz im że dostałeś od wujka z niemiec i tyle. To są sprawy tak na prawdę nie do udowodnienia.

 

Ten news o sprzedaży konta Steam na eBay poniekąd wyszedł od nas z serwisu

http://steamunpowered.eu/steam-account-sel...r-1000-on-ebay/

 

Nie wiem czemu jest on tak popularny, moje konto np. jest warte 999 dolarów (szatan). Znam ludzi co mają po 300 gier i pewnie są warte te 3000 dolców. A rynek taki na kupowanie kont Steam nie zniknie i Valve nie może zrobić z tym nic. Dlaczego? Ponieważ NIKT nie wie (poza sprzedającym i kupującym) jaki jest login do tego konta. I tyle.

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć ile kosztowałby star trek w steamie w strefie walutowej amerykanskiej albo brytyjskiej?

w przypadku zakupu gry przez steam, jak wygladaloby zasilanie konta?

Wejdź sobie przez proxy uk i us to zobaczysz. ;)

Zasilanie odbywa się tak jak zwykle przez logowanie na stronie gry i tak wybieranie opcji subskrybcji, steam to tylko platforma, która dostarcza klienta i klucz produktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny w innych walutach można sobie oglądać bardzo prosto:

 

http://store.steampowered.com/?cc=us

 

końcóweczkę wystarczy zmienić na us, uk, czy pl

 

Ale najlepszy jest ten skrypt.

 

Weekend Deal: Company of Heroes Franchise 75% Off

 

- jak ktoś jeszcze nie grał ;)

 

Najbardziej się opłaca chyba wersja Gold.

 

No i jeszcze soundtrack niżej do pobrania

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bys ktos chcial to mam do oddania key do Prey na steam.

 

oddam za 6zl

Taki sam, jak w każdym Carrefourze można kupić za 7,90 wraz z pudełkiem i płytą? Pozornie: różnica jest taka, że kupując w Carrefourze dostajemy legalną grę, a od Ciebie tylko lewy klucz. Tak, lewy, bo nagle z jednej legalnej kopii oprogramowania robią się dwie - ale czy obie legalne? Jak wiemy, cudów nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki sam, jak w każdym Carrefourze można kupić za 7,90 wraz z pudełkiem i płytą? Pozornie: różnica jest taka, że kupując w Carrefourze dostajemy legalną grę, a od Ciebie tylko lewy klucz. Tak, lewy, bo nagle z jednej legalnej kopii oprogramowania robią się dwie - ale czy obie legalne? Jak wiemy, cudów nie ma.

Hhm, że jak? Jeden klucz może być zarejestrowany tylko na 1 koncie więc o jakich 'kopiach' mowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hhm, że jak? Jeden klucz może być zarejestrowany tylko na 1 koncie więc o jakich 'kopiach' mowa?

ale chyba nie musi?

czyli dla siebie standardowa instalacja z plyty bez uzywania steama

a kupujacy dostaje klucz ktorego uzywa w steamie

zdaje sie ze o to knrdz chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klucz na steamie jest lewy w momencie blokady przez valve ;] idac takim tokiem rozumowanie wszystkie keye z allelole sa lewe. baa klucz do dema l4d2 ktory dostalem przy zakupie gry tez moze byc lewy xD

 

natomiast ja mam 2 hasla gosci do Killing Floor wazne do 2010.02.02. jakby ktos chcial to chetnie odstapie.

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klucz na steamie jest lewy w momencie blokady przez valve ;] idac takim tokiem rozumowanie wszystkie keye z allelole sa lewe. baa klucz do dema l4d2 ktory dostalem przy zakupie gry tez moze byc lewy xD

Udajesz że nie rozumiesz? Przecież yngwie powyżej wyjaśnił, ale jeśli trzeba wytłumaczę dokładniej. Są gry, które bez Steama nie działają - jak wspomniany przez Ciebie L4D2, MW2 czy Orange Box. Są jednak takie, których klucze z wersji pudełkowych można przypisać do konta Steam, ale nie trzeba - można ich używać nie instalując wcale Steama, jak np. UT3, Dawn of War: Soulstorm, czy właśnie Prey. "Oddając" (w tym przypadku cudzysłów niezbędny, bo oferta dotyczy zwykłej sprzedaży) swój klucz bez pozostałych elementów gry (płyta, instrukcja) dokonuje się pozornie cudownego rozmnożenia: na koncie Steam kupującego klucz pojawia się gra Prey, sprzedawca mimo sprzedaży "klucza" (tak naprawdę jego kopii, skoro sobie go zachowuje) wciąż ma na półce grę Prey. Kupujący pobiera z serwisu Steam posiadaną na koncie grę Prey, sprzedający instaluje ją z płyt i w cudowny sposób z jednej zakupionej legalnej kopii gry Prey utworzyły się dwie. Naprawdę nie widzisz w tym niczego dziwnego? Nie wierzę. Jeśli komuś nie chodzi o legalność posiadanego oprogramowania, a tylko żeby nikt go nie złapał za rękę to co w ogóle tu robi? Truecrypt na cały dysk, jakieś długie i niesłownikowe hasło i niech instaluje wszystko z torrentów/rapidów. Będzie tak samo "legalny" (w jego rozumieniu = niemożliwy do ukarania za piractwo), jak klonujący gry z wykorzystaniem Steama...

Do osób wciąż nie rozumiejących o co chodzi proste pytanie: czym opisana procedura różni się od otwarcia w markecie pudełka z grą steamową (np. Left 4 Dead 2 czy Modern Warfare 2), odpisania klucza, odłożenia gry na półkę, spokojnego wyjścia ze sklepu (zakładam, że złodziej zrobił to dyskretnie i nie zostanie przechwycony przez ochronę) i zarejestrowania odpisanego (ale przecież nie ukradzionego, grę zostawił w końcu na półce) klucza na swoim koncie Steam?

Edytowane przez knrdz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klucz na steamie jest lewy w momencie blokady przez valve ;] idac takim tokiem rozumowanie wszystkie keye z allelole sa lewe. baa klucz do dema l4d2 ktory dostalem przy zakupie gry tez moze byc lewy xD

...

ja kupilem Orange Box-a na alledrogo prawie 2 lata temu i smiga bez problemu, wiec nie wszystkie klucze z alledrogo sa zle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość zajcev99

Tak, kolega djsilence dał mi w prezencie, po wcześniejszym dogadaniu się. Na razie jestem w szkole, ale wczoraj jak ściągałem było 41% a mam internet 1,2mb/s więc wrócę na 15 czyli o 20 zdam relacje jak "dłużej" sobie pogram :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie sciagasz ze steama xD

Szanuje prawa autorskie ale to jest lekka przesada gdy gry kosztują po 100zł, nie mam zamiaru wydawać na grę, dlatego wolę ściągnąć, niż jak inni mówią poczekaj na niższe ceny gdy nikt już w tą grę nie będzie grał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość zajcev99
ath nie każdy na forum sprawdza wszystkie tematy, no i jeżeli myślisz że ściągam pirata to źle myślisz bo 2 funty to nie majątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ath nie każdy na forum sprawdza wszystkie tematy, no i jeżeli myślisz że ściągam pirata to źle myślisz bo 2 funty to nie majątek.

Rozumiesz ze zgodnie z nowym regulaminem trzeba to potwierdzić ?

http://forum.purepc.pl/index.php?act=annou...;f=9&id=105

 

Wystarczy skrin ze steama... następnym razem po prostu nie "chwal" się tym ze gre ściągasz.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...