Skocz do zawartości
stranded

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajna gierka. Troszkę takie pomieszanie Tomb Raider-a z DeusEx-em ;):D Oczywiście w bardzo ubogiej formie, ale gra się przyjemnie. Bardzo fajnie zrobiony główny bohater, czyli woda - w żadnej grze nie widziałem tak realistycznie się zachowującej.

 

Jak za 10zł myślę, że mogę śmiało polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wyszło uaktualnienie wprowadzające obłsugę ekranów dotykowych:

 

 

 

 

Bardzo fajna gierka. Troszkę takie pomieszanie Tomb Raider-a z DeusEx-em ;):D Oczywiście w bardzo ubogiej formie, ale gra się przyjemnie. Bardzo fajnie zrobiony główny bohater, czyli woda - w żadnej grze nie widziałem tak realistycznie się zachowującej.

 

Jak za 10zł myślę, że mogę śmiało polecić.

 

Kiepsko zoptymalizowana, ale za dychę można obczaić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wyszło uaktualnienie wprowadzające obłsugę ekranów dotykowych:

 

 

 

 

 

Kiepsko zoptymalizowana, ale za dychę można obczaić ;)

 

Optymalizacja jest tragiczna. W troszkę większych lokacjach dosłownie szarpie obrazem (przeskakuje bez większego spadku fps) i trudno jest się swobodnie poruszać. Jest to chyba najbardziej zdychająca gra na moim kompie do tej pory. Pobiła nawet crysisa2 i DNF (które i tak nie zdychały, ale jednak chodzą ciut gorzej niż reszta).

Wkurzające jest też to, że używając encoderów w X-Fi (tych programowych) co jakiś czas w trakcie wspomnianego szarpania obrazu lubi też szarpnąć dźwiękiem i przełączyć na ułamek sekundy z DTS na PCM (stereo).

BTW. Czy wy też w tej grze nie macie 5.1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Chyba sie jebli z ceną TDU2 wcześniej, bo było 5 euro (tyle samo funtów), a teraz jest 10.

 

 

Może przez te 10 dni sie coś trafi ciekawego. Myślałem już że zapomnieli o promocjach w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj łyknąłem Lead and Gold - całkiem sympatyczna gra, nie żal tego piątaka którego się na nią wydało. Dziś zgarnąłem alien breed 2 za tickety które uzbierałem. Fajna promocja, gra za frajer - szkoda że taki crap, ale zawsze wartość konta podbije :lol:

 

czisys, jaki babol uczyniłem :plum:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kąta 90* zrobi się 180*. ;]

 

A lead and gold chyba próbowałem jak dawali darmowe łikendy i jakoś szybko się to nudziło. Poza tym sterowanie jakieś koślawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Dziś BC2 nawet opłacalne, 30 zł za podstawe, 40 zł za całość z dodatkami.

 

Kolekcja Half-Life też w niezłej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś BC2 nawet opłacalne, 30 zł za podstawe, 40 zł za całość z dodatkami.

 

Harry, dzięki za to info. Poleciłem bratu, jeśli skądś wygrzebie 30zł to będziemy sobie mogli ciupać w multi - słyszałem, że jest niezły.

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim znikły serwery w TF2? Bad company 2 też jakoś wolno się pobiera? Coś steam 'szaleje' :unsure:

Edytowane przez Qulaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tu ktoś z UK chętny kupić ze 2 tytuły z promocji i potem zagiftować? Mogę jedynie przelewem bankowym oddać. Jak patrzę na ten przelicznik to mi się słabo robi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Dziś STALKER-y taniutko. W końcu mam wszystkie, trzeba je tylko przejść. Do jedynki chyba jakiś fajny mod graficzny jest, trzeba bedzie poszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś STALKER-y taniutko. W końcu mam wszystkie, trzeba je tylko przejść. Do jedynki chyba jakiś fajny mod graficzny jest, trzeba bedzie poszukać.

 

Nareszcie można było nabyć wszystkie w sensownej cenie. Czekałem na to od roku xD

 

Pozdrawiam

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema all, problem jest następujący. Po reinstalce systemu (wszystkie dane poszły w piach bo rozbijałem raid 0) po zainstalowaniu klienta steam chciałym na nowo sciagnac i grac w zakupionego wczesnije supreme commandera 2 i inne gry, ale nie bardoz wiem jak to zrobic nie pamietam jaka droga otrzymalem klucz, placilem za gry poprzez konto paypal a kluczy nigdzie specjalnie nie zapisywalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz je juz powiązane z kontem Steam to zdaje się nie musisz nic już robić. Są na koncie i tyle, wystarczy wybrać z listy i kliknąć "ściągnij" ;)

 

dobrze wiedziec okazuje sie ze wszedlem nie na to konto, teraz problemem jest jaki mialem nick itp. ale juz z tym sobie proadzie. thx ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem Left For Dead 2 w promocji za 3,5 euracza. Zbieram ekipę do Co-Op, gra późnymi wieczorami (po 22 / 23 - trzeba zadbac o odpowiedni klimat), ktoś zainteresowany?

Edytowane przez moreno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem Left For Dead 2 w promocji za 3,5 euracza. Zbieram ekipę do Co-Op, gra późnymi wieczorami (po 22 / 23 - trzeba zadbac o odpowiedni klimat), ktoś zainteresowany?

 

chetnie popykam wlasnie nocne godziny wchodza tylko i wylacznie u mnie w gre ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noż kur... zaraz mnie coś trafi, zainstalowałem se Windows 7 na SSD i nowego klienta steam. Skutek jest taki, że nie mogę się zalogować, bo klient twierdzi że to inny komputer i muszę się zweryfikować. Jednak na moją skrzynkę nie trafił żaden mail z hasłem weryfikacyjnym. Ma ktoś adres mailowy ich supportu? Na ten na stronie www dziwnym trafem też nie mogę się zalogować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...