Skocz do zawartości
stranded

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

Historia początek miała ponad dwa tygodnie temu gdy Bóg raczy tylko wiedzieć jak, ktoś włamał mi się na moje konto Paypal. Jako ,że kartę kredytową zawsze mam tuż przy limicie, nie udało im się za wiele ukraść, może trochę ponad 100€. Niestety wpadli na piekielny pomysł anulowania moich transakcji z ostatniego miesiąca, nie wiem na co liczyli ,że się nie zorientuje że ktoś mi na koncie buszuje i spokojnie przeleją to co przyjdzie ze zwrotów? Mniejsza z tym. Niestety doładowanie portfela Steamowego było jedną z w/w transakcji. Oczywiście jak tylko zauważyłem co jest grane, złożyłem ticket z informacją o oszustwie plus dodałem informacje iż pozostałe tickety, było ich w sumie z piętnaście może dwadzieścia chce anulować, gdyż niestety ale nie mogłem tego zrobić ręcznie przez paypalowskie Resolution Center. Szczęście w nieszczęściu dostałem pieniądze za każdą transakcje,o tyle tylko ,że w przypadku innych systemów dystrybucji gier czy też kont premium do gier itp wystarczył jeden mail z opisem sytuacji i ponowna wysyłka pieniędzy i wszystko było załatwione. Ehh przy WOT musiałem dołożyć 50$ ale za dużo czasu spędziłem żeby tak oddać konto.

O tyle Steam ma w nosie całą sytuacje, dla nich sprawa zamknięta, mimo iż oczywiście chce zapłacić ponownie konto zostało zablokowane razem z całą zawartością. Nawet jeśli bym wysłał im kase "ręcznie" to i tak nie ma znaczenia ponieważ sprawa w Paypal jest zakończona, czyli ja dostałem pieniądze z powrotem,Steam dostał informacje o zakończonym dochodzeniu , konto zablokowane i tyle.

Powiedzmy tak, jakieś Tico za konto bym dostał, to mnie najbardziej wnerwia. Spędziłem masę czasu na Steamie, groszem też posypałem a teraz jestem traktowany jak oszust przez jakiegoś polskiego wsioka co liczył na łatwą kase.... Upić mi się jedynie zostało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh to rzeczywiście dramat sytuacja. Pytanie tylko: po co używać pośrednika jak paypal do tego? Ja normalnie płacę debetówką mBanku bezpośrednio wklepując na "steam powered" dane karty i kod CVV - nigdy nie ma żadnych problemów, transakcja przechodzi w sekundę, nie da się cofnąć łatwo jak przez paypala (o ile w ogóle się da), więc mam nadzieję jestem bezpieczny. Dodatkowo nie płacę jeszcze paypalowi dziwnych kosztów dodatkowych.

Edytowane przez c22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Panowie, mam pytanie związane pośrednio z steamem. Otóż chciałbym na nowym monitorze ustawić rozdziałkę panoramiczną 1920x1080 tryb opengl w Csie 1.6. Wszystko gra i bangla do momentu kiedy ustawie rozdzielczość i zaakceptuje zmiany. Po zmianie widzę maksymalnie 1/3 ekranu, mija się to trochę z celem. Ktoś może wie jak to obejść? Czy nie mam wyboru i muszę przejść na D3D? NA XP wiem, ze śmiga bez problemu, ale na W7 lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paradox Sale - Cities in Motion Day One

 

WOW ładna znizka, to chyba jakas nowosc z okazji niedawno obchodzonych urodzin przez Steama.

Magicka z wszystkimi DLC za 12 ojro, i kilka innych ciekawych tytulow tez sie znajdzie. :D

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

GUN za 3.75 euro. Fajna cena za super grę, szkoda tylko że wersja PC jest masakrycznie tragiczna.Na jakim kompie bym nie grał, to zawsze non stop cieło i tekstury w pewnych miejscach pojawiały sie po paru sekundach. Kupiłem swego czasu na klocka gdzie jest miodzio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy z zakupem takiego kluczyka wiąże się jakieś ryzyko?

RAGE EDYCJA ANARCHISTY | PC PL | PRE-ORDER (1862265982) - Aukcje internetowe Allegro

 

Zazwyczaj nie kupuję kluczy, więc nie wiem na co uważać, a nie chciałbym żeby mi konto poleciało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Humble Frozen Synapse Bundle (pay what you want and help charity)

 

Frozen Synapse bundle + Frozenbyte Bundle za 15 zł z hakiem.

Oczywiscie mozna rejestrowac na Steamie, a kupic warto chociazby dla Trine.

Jack Claw - niezly pokaz mozliwosci PhysX. :wink:

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli key do konta steam jest tanszy niz na steam i kupujesz bez pudelka to ryzykujesz ;) nie ma sensu dla kilkunastu zl imho. Ja sie kiedys porwalem na bad company 2 i po miesiacu gra zniknela z konta...

 

Kumplowi też gra zniknęła z Origin, ale działa normalnie i może logować się do niej oraz grać na multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumplowi też gra zniknęła z Origin, ale działa normalnie i może logować się do niej oraz grać na multi.

 

Tak, ale valve moze zablokowac konta osobom, ktore zostaly przylapane na kupowaniu gier z lewych zrodel... jezeli jest to pierwszy raz to po prostu gra zniknie, albo dadza ostrzezenie i czasowo zablokuja. Pozniej moze byc roznie, w regulaminie zastrzegaja mozliwosc trwalego wylaczenia takiego konta steam. Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale valve moze zablokowac konta osobom, ktore zostaly przylapane na kupowaniu gier z lewych zrodel... jezeli jest to pierwszy raz to po prostu gra zniknie, albo dadza ostrzezenie i czasowo zablokuja. Pozniej moze byc roznie, w regulaminie zastrzegaja mozliwosc trwalego wylaczenia takiego konta steam.

 

zgodnie z polskim prawem w przypadku takiej blokady musieliby oddać całą kasę jaką zapłaciłeś za gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocje steam 12.10.2011r.

  • Red Faction: Armagedon (Zniżka 75%) -> 12.50€ (Około 55zł)
  • Red Faction: Armagedon Path to war DLC (Zniżka 75%) -> 1.25€ (Około 6zł)
  • Red Faction: Guerilla (Zniżka 75%) -> 2.50€ (Około 11zł)
  • Red Faction II (Zniżka 75%) -> 1.25€ (Około 6zł)
  • Red Faction (Zniżka 75%) -> 1.25€ (Około 6zł)
Link: THQWeek2011
Czas: Do jutra do godziny 19:00 czasu polskiego (12.10.2011 - 19:00)

  • Duke Nukem: Forever (Zniżka 50%) -> 9,99€ (Około 44zł)
Link: Duke Nukem: Forever
Czas: Do piątku do godziny 01:00 czasu środkowoeuropejskiego (14.10.2011 - 01:00)

  • Chessmaster Challenge (Zniżka 66%) -> 3,06€ (Około 14zł)
Link: Chessmaster Challenge
Czas: Do jutra do godziny 19:00 czasu polskiego (12.10.2011 - 19:00)

  • THQWeek2011 (Zniżka 50%) -> 49,99€ (Około 216zł)
Link: THQWeek2011
Czas: 10.10.2011 do 17.10.2011
Inne: Codziennie jakieś gry trafiają na specjalną promocje.


Post powstał po to by ktoś nie zapomniał, przypomniał sobie oraz został uświadomiony o większych promocjach na steam. Posty będę zamieszczał regularnie o nowych, większych* promocjach na platformie steam.

*Większe rozumiem od 30% w wzwyż a nie jakieś 10% czy mniej. Edytowane przez ViruS001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale piszemy o steam :D

 

Każda pecetowa wersja Duke Nukem Forever, czy kupiona na steampowered.com, u konkurencji, czy w pudełku i tak skończy na czyimś koncie Steam. Skoro większość ludzi wolałaby zapłacić za grę 31 a nie 43 zł, to w czym widzisz problem? Edytowane przez knrdz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...